3

Świetne są te opowieści. Uwielbiam gol Bułgara w meczu o Puchar Interkontynentalny, który przegraliśmy z Sao Paulo FC...

2

Bezrozumny i chaotyczny zawodnik. Na nim powinniśmy zrobić kasę i łaskawie pozwolić Neyowi wrócić do gry. Poker Messi, Suarez, Grizou i Ney byłyby na 2 sezony jak nic.

0

@krystus48 Dembol nie będzie lepszy, IQ mu brak do naszej gry.

4

@xavi890 Dawno nie przeczytałem tutaj niczego głupszego. Brawo Roberto, świetna asysta. Większość pomocników nawet w wyobraźni nie jest w stanie tak zagrać piłki.

2

No nie łatwą sytuację ma chłopak. Ciekawe co Coutinho zrobi...

3

Lepszy jest od Semedo, mniej sztywno gra. Nelson ewidentnie nie kuma taktyki. Gdy trzeba przyśpieszyć to zwalnia, gdy trzeba zmienić rytm, przyśpiesza. Opylimy go niedługo za 30-40 baniek jak nic.

1

@goldenboy i właśnie z taką ciemnotą starają się walczyć środowiska LGBT. Szkoda że wsiurów religijnych nie szokuje jak klecha gwałci dzieci - katolickie dzieci.

1

@kamilo0066 a wiesz, że ksiądz nie zgłosił żadnego przestępstwa po przybyciu policji? To co opisujesz to wersja Kurii dzisiaj podana do mediów. I kto tu manipuluje ?

0

Pozna co to prawdziwa mroźna zima...

1

Duża radość z tej decyzji

0

Trzeba przyznać że facet podjął masę dziwnych decyzji. Co uznajecie za największe wtopy? Dla mnie Dembol < Mbappe.

2

@PawelBarcaVeB 2 za 1 by było w porządku, bez przesady

0

@Ratamahatta Nie poprawia spodenek tylko grzebie w dupie. Lowa vel Yogiego net obśmiał za grzebanie w kroku, a tego Madryckiego młotka jeszcze nikt nie obnażył. Nędzny robotnik od siłowego przebijania. Brawo Roger.

0

Witamy Grizou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@sokot tak bo kazał mu grać na skrzydle a nie na "10"

0

@PePeMasta Alves na rok?

0

Jest co ogarniać w takiej instytucji. Segura od poczatku mi nie pasował. Nie bez powodu odszedł w kłótni z LFC.

0

Nie mam zaufania do Segury

4

@cubiii ile klasyków ma nam jeszcze wygrać żebyś odszczekał te słowa?

6

Bardzo fajna!!!!!!!!

2

@kuffs słaby kurdupel

4

@khris Semedo gra kupę. Przyśpiesza jak powinien zwolnić, zwalnia jak powinien przyśpieszyć. oglądasz mecze? Nasi obrońcy nie latają bez sensu do linii. Alves wyznaczył standard i dlatego S. Roberto lepiej wypełnia tą pozycje - sprawdź klasyki i jego mega akcje. Ja bym go ojebał za 60 baniek. Piękna sprawa.

1

@SinMistico Wague

0

@imxwiko tak sprzeczne infomacje

3

Co roku jest to poczucie że kadra jest mocniejsza, ale od dawna żaden piłkarz nie wskoczył na top. Dziwne zjawisko.

0

Pewnie Chile i Kolumbia rozgoni resztę towarzystwa.

0

@DaXt3r Abel Ruiz najpewniej

2

@Patry10 on ma 16 lat, jaki pierwszy skład...

0

@Patry10 czyli twierdzisz, że nie ma różnicy między naszym, a innym klubami np Newcastle? Nie ma jakości szkolenia i warunków gry?

1

@arrrow Warunki rozwoju ma tu najlepsze. Mało to zawodników przepadło zmieniając klub? To ryzyko rozwoju działa w obie strony. Rzucanie się na kasę to dla mnie właśnie odwrotna postawa, obawa że już nikt nigdy więcej nam nie zapłaci za grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?