Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetne są te opowieści. Uwielbiam gol Bułgara w meczu o Puchar Interkontynentalny, który przegraliśmy z Sao Paulo FC...
2
Bezrozumny i chaotyczny zawodnik. Na nim powinniśmy zrobić kasę i łaskawie pozwolić Neyowi wrócić do gry. Poker Messi, Suarez, Grizou i Ney byłyby na 2 sezony jak nic.
0
@krystus48 Dembol nie będzie lepszy, IQ mu brak do naszej gry.
4
@xavi890 Dawno nie przeczytałem tutaj niczego głupszego. Brawo Roberto, świetna asysta. Większość pomocników nawet w wyobraźni nie jest w stanie tak zagrać piłki.
2
No nie łatwą sytuację ma chłopak. Ciekawe co Coutinho zrobi...
3
Lepszy jest od Semedo, mniej sztywno gra. Nelson ewidentnie nie kuma taktyki. Gdy trzeba przyśpieszyć to zwalnia, gdy trzeba zmienić rytm, przyśpiesza. Opylimy go niedługo za 30-40 baniek jak nic.
1
@goldenboy i właśnie z taką ciemnotą starają się walczyć środowiska LGBT. Szkoda że wsiurów religijnych nie szokuje jak klecha gwałci dzieci - katolickie dzieci.
1
@kamilo0066 a wiesz, że ksiądz nie zgłosił żadnego przestępstwa po przybyciu policji? To co opisujesz to wersja Kurii dzisiaj podana do mediów. I kto tu manipuluje ?
0
Pozna co to prawdziwa mroźna zima...
1
Duża radość z tej decyzji
0
Trzeba przyznać że facet podjął masę dziwnych decyzji. Co uznajecie za największe wtopy? Dla mnie Dembol < Mbappe.
2
@PawelBarcaVeB 2 za 1 by było w porządku, bez przesady
0
@Ratamahatta Nie poprawia spodenek tylko grzebie w dupie. Lowa vel Yogiego net obśmiał za grzebanie w kroku, a tego Madryckiego młotka jeszcze nikt nie obnażył. Nędzny robotnik od siłowego przebijania. Brawo Roger.
0
Witamy Grizou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@sokot tak bo kazał mu grać na skrzydle a nie na "10"
0
@PePeMasta Alves na rok?
0
Jest co ogarniać w takiej instytucji. Segura od poczatku mi nie pasował. Nie bez powodu odszedł w kłótni z LFC.
0
Nie mam zaufania do Segury
4
@cubiii ile klasyków ma nam jeszcze wygrać żebyś odszczekał te słowa?
6
Bardzo fajna!!!!!!!!
2
@kuffs słaby kurdupel
4
@khris Semedo gra kupę. Przyśpiesza jak powinien zwolnić, zwalnia jak powinien przyśpieszyć. oglądasz mecze? Nasi obrońcy nie latają bez sensu do linii. Alves wyznaczył standard i dlatego S. Roberto lepiej wypełnia tą pozycje - sprawdź klasyki i jego mega akcje. Ja bym go ojebał za 60 baniek. Piękna sprawa.
1
@SinMistico Wague
0
@imxwiko tak sprzeczne infomacje
3
Co roku jest to poczucie że kadra jest mocniejsza, ale od dawna żaden piłkarz nie wskoczył na top. Dziwne zjawisko.
0
Pewnie Chile i Kolumbia rozgoni resztę towarzystwa.
0
@DaXt3r Abel Ruiz najpewniej
2
@Patry10 on ma 16 lat, jaki pierwszy skład...
0
@Patry10 czyli twierdzisz, że nie ma różnicy między naszym, a innym klubami np Newcastle? Nie ma jakości szkolenia i warunków gry?
1
@arrrow Warunki rozwoju ma tu najlepsze. Mało to zawodników przepadło zmieniając klub? To ryzyko rozwoju działa w obie strony. Rzucanie się na kasę to dla mnie właśnie odwrotna postawa, obawa że już nikt nigdy więcej nam nie zapłaci za grę.