0

@dawidw4 Sam głosujesz ma Mohery popierając Bosaka. Ogarnij się nieuku. TFU! Prawica atakująca prawicę z prawej strony. Więcej szurów!

0

@ginidal na łeb upadłeś z tym socjalizmem

2

Super robota. Pozdrawiam.

13

Gdyby sędziowie za to - de facto - uderzenie Messiego dali mu kartkę sytuacja później mogłaby wyglądać zupełnie inaczej. Stłamsili nas sportowo,mentalnie i zwykłą ludzką zajadłością. Dla naszej ekipy to wstyd. Gdyby był Alves lub Puyol na placu to taka akcja nie przeszła by bez reakcji. Wynik przyćmił wszytko.

2

@Douglasinho i można go było kupić zamiast Dembola...

3

Pjanić co ma nam dać? On ma stałe fragmenty tylko. Mało biega? Marnie to widzę.

1

Romario, Rivaldo, Ronaldinho, Figo, Xavi, D. Alves, Del Piero, C. Ronaldo, Klose, Henry, Eto'o, van Nistelrooy, Ibrahimovic, Stoickov, Zidane, Beckham, Ginola, R. Carlos, Alba, Shevcenko, Davids, Seedorf, Kluivert, Luis Fabiano, Hulk, Pirlo, Kaka...

3

Kiedyś mieli swój sklep ale Nike to przejęło. Co ciekawe samo Nike ucięło pośredników i goni sprzęt przez sieć. Sklepów stacjonarnych praktycznie już nie ma...

0

Marciniak był ostatnio na znanym kanale i wprost powiedział, że tam nie było żadnego błędu sędziowskiego. Myślałem, że się będzie czepiał karnych na Suarezie ale wynalazł coś innego.

0

Ciężko zawsze antycypować co będzie w przyszłości z młodym piłkarzem i tak jest w przypadku Arthura. Mnie martwi tylko to, że de facto nie widzieliśmy ani jednego dobrego meczu (z golami i asystami) tego zawodnika. Jak dla mnie brak mu wiodących cechy ofensywnej np strzału, dryblingu lub umiejętności dania ostatniego podania. Możliwe że to pokazuje na treningach, dlatego do tej pory był tak chwalony. Inna sprawa czy są lepsi od niego na rynku piłkarskim do wstawienia do naszego składu... Jestem zobojętniony na jego transfer z klubu lub jego pozostanie.

1

@YoungTalents Walenie konia to też zbrodnia? Ładnie łeb masz zryty katolicki głupotami.

0

R10 najbardziej system rozwalał. Raz do Xaviego i raz do Giulego jak dla mnie!

0

Proszę bardzo: Laudrup do Romario w meczu p-ko Osasunie (łycha i później lob), Guardiola do Romario w klasyku po czym nastąpił słynny zwód "na krowi ogon", Ronaldinho do Xaviego w klasyku (łychą rzucił i później piękny lob nad Cassilasem), Larsson do Etoo finał LM, Davids - centrostrzał do R10 i mega gol po założeniu sombrero p-ko Osasunie, De Boer do Rivaldo i przewrotka p-ko Valenci. DUŻO TEGO :V

1

Odważnie mówi o religii, świetnie.

0

Nie wierzę w transfer Dembele, z kolei Ndombele wydaje mi się nieco zbyt statycznym zawodnikiem, patrz Song.

1

@Messibestplayerintheworld Odszedł mocno skłócony i pewnie dlatego. U nas się pamięta wybryki wychowanków. Ale faktycznie to jest ciekawy zawodnik.

1

@tobiasson92 jeszcze bardziej liberalny kodeks pracy? Może od razu powrót do XIX wieku, do pracy dzieci? Jakie liberalne głupoty masz w głowie.

0

@Gitarkafcb hahaha a co ich będzie motywować do pracy?

2

@kamillek88 sam bredzisz. Najlepsza lewa noga Millenium mówi jak jest.

4

I to jest najwartościowsza lektura na tej stronie.

1

@Coutinho007 popieram opinię

0

Dużym błędem zarządu było pozbycie się Alvesa. Mógł spokojnie grać te lata u nas. Sępili mu kasy i wyszło jak wyszło. Przed laty podobny błąd zrobiliśmy z Davidsem, bo niby też za stary był, za dużo chciał kasy i za długi kontrakt. Mega byki...

2

@Greenalley Co jest niby bezczelnego? Co jest nienormalnego? Oko w oko? Nie spodziewałem się tutaj hiszpańskiej inkwizycji...

3

Bardzo dobry zawodnik. U nas powinien grać.

0

@hazo428 lewy od zawsze. W Rayo już tak grał.

0

Cucu niech wraca i nie ma dyskusji. Akieme jest świetny. mamy w kim wybierać.

3

@Mroziu co ma Lewante do Ligi Mistrzów Szerlocku?

6

Ten dupek Iwański po golu na 1:0 zaczął bełkotać w radości o Wijnaldumie jak to rok temu Barcelonie strzelił i wyłączyłem we wkurwie, a tu koniec rywalizacji taki sympatyczny się okazał. Brawo Atleti. Dla mnie są faworytem LM.

20

Spoko gość, lubię go. Oby grał skutecznie.

2

Z rok dłużej mógł u nas grać, puścił go zarząd...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?