Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vintee w punkt
1
@grubiorz popieram
2
jak można pozbyć się legendy w ten sposób... długi i tak są... KRETYNI
0
Szok. Młody facet. Ciekawe co się stało. Dawał radę w bramce.
1
@s0nar wylecz matole raka w Luxmedzie za 69 zł miesięcznie. Skąd się roją te głupoty w Twojej głowie. Też nie nocuje w szpitalu non stop.
0
@jordus100 ale bredzisz jaka komuna? Płacą minimalną a reszta pod stołem...
0
@Bogan brednia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
@JarekS no tak bo tylko przedsiębiorcy utrzymują ten kraj. Jest odwrotnie. To etatowcy utrzymują ten kraj w miarę dobrze. Obecna sytuacja w szpitalach pielęgniarki/ratownicy to pokazuje. W poniedziałek jest strajk dyspozytorów 112. Gdzie ty żyjesz chłopie? Przesuniecie podatków to sprawiedliwość ludowa i gospodarcza. Cwaniaki żerują na tym kraju a chuja robią dla ogółu. PIS niestety ogarnia temat przed libkami.
0
@Peciak Dla kogo wiezienie? Ale odleciałeś. Za dużo prawicowej propagandy konsumujesz.
0
@elmayakos jakie skrajne lewo? Coś chyba przegapiłem.
2
@NaFazieHitman ale jak ta ekipa ogrywała Sala i Martin w wyborach to wszyscy tak pisali o Laporcie, bo płacił za obiady karta klubową... Rossel miał być zbawcą... Nie ma co dramatyzować.
0
Jakby go chciała Valencia albo Betis miało by to wypożyczenie sens...
0
widać na zdjęciu ewidentny brak faulu, i po co to? :V
1
Świetne informacje. Gość ogarnięty.
5
Hulnął na Casemiro aż miło. Cebularz za późno wyleciał.
0
Holand do nas!!!!!!!!!!!!!!
0
@Koriolan z głodu upadał ale uwierzył mu tylko Hiddink i go zdjął
0
@Thomas99PL że co? Na głowe upadłes chyba.
1
Pamiętam tamten mecz. Simao Sabrosa zagrał koncert.
0
@Carlosss może jeszcze Depay
1
Wtopa 100-lecia z tym piłkarzem. Jego słabość w Interze i Espanyolu nie dała do myślenia zarządowi...
1
@blaugrana98 popieram Twoją opinię. To straszne jaki jest sztywny gdy musi coś zrobić ekstra z piłką. To jest szokujące, że kosztował 120 mln euro.
0
@Penguin007 czyli sir Ferguson też się nabrał na słabiaka? Same głupoty wypisujecie o nim.
0
PDW PDW PDW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7
Ewidentnie Francuzi mają problem z gra w naszym klubie. Wszyscy narzekają.
1
Haniebne było jego odejście. Suarez to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie ostatniej dekady, a tak go potraktowali. Zafundowaliśmy materacom mistrza.
0
@Rewolucja123 Musisz tak Dudę krytykować? Przecież nikt nie zginął.
0
Pan "marynarka w świńskie łaty" powrócił!
1
Znamienne że nie sprzedaliśmy Rivaldo za rekordową kwotę do MU, a odszedł za darmo. To była wielka szkoda. Niewielu pamięta...
0
@Janas11224 Ty irydolog marnujesz swój talent i czas pisząc tutaj komentarze. Gabinet jakiś załóż.