1

@Vintee w punkt

1

@grubiorz popieram

2

jak można pozbyć się legendy w ten sposób... długi i tak są... KRETYNI

0

Szok. Młody facet. Ciekawe co się stało. Dawał radę w bramce.

1

@s0nar wylecz matole raka w Luxmedzie za 69 zł miesięcznie. Skąd się roją te głupoty w Twojej głowie. Też nie nocuje w szpitalu non stop.

0

@jordus100 ale bredzisz jaka komuna? Płacą minimalną a reszta pod stołem...

0

@Bogan brednia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

@JarekS no tak bo tylko przedsiębiorcy utrzymują ten kraj. Jest odwrotnie. To etatowcy utrzymują ten kraj w miarę dobrze. Obecna sytuacja w szpitalach pielęgniarki/ratownicy to pokazuje. W poniedziałek jest strajk dyspozytorów 112. Gdzie ty żyjesz chłopie? Przesuniecie podatków to sprawiedliwość ludowa i gospodarcza. Cwaniaki żerują na tym kraju a chuja robią dla ogółu. PIS niestety ogarnia temat przed libkami.

0

@Peciak Dla kogo wiezienie? Ale odleciałeś. Za dużo prawicowej propagandy konsumujesz.

0

@elmayakos jakie skrajne lewo? Coś chyba przegapiłem.

2

@NaFazieHitman ale jak ta ekipa ogrywała Sala i Martin w wyborach to wszyscy tak pisali o Laporcie, bo płacił za obiady karta klubową... Rossel miał być zbawcą... Nie ma co dramatyzować.

0

Jakby go chciała Valencia albo Betis miało by to wypożyczenie sens...

0

widać na zdjęciu ewidentny brak faulu, i po co to? :V

1

Świetne informacje. Gość ogarnięty.

5

Hulnął na Casemiro aż miło. Cebularz za późno wyleciał.

0

Holand do nas!!!!!!!!!!!!!!

0

@Koriolan z głodu upadał ale uwierzył mu tylko Hiddink i go zdjął

0

@Thomas99PL że co? Na głowe upadłes chyba.

1

Pamiętam tamten mecz. Simao Sabrosa zagrał koncert.

0

@Carlosss może jeszcze Depay

1

Wtopa 100-lecia z tym piłkarzem. Jego słabość w Interze i Espanyolu nie dała do myślenia zarządowi...

1

@blaugrana98 popieram Twoją opinię. To straszne jaki jest sztywny gdy musi coś zrobić ekstra z piłką. To jest szokujące, że kosztował 120 mln euro.

0

@Penguin007 czyli sir Ferguson też się nabrał na słabiaka? Same głupoty wypisujecie o nim.

0

PDW PDW PDW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7

Ewidentnie Francuzi mają problem z gra w naszym klubie. Wszyscy narzekają.

1

Haniebne było jego odejście. Suarez to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie ostatniej dekady, a tak go potraktowali. Zafundowaliśmy materacom mistrza.

0

@Rewolucja123 Musisz tak Dudę krytykować? Przecież nikt nie zginął.

0

Pan "marynarka w świńskie łaty" powrócił!

1

Znamienne że nie sprzedaliśmy Rivaldo za rekordową kwotę do MU, a odszedł za darmo. To była wielka szkoda. Niewielu pamięta...

0

@Janas11224 Ty irydolog marnujesz swój talent i czas pisząc tutaj komentarze. Gabinet jakiś załóż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?