Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Johnson za skomplikowane to dla ciebie
0
Van Dijk poszedł za rekordowa kasę jak za stopera do LFC, kupiony za naszą kasę, którą daliśmy im za Coutinho (sic). W wyniku tej transakcji ceny za obrońców wzrosły i pojawiła się plotka, że Man. Utd kupi od nas za 70 baniek Umtitiego, bo miał taką klauzulę. Bartolomeu przedłuża na szybko z nim kontrakt, a ten łapie kontuzję... Barto mógł podpuścić angoli i go wtedy sprzedać :) Zabawna historia.
0
No tak, ma rację i nie ma racji... Zabawne, że za czasów Bartolomeu było okienko i że on był naszym must have! I nam odmawiał. Kto to pamięta na naszej stronie? To był temat po personalnej vendetcie Daniego Alvesa na Prezesie, za niedocenienie jego gry - swoją droga mega błąd na lata. Ogórom płacili eszelony hajcu. Czy ktoś się odważy zrobić "mapę" transferową przepłaconych w "ponad 10 baniek" transferów Barcy za ostatnie 10 lat? Zaczęło się za Lucho i wg mnie: Arda, Adres Gomes - a póżniej Cou i Grizou. MASAKRA.
1
Prawdopodobnie największy ofensywny talent świata. Imponują tez bystre wypowiedzi, super gość. Oby w naszej koszulce kiedyś grał.
0
@Galford środek zmienił ale FRJ słabo, Kessie powinien grać.
0
Xavi rozumie błędy ale nie zmienia skrzydłowych... Praktyki oby wyszły na dobrze.
1
Smutne jest to, że tak dobrych prawoskrzydłowych dzisiaj nie ma. Szkoda że nikt nie pamięta jak świetnie u nas grał. Ronaldo ciągle jest wspominany (a grali razem w pamiętnym sezonie) mimo, że częściej werbalnie wspiera prześcieradła.
0
@HypeR jeżeli faktycznie jesteś Barcelonistą to stawianie tak idiotycznego pytania jest nie na miejscu. A gdzie był Pirlo w wieku 20-25 lat? Zidane przed Juve? Dokładnie śledzisz futbol czy głupka udajesz? Busi jako 18 letni gość z rezerw nawala od 15 lat w piłkę na każdym poziomie, a ty go negujesz. Ogarnij bajere.
0
Stoperów dobrych mamy kilku a na prawej brak opcji. Nie wiem czy to dobrze będzie działać na atmosferę w szatni. Ciekawe czy Xavi da szansę FDJ na DM.
0
@JordiElNino hahahahahaha
0
@Firestone powiedz to kibicowi Romy
0
Monchi super gość, ale jak się wejdzie na stronę AS Romy, to bredzą jak to było fatalnie za jego rządów. Lucho też słaby trener...
0
Ilość "PEPE" w Realu musi się zgadzać. Czuję, że Rudiger sporo nawywija. Kandydat na wariata konkretny.
1
"Grubas" Z Depor nie chciał nam sprzedać Rivaldo. Klauzula dopiero zadziałała, chyba niewiele mniej zapłaciliśmy niż Inter za Ronaldo. La Coruna rozleciała się po jego odejściu zupełnie.
0
Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
Koneksje z R10 tylko podnoszą apetyt na oglądanie gry Raphy! Szkoda że go nie wzięliśmy ze Sportingu CP... skauting gapy.
0
@Czarny_ck zbyt elektryczny? Chyba odpałów Antonego nie widziałeś.
0
@4Fabregas4 Chyba że przedłużą Busiego na 1-2 lata. Faktycznie będzie ból bo za rok Frenkie przejąłby tą pozycję, jakże ważną.
0
Skoro Busi ma odejść za rok to Frenkie będzie naszym nominalnym DM i rozgrywającym. W końcu ma to sens.
1
@tristan87 świetnie grał w Sportingu CP, bardzo dobrze we Francji w Rennes, dał sobie świetnie radę w Anglii, a na dodatek gra w kadrze Brazylii. O czym ty bredzisz?
0
Najlepsze co Vini zrobił w zeszłym sezonie to jak stanął na głowie przy jednym z dryblingów. Powtórki wtedy nie dali w trakcie meczu...
0
Soler to świetna opcja i dziwi mnie, że dopiero teraz jest na tapecie. De Jong za dobrą kasę jest opcją transferową wg mnie.
3
@Borneo dlatego nie gra, bo nie ma lewej nogi, nie używa jej nawet do dryblingu, a co dopiero do strzelania lub asystowania. Dembol go w tym aspekcie zjada.
8
Lubię zdania wypowiadane przez Xaviego. Mówi dużo ważnych i szczegółowych słów. Nie leje wody, a co najważniejsze słowa zamienia w czyny. Dla nas kibiców Barcelony to wielkie szczęście.
2
Raphinia musi być nasz!
0
Mourinho tępi Barcelonistów. Pedro od razu odstrzelił, a ten w pierwszych derbach mu odpowiedział pięknym golem.
3
Niech mu pensję dadzą właściwą i mamy zawodnika na lata!
0
To jest dobry trener, widać że narzuca swój styl drużynie.
1
Chyba w ostatnim Klasyku Messiego była taka sytuacja, że Messi jakoś lekko Casemiro powalił, podciął i go po upadku przepraszał zbijając piątkę. Za kilka chwil Messi odpala rajd, a Cebulowy Łeb z madrytu kosa na pełnej K***** od tyłu... Ja tu chyba czegoś nie rozumiem. A koledzy poniżej mają rację, Casemiro jest mega faularzem i tak jakby sędziów do tego przyzwyczaił. Pozwalają mu na więcej, a sam aktorzy non stop.
0
@sokot Przecież piłka siadła i poleciała w koszyk ich bramkarza. Jak nie zmieniła trajektorii? Okulary są ci potrzebne jak nic...