Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Muhitos popieram, to jest kwestia koordynacji. Najbezpieczniej trzymać ręce w celu ochrony cojones!
2
Araujo będzie graczem dekady w naszej obronie. O De Jongu tak mówiono, ale on poza ruchomego defensywnego pomocnika nigdy nie wyjdzie.
0
Kryptowaluty to faktycznie duże ryzyko, ale musimy pamiętać, że przed Spotify też niełatwe czasy. Wielu artystów narzeka na kwoty pieniędzy, które otrzymują za swoją muzykę. Mnożniki wyświetleń są żenujące. Kogoś piosenka wyświetlana jest setki tysięcy razy, a twórca dostaje parę euro. Ten temat powróci po pandemii bardzo szybko.
0
Gaya od lat ma dziwne - zbyt gorliwe podejście - do Walencji. Ambitny w inny sposób. Nie jara go ani Barca, ani Madryckie matoły. Może trzeba go chwalić, a nie ganić?
2
To był duży błąd Xaviego, później Abde pogłębił ten błąd. Graliśmy w 10 w tym meczu długi czas.
0
@kejdzi fajnie fajnie ale później poszedł do Realu, czym mocno wkurzył ówczesne władze Barcy i kibiców. Odebrał nagrodę od Katalonii chwilę wcześniej. Pamiętamy!
3
@pluszek Bredzisz. Odgwizdanie fauli na karne były złe, czy faul przed rzutem wolnym Neymara? A z Ovrebo to są tylko dwie kontrowersje. Wyrzucenie Abidala nie wiadomo za co i ręka Pique.
3
@PedriTheBest Wcześniej marnie mu szło w Interze i Espanyolu. Można było przewidzieć sytuację. W Vasco jako dzieciak brylował i u Kloppa w określonej roli dawał radę.
4
@jutroIV idź do szpitala i powiedz to w twarz tym typom co sami oddychać nie mogą
0
@Kamyk37 ujadać to będziesz dławiąc się, jak olbrzymia większość mądrusiów takich jak ty
2
Zarzucić mu można to że grał z niezawiązanymi sznurówkami cały mecz :) Ochraniacz też zgubił.
28
MATS martwi mnie. Jakiś nieskoncentrowany stoi w bramce. Potyka się, spóźnia. Ten strzał był do wyjęcia, a traktujemy tą sytuacje jako coś normalnego.
1
Nie mamy argumentów. Czas spokornieć i zacząć budować skład od nowa.
0
Jak fajnie. Niespecjalny zawodnik w mojej opinii.
2
@Magicc89PL Bzdury piszesz. Ja go najbardziej pamiętam za mecze w klasykach, gdzie często dawał bardzo dużo w pomocy, łamiąc grę jako prawy obrońca. Inna sprawa, że faktycznie pomocników mamy dużo, a prawego obrońcę trzeba znaleźć i dla Roberto nadszedł czas na zmianę klubu. Xavi kup Pedro Porro ze Sportingu CP i będziemy mieli spokój na kilka lat.
4
Potrzebujemy goli i dlatego najbardziej jara mnie temat Cabrala... Nie rozumiem popularności Olmo. Hiszpan ani nie jest bramkostrzelny, ani nie drybluje szeroko (nie otwiera gry czego ma szukać Xavi), a mimo to ciągle o nim jest mowa. Dziwne.
0
Fajny dzik. Duzo strzela. Trzeba zaryzykować i w końcu wylansować szerzej nie znanego zawodnika na 9.
1
@PJ777 nie muszą trwał do końca za gościem, który smród sprowadza. To jest kwestia prestiżu Barcy. Brawo za refleks.
2
Kolejny mało bystry skrzydłowy...
0
Bramkarz jest potrzebny, natomiast nie bierzmy Onany. On fatalnie się zachowuje wobec Ajaxu (patrz odejście Dembele z BvB), dawno nie grał i wg mnie nie jest zbyt bystry. Będzie jak z Demobolem lub Umtitim.
0
Nie ma racji, widać że go emocje poniosły. Inna sprawa że chciałbym go w naszym składzie. Takiego pomocnika nam brak, a do tego on ma dopiero 24 lata. Szok.
0
Myślę że Laporta zagrał większego biedaka niż jest naprawdę. Przyśpieszył w ten sposób rewolucję kadrową i miał inną pozycję w negocjacjach z piłkarzami w kwestii obniżek.
0
@LatajacyHolender następny co bredzi bez sensu
18
@ShawnC cały tekst obala twoje smutne bredzenie
4
piłki się nie kopie, tylko uderza :)))))))
0
Srebrne też były spoko
0
ten gość ma problemy z każdym trenerem. Jakiś leń, albo z głową coś nie tak.
1
@Piotr777 pewnie zerwanie pomniejszy bieżący limit pensji, co nie oznacza ze mu nie zapłacimy należnej kasy w jakimś tam czasie. Lipna sytuacja, ale doraźnie nam pomoże.
9
Piquenbauer najlepszy jest!
27
Grał w United, a nie w City. Poprawcie to.