0

@kejdzi zgadza się...

11

Dobrze że kostka, a nie kolano w tym nieszczęściu...

1

To był bardzo ciekawy zawodnik 2-3 lata temu. Zyskamy w końcu gościa od rzutów wolnych, plus fryzurę ala Krychowiak :/

0

@MarioVeB! poczytaj sobie na wiki

0

@Lewandinho FDJ bo tak grał w Ajaxie, szukać ofensywy. Tego nie rozumiem.

1

@4Fabregas4 I tego nie rozumiem! De facto w Ajaxie grał właśnie na tej pozycji i na siłę mu ją zmieniliśmy w Barsie. Busi był nie biegającym, a podającym DM w Frenkie jest mobilnym tego typem zawodnika. Uparli się nasi decydenci, aby z FDJ miał robić za mobilną 8 i fajnie, ale nie wszystkie jego umiejętności do tej roli pasują. Wbiega w pole karne, ale totalnie brak mu strzału zza pola karnego - DECO wróć :) na boisko...

14

To jest bardzo zabawna historia. Przepłaciliśmy 140 mln za Coutinho, czym sfinansowaliśmy LFC Van Dijka, bo go kupili za 70 milionów, czym wywołaliśmy zainteresowanie Man Utd - Umtitim i Bartolomeu postanowił dać mu podwyżkę i przedłużyć kontrakt z większą klauzulą, bo miał właśnie 70 XD. Umtiti za chwilę psuje swoje słabe kolano (podobno ponownie) i my wpakowujemy się mega gównianą sytuację. Temat na skecz.

1

Prawy z Feyenoordu najlepsza opcja :)

0

Ile było bełkotu na tej stronie, że Jordi Cruyff ma robotę po znajomości, od czego on jest itd. Szkoda bo tracimy technokratów, znających detale branży. Duża szkoda.

1

@marcinK0000 Foyth to stoper z którego na siłę Mourinho zrobił prawego w Tottenhamie. Nie rozumiem Xaviego.

2

Świetny tekst, dziękuję. Ruleta Laudrupa - zawsze tak mówię, nie jakiegoś tam Zidana.

10

Do dziś jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie. Nie jego wina, że skumulowały się pensje w kolejnym roku. Chujowa sytuacja na całego. Balde ma szybkość, ale nadal nie robi asyst jak Jordi. Pomijam, że to właśnie duet Alba-Messi ciągnęli w poprzednich sezonach grę.

1

@Firestone nie ma posta, żeby ci Busquets nie przeszkadzał :/

1

@gukwa Kante? Oszalałeś? On prosto piłki nie umie zagrać, tylko biega - już nawet nie biega bo ciągle się leczy.

1

Co jak co, ale ten gość dla mnie gębą naszej słabości ostatnich lat. Żegnam ozięble.

3

Skrzydłowi ustawieni na "odwrotne" nogi nie mają jak asystować Lewemu. W Fc Bayernie ustawione to było na dominujące nogi i taki Koman zagrywał asysty dużo łatwiej, plus RL9 nie był sam w polu karnym. U Bawarczyków Muller mu pomagał i było o wiele łatwiej. W naszej Barcy mamy gorszych jakościowo skrzydłowych, źle ustawiających swój drybling i niestety mnie inteligentnych/doświadczonych. Dembele też nas nie zbawi.

4

Wspaniały Roberto, krytykowany nieustannie przez znawców na tej stronie...

0

@Bandzior hahhahaha

0

@cyron1 zaiste!!!!!!!

0

niech spada, nie ma dla niego u nas pozycji

33

Dożyłem czasów gdy krytykują nas za styl grania i gówniane gole :) Plus błędy sędziów - pojedynczy i istotny w ostatnim meczu - a MEGA chujowe na naszą niekorzyść w pucharach. Ból dupy prześcieradeł jest wspaniały. Ile to oni sezonów gówno piłką i masą farta wygrywali tytuły? Karne z czapy, przyjęcia ręką Benzemy? Dobrze jest to pamiętać i nie ulegać obecnej propagandzie! Veb!!!

0

@ramon59 Kessie? On za wolno gra i nie czuje przestrzeni. Kounde gra na boku, a tam powinien być Araujo, żeby zjadać skrzydłowych. Xavi nie pomaga, oby się uczył.

0

@SenoX Co zrobił MATS? Dostał "pod ladę" czyli pod siebie - nie pod porzeczkę jak gadają debile z TV, jeszcze gównianą prawą nogą Freda - chyba pierwszy gol w życiu. Stzrał Idealny i bardzo trudny, sytuacyjny. Nie do obrony. Przegraliśmy dwa PINBALL-e i po nas. Xavi nie pomaga Kounde wystawiając go na prawej. To powinien byc Araujo na boku jak w Klasykach itd itp. Straszna bieda z przodu. Mało zrozumienia, uliczek, wyjść itd. W Europie się nie liczymy i z takim bólem dupy trzeba żyć kibicowsko.

0

Cebulowy łeb w końcu ukarany. Śmieszne. W meczy z City w ostatnim półfinale miał 3 żółte w pierwszej połowie... Wyciął De Bruyne od tyłu, uwiesił całym ciałem Fodena (Foden za protesty dosł żółtą bodajże), na koniec połowy symulował faul pod polem karnym... Orsato kretyn bez reakcji.

2

@matirix20 ja miałem podobnie. Chyba świadomość ceny nas odgoniła od niego. Świetny zawodnik.

0

Komentarz usunięty

0

Zacnie, Vini ma przejebane

0

A kto będzie grał na DMF po odejściu Busiego? W tym monecie to FDJ trzyma klub za jaja i jest jedyną opcją na światowym poziomie. I nie piszcie mi o Kante, bo to zużyty biegacz który nigdy nas nie zbawi w środku pola.

0

Dobry kot, rusza się w każdym kierunku, a takich właśnie od zawsze nam potrzeba

1

@JarekS kto jest kotem w worku? Porro w mistrzowskim sezonie Sportingu CP był przymierzany do Realu. Super chodzi na prawej. Był w City u Guardioli, wcześniej w Gironie, katalończyk. To Foyth jest jak nieruchawy drąg przy Pedro Porro. Argentyńczyk to stoper na siłę ustawiany na prawej. Nie rozumiem Xaviego, nasza passa złych wyborów chyba będzie dalej trwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?