Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kejdzi zgadza się...
11
Dobrze że kostka, a nie kolano w tym nieszczęściu...
1
To był bardzo ciekawy zawodnik 2-3 lata temu. Zyskamy w końcu gościa od rzutów wolnych, plus fryzurę ala Krychowiak :/
0
@MarioVeB! poczytaj sobie na wiki
0
@Lewandinho FDJ bo tak grał w Ajaxie, szukać ofensywy. Tego nie rozumiem.
1
@4Fabregas4 I tego nie rozumiem! De facto w Ajaxie grał właśnie na tej pozycji i na siłę mu ją zmieniliśmy w Barsie. Busi był nie biegającym, a podającym DM w Frenkie jest mobilnym tego typem zawodnika. Uparli się nasi decydenci, aby z FDJ miał robić za mobilną 8 i fajnie, ale nie wszystkie jego umiejętności do tej roli pasują. Wbiega w pole karne, ale totalnie brak mu strzału zza pola karnego - DECO wróć :) na boisko...
14
To jest bardzo zabawna historia. Przepłaciliśmy 140 mln za Coutinho, czym sfinansowaliśmy LFC Van Dijka, bo go kupili za 70 milionów, czym wywołaliśmy zainteresowanie Man Utd - Umtitim i Bartolomeu postanowił dać mu podwyżkę i przedłużyć kontrakt z większą klauzulą, bo miał właśnie 70 XD. Umtiti za chwilę psuje swoje słabe kolano (podobno ponownie) i my wpakowujemy się mega gównianą sytuację. Temat na skecz.
1
Prawy z Feyenoordu najlepsza opcja :)
0
Ile było bełkotu na tej stronie, że Jordi Cruyff ma robotę po znajomości, od czego on jest itd. Szkoda bo tracimy technokratów, znających detale branży. Duża szkoda.
1
@marcinK0000 Foyth to stoper z którego na siłę Mourinho zrobił prawego w Tottenhamie. Nie rozumiem Xaviego.
2
Świetny tekst, dziękuję. Ruleta Laudrupa - zawsze tak mówię, nie jakiegoś tam Zidana.
10
Do dziś jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie. Nie jego wina, że skumulowały się pensje w kolejnym roku. Chujowa sytuacja na całego. Balde ma szybkość, ale nadal nie robi asyst jak Jordi. Pomijam, że to właśnie duet Alba-Messi ciągnęli w poprzednich sezonach grę.
1
@Firestone nie ma posta, żeby ci Busquets nie przeszkadzał :/
1
@gukwa Kante? Oszalałeś? On prosto piłki nie umie zagrać, tylko biega - już nawet nie biega bo ciągle się leczy.
1
Co jak co, ale ten gość dla mnie gębą naszej słabości ostatnich lat. Żegnam ozięble.
3
Skrzydłowi ustawieni na "odwrotne" nogi nie mają jak asystować Lewemu. W Fc Bayernie ustawione to było na dominujące nogi i taki Koman zagrywał asysty dużo łatwiej, plus RL9 nie był sam w polu karnym. U Bawarczyków Muller mu pomagał i było o wiele łatwiej. W naszej Barcy mamy gorszych jakościowo skrzydłowych, źle ustawiających swój drybling i niestety mnie inteligentnych/doświadczonych. Dembele też nas nie zbawi.
4
Wspaniały Roberto, krytykowany nieustannie przez znawców na tej stronie...
0
@Bandzior hahhahaha
0
@cyron1 zaiste!!!!!!!
0
niech spada, nie ma dla niego u nas pozycji
33
Dożyłem czasów gdy krytykują nas za styl grania i gówniane gole :) Plus błędy sędziów - pojedynczy i istotny w ostatnim meczu - a MEGA chujowe na naszą niekorzyść w pucharach. Ból dupy prześcieradeł jest wspaniały. Ile to oni sezonów gówno piłką i masą farta wygrywali tytuły? Karne z czapy, przyjęcia ręką Benzemy? Dobrze jest to pamiętać i nie ulegać obecnej propagandzie! Veb!!!
0
@ramon59 Kessie? On za wolno gra i nie czuje przestrzeni. Kounde gra na boku, a tam powinien być Araujo, żeby zjadać skrzydłowych. Xavi nie pomaga, oby się uczył.
0
@SenoX Co zrobił MATS? Dostał "pod ladę" czyli pod siebie - nie pod porzeczkę jak gadają debile z TV, jeszcze gównianą prawą nogą Freda - chyba pierwszy gol w życiu. Stzrał Idealny i bardzo trudny, sytuacyjny. Nie do obrony. Przegraliśmy dwa PINBALL-e i po nas. Xavi nie pomaga Kounde wystawiając go na prawej. To powinien byc Araujo na boku jak w Klasykach itd itp. Straszna bieda z przodu. Mało zrozumienia, uliczek, wyjść itd. W Europie się nie liczymy i z takim bólem dupy trzeba żyć kibicowsko.
0
Cebulowy łeb w końcu ukarany. Śmieszne. W meczy z City w ostatnim półfinale miał 3 żółte w pierwszej połowie... Wyciął De Bruyne od tyłu, uwiesił całym ciałem Fodena (Foden za protesty dosł żółtą bodajże), na koniec połowy symulował faul pod polem karnym... Orsato kretyn bez reakcji.
2
@matirix20 ja miałem podobnie. Chyba świadomość ceny nas odgoniła od niego. Świetny zawodnik.
0
Komentarz usunięty
0
Zacnie, Vini ma przejebane
0
A kto będzie grał na DMF po odejściu Busiego? W tym monecie to FDJ trzyma klub za jaja i jest jedyną opcją na światowym poziomie. I nie piszcie mi o Kante, bo to zużyty biegacz który nigdy nas nie zbawi w środku pola.
0
Dobry kot, rusza się w każdym kierunku, a takich właśnie od zawsze nam potrzeba
1
@JarekS kto jest kotem w worku? Porro w mistrzowskim sezonie Sportingu CP był przymierzany do Realu. Super chodzi na prawej. Był w City u Guardioli, wcześniej w Gironie, katalończyk. To Foyth jest jak nieruchawy drąg przy Pedro Porro. Argentyńczyk to stoper na siłę ustawiany na prawej. Nie rozumiem Xaviego, nasza passa złych wyborów chyba będzie dalej trwać.