Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli za darmo ściągniemy Garcię, Depaya i Wijnalduma to przebijemy Real. Ciekaw jestem na kogo postawimy na lewej stronie, bo Albie idzie coraz słabiej :/
1
ale że Frenkie De Jong grał dalej po tym ciosie... Szokotałn.
5
Dobry dzik nam rośnie
0
@Rioletto zgadza się
1
@Brashearr Bredzisz nieustannie. Busi trzyma swój poziom. Skończyła się karuzela podań w naszej pomocy i stąd ta głupkowata jego krytyka. Rakitic i Vidal grają kupę w nowych klubach i to był prawdziwy problem naszej pomocy, do dzisiaj w sumie nie rozwiązany.
2
Mam wielkie nadzieje związane z tym chłopakiem
1
@equwesta bzdura, żaden historyk z epoki nie psiał o żadnym Jezusie. Takich żydowskich buntowników wtedy było na pęczki.
0
@Deltta a może zyskać?
0
A może właśnie Depay będzie naszym nowym Neyem? Ta sama pozycja i styl gry. Będzie dobrze! VeB!
0
Podobają mi się jego pomysły. Racjonalne i nie populistyczne.
0
Przykra sprawa z tym Messim. Jego jako 17 latka wprowadzali nasi gwiazdorzy do zespołu, a on sam nie potrafi wobec młodych być równie pomocny. Kasa, egoizm... Niesmak pozostanie.
0
Myślę że wygra ktoś z dwójki Laporta - Font. Nie wiem co lepsze... Były prezes czy wielka niewiadoma... Oby ludzie żyjący na miejscu wybrali dobrze.
1
Pique odjebał. MATS próbował ratować i dostał kanał. Bez farta, i dupowato z przodu.
8
Historia podobna do Iniesty. Przypadek?
15
Mam duże nadzieje z nim związane ale póki co Pedri zjada wszystkich młodych.
6
@ChampionLW Zgadzam się. Koń do biegania ale jak trzeba strzelić to nie umie. Rakieta miał jebnięcie chociaż.
0
@michal26 w Polsce też występuje problem głodu
0
@Khardan zwalenie konia też
0
@MESSIah16 a ile od tego czasu było wytrysków w prześcieradło, policz to
4
@LuisSalvano mam nadzieje że się też brzydzisz tymi ojcami co nie płacą alimentów (miliardy złotych) i nie zajmują się edukacja i opieką nad swoimi dziećmi. Żałosny jest twój komentarz.
4
szkoda wielka, dobry kot to był, agresywny napadzior
0
Na ten moment on jest największym plusem tego sezonu.
0
Umtitiego niech weźmie ze sobą, może tamtego też naprawią.
0
@mikokarla Właśnie jest odwrotnie niż piszesz. Nie ma co się rzucać na kopaczy co dopiero wyskoczyli. Niech Darwin dogra sezon to można będzie coś ocenić. Demonem prędkości to nie jest, a to duży problem przy naszym stylu.
0
@ferdas_rawa dzisiaj nic głupszego o Lewicy nie przeczytam. Polscy patrioci walczący o niepodległość w grobie się przewracają. Jak socjaliści z caratem walczyli to prawica wnosiła modły do sufitu w kościołach, ewentualnie była na pensyjce w Dumie jak Dmowski . To prawica "nie potrafiła muchy w kiblu ubić". A o zdobywaniu władzy w uczciwy sposób to tylko wspomnę o ukochanym Pinochecie i jemu podobnym... Masz bałagan na strychu.
1
Niesamowita była ta akcja w środku jak zaholował dwóch typów, a później na głowami podał do tyłu chyba do Busiego. Nowy Iniesta jak nic.
2
No i dwie wpadki transferowe jak nic
1
@baczmus popularny slogan, z tym że to organizacja kościelna definiuje boga i religie. Na świecie jest 5000 religii. W którym jest bóg?
0
Komentarz usunięty
0
Widać było przy jego strzale premedytację i celowość. Klasa.