Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A mogli wtedy kupić Mbappe i byśmy byli w innym miejscu historii. W sumie to jest zabawne...
0
Postawa piłkarzy w sytuacji pandemii nie jest zbyt miła. Nic nie tracą tylko opóźni im się wypłata. Mają gest milionerzy.
1
@lukas10 w Futsalu wygraliśmy
0
Kolejny talent, mniej techniczny ale BARDZO szybki i bramkostrzelny. Ma wielką łatwość w grze. Przyszła 9 Barcy!
3
Komentarz usunięty
0
Będziemy z niego dumni!
1
@cat_r37 Zgadza się. Semedo nie ogarniał głową naszej gry.
1
@Agent005 Co musi? Jest umieszczany bo konsumentami tych filmów są też osoby o określonym kolorze skóry i np preferencjach. To wynik kapitalizmu, chęci zysku, a nie rządu światowego. Ogarnij się Incelu.
0
Ciekawe czy za 10 lat będą na tej stronie komentarze Messiego z jakąś głupią fotką. Możecie dać lepsze zdjęcie najlepszej lewej nogi przełomu tysiąclecia i naszej wybitnej 10?
0
@Dasty i masa bardzo dobrych meczów na kilku pozycjach. Głupia ta wsza krytyka. Nie mamy lepszego obrońcy w kadrze i nie mam hajsu na zakup nowego. Inna sprawa że nie ma rynku ciekawych zawodników poza Dostem (słabo doświadczonym).
1
@MaFCB na głowę upadłeś chyba... ważne, że podawał w klasykach kilka razy i Paryżowi włożył.
0
nakazać mu przejście operacji, to ma zrobić zarząd.
1
Piękne słowa. Dzięki za te wszystkie mecze.
7
Rivaldo sam odszedłeś z Barcy po wielkiej awanturze i to ZA DARMO. Świat się nie zawalił mimo ze byłeś najlepszym zawodnikiem Millenium. Z Barcy odchodził Maradona, Cruyff, Ronaldo, Figo, Ronaldinho i zawsze dawaliśmy radę. Przestańcie uderzać w te głupie tony o upadku klubu.
16
@Lucassito Dzisiaj nic głupszego nie przeczytam. Ciepła klucha z ligi szkockiej. Patrzcie debil!
0
Tak czułem z Depayem :) Van Beek, Lautaro, szkoda że po Gaye nie idziemy...
0
Semedo słabizna, Lautaro dobra opcja żeby Suareza posadzić na ławę...
0
@syngoku1 nie :)
0
Busi pewnie pogodzi się z rolą rezerwowego bo na DM zagra De Jong. S. Roberto bym zostawił a wygonił bym za lepsze pieniądze Semedo, który kompletnie nic w naszym, klubie nie zdziałał. Pytanie skąd wziąć drugiego prawego obrońcę? Pimienta może coś podpowie.
9
Mam oryginał z 1999 r. :)
4
Sportingu? Którego? Sportingu (CP - Clube de Portugal) czy Gijon? A może Braga? Piszcie to z sensem. Ze Sportingu CP to powinniśmy starać się o Bruno... z ich obecnej kadry to Jovane Cabral jest kotem.
0
Pimienta jest w porządku natomiast szkoda projektu Barcy B. Z naszego kręgu najlepiej żeby trenerem był Oscar Garcia, ale jego Celta pewnie nie puści. Z zewnątrz pewnie nikogo innego nie wezmą jak np Marcelino Garcia Torala?
0
@Coutinho007 70 baniek dało City... ale fakt był do kupienia. Tak samo jak Mbappe...
1
@monsterrize co? Do PSG? Jaja se chyba robisz.
3
Komentarz usunięty
0
@Statistics Martw się o swoją pomoc z Modriciem etc
0
Luisito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Powinniśmy iść po Gomeza Victora. Fajnie na prawej obronie grał u rywali. Chłopak grał w naszej akademii w latach 2010-2014.
7
O Messim brzydko powiedział, ale Setiena podsumował sensownie.
0
Przerosło go zadanie. Nie oszukujmy się. Pytanie kto weźmie ten bałagan na klatę od sierpnia.