Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Don Lucas Savioli bym bronił, sporo goli nastrzelał w pierwszych dwóch sezonach.
0
@Don Lucas Rustu przyszedł za free jak pamiętam dlatego go nie wymieniłem...
4
Riquelme? Rochemback? Dehu? Dutruel? Petit? Chyba inaczej bym to poustawiał.
0
@kejdzi właśnie taka sytuacja że napastnik ma dogodniejszą pozycję niż obrońca. Araujo też"nie interesowała piłka" bo miał ją Groszek.
0
@AxelF poszerzasz temat dyskusji...
0
@Naturopata na tą pozycję nie mamy takiego zawodnika, ciągle pada tutaj ten głupi argument o nadmiarze...
0
@anonimek najlepsza lewa noga przed i po Millenium!
0
Skończmy temat "że nie było faulu". Przypomnijcie sobie co nam gwizdał sędzia w meczu z PSG, gdy Marqunhios faulował Suareza. Takie niby lekkie faule od tyłu. W takim pędzie gdzie każdy ułamek sekundy decyduje o golu, to nawet pomizianie po jajkach jest faulem. Tak ciężko to zrozumieć? Każdy napastnik jest wtedy "na prawie".
0
że Franco tak późno kopnęli w zad to mnie mocno dziwi...
0
@Galford Bredzicie wszyscy albo nie znacie zasad. Zobaczcie co nam gwizdał sędzia z PSG jak Suarez od tyłu był tak faulowany przez Marqunhiosa. Araujo utrudniał mu bieg na bramkę, był ostatnim obrońcą. To jest czerwo.
3
Sorry ludzie ale faul był. Araujo pociągnął rywala za koszulkę mocno, później napierał z tyłu nie kontrolując piłki. Czerwo 100%. Ciekawe co Dembol mu powiedział? "Marszałku kochany?"
0
Ciekawe czy jakiś bałagan Barca opłaciła jak z tatą Neymara :)
0
@Borneo i rządzący też niech dadzą gwarancję przestrzegania praw człowieka itd itp :V
19
Pisemne gwarancje? Papier przyjmie wszystko.
0
Wczoraj obaj boczni obrońcy zagrali dobre zawody, w końcu robili rajdy z piłką przy nodze na bramkę rywala.
1
@adukla Zgadza się. Nadal jest niezastąpiony. De Jong się dopiero przyucza. Nie bez powodu go wyżej ustawia Ernest.
1
@Zenon83 S. Roberto gra rewelacyjnie i jako jedyny gra diagonalne piłki do napastników. Arthur na duży plus. De Jong razem z Busim średnio wyglądają. Brakuje kogoś z ofensywą w środku pola. Ansu jest mega talentem.
0
@caminero i kogo zatrudnić?
5
Dobrze że sędzia nie kazał karnego powtórzyć...
0
Wszyscy straszą co to będzie jak odejdzie Messi. ja nie mam pojęcia kto ma zastąpić Suareza, a co dopiero M10.
1
@Pablo14 wg mnie się nie ogarnie....
1
Jeszcze trupa Franco mają w annałach?
0
Ciekawy zawodnik, od dawna uchodzi za wielki talent.
0
Ja bym go sprzedał lub wymienił. Stawiam że jego cena spadnie po pobycie we Francji.
2
Dać im Dembola i będzie dobrze.
0
@cubiii Messi z takim debiutował
3
Arnau byłby super, ma spore doświadczenie. Podobają mi się te ruchy.
4
@SenoX Ajax nie będzie ogrywał zawodników Barcelonie, każdy ma swoja dumę a Amsterdamczycy są wręcz znani ze swojej wyniosłości. Są w końcu "Godenzonen".
5
Największy plus jest taki, że chcąc nie chcąc musimy skorzystać z wychowanków. Perez, może Pucz dostaną szansę na grę. Grizou poczuje też więcej odpowiedzialności.
0
@huberto286 gówno wiesz w nogach śpisz