0

@Don Lucas Savioli bym bronił, sporo goli nastrzelał w pierwszych dwóch sezonach.

0

@Don Lucas Rustu przyszedł za free jak pamiętam dlatego go nie wymieniłem...

4

Riquelme? Rochemback? Dehu? Dutruel? Petit? Chyba inaczej bym to poustawiał.

0

@kejdzi właśnie taka sytuacja że napastnik ma dogodniejszą pozycję niż obrońca. Araujo też"nie interesowała piłka" bo miał ją Groszek.

0

@AxelF poszerzasz temat dyskusji...

0

@Naturopata na tą pozycję nie mamy takiego zawodnika, ciągle pada tutaj ten głupi argument o nadmiarze...

0

@anonimek najlepsza lewa noga przed i po Millenium!

0

Skończmy temat "że nie było faulu". Przypomnijcie sobie co nam gwizdał sędzia w meczu z PSG, gdy Marqunhios faulował Suareza. Takie niby lekkie faule od tyłu. W takim pędzie gdzie każdy ułamek sekundy decyduje o golu, to nawet pomizianie po jajkach jest faulem. Tak ciężko to zrozumieć? Każdy napastnik jest wtedy "na prawie".

0

że Franco tak późno kopnęli w zad to mnie mocno dziwi...

0

@Galford Bredzicie wszyscy albo nie znacie zasad. Zobaczcie co nam gwizdał sędzia z PSG jak Suarez od tyłu był tak faulowany przez Marqunhiosa. Araujo utrudniał mu bieg na bramkę, był ostatnim obrońcą. To jest czerwo.

3

Sorry ludzie ale faul był. Araujo pociągnął rywala za koszulkę mocno, później napierał z tyłu nie kontrolując piłki. Czerwo 100%. Ciekawe co Dembol mu powiedział? "Marszałku kochany?"

0

Ciekawe czy jakiś bałagan Barca opłaciła jak z tatą Neymara :)

0

@Borneo i rządzący też niech dadzą gwarancję przestrzegania praw człowieka itd itp :V

19

Pisemne gwarancje? Papier przyjmie wszystko.

0

Wczoraj obaj boczni obrońcy zagrali dobre zawody, w końcu robili rajdy z piłką przy nodze na bramkę rywala.

1

@adukla Zgadza się. Nadal jest niezastąpiony. De Jong się dopiero przyucza. Nie bez powodu go wyżej ustawia Ernest.

1

@Zenon83 S. Roberto gra rewelacyjnie i jako jedyny gra diagonalne piłki do napastników. Arthur na duży plus. De Jong razem z Busim średnio wyglądają. Brakuje kogoś z ofensywą w środku pola. Ansu jest mega talentem.

0

@caminero i kogo zatrudnić?

5

Dobrze że sędzia nie kazał karnego powtórzyć...

0

Wszyscy straszą co to będzie jak odejdzie Messi. ja nie mam pojęcia kto ma zastąpić Suareza, a co dopiero M10.

1

@Pablo14 wg mnie się nie ogarnie....

1

Jeszcze trupa Franco mają w annałach?

0

Ciekawy zawodnik, od dawna uchodzi za wielki talent.

0

Ja bym go sprzedał lub wymienił. Stawiam że jego cena spadnie po pobycie we Francji.

2

Dać im Dembola i będzie dobrze.

0

@cubiii Messi z takim debiutował

3

Arnau byłby super, ma spore doświadczenie. Podobają mi się te ruchy.

4

@SenoX Ajax nie będzie ogrywał zawodników Barcelonie, każdy ma swoja dumę a Amsterdamczycy są wręcz znani ze swojej wyniosłości. Są w końcu "Godenzonen".

5

Największy plus jest taki, że chcąc nie chcąc musimy skorzystać z wychowanków. Perez, może Pucz dostaną szansę na grę. Grizou poczuje też więcej odpowiedzialności.

0

@huberto286 gówno wiesz w nogach śpisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?