10

Chciwość tu i teraz zwycięża. Jeżeli będzie prze kozak to za dwa lata będzie grał w seniorach i szybko zostanie milionerem, po co ten pośpiech?

1

@Qaz123 albo sukcesy co roku - albo granie młodymi niepewnymi... jesteśmy ofiarami własnych sukcesów.

1

@Exerion nie sądzę :v

1

Jak łatwo wzbudzać w ludziach emocje. Transfery są istotne ale żeby od razu Real tak uwznioślać? My mamy zgrany team a oni dopiero będą to tworzyć. Grizou wzmocnić atak a jak nie kupimy De Ligta to kolejny transfer do pomocy/ataku jest pewny.

0

@Barca1922 i nie ma innej sensownej alternatywy

1

@Crema Catalunya głupiego cepa kupiliśmy który rzucał w nas butami. oszaleli w tamto lato w zarządzie... Jeszcze przeciętnego Gomesa wzięli.

0

Kupmy De Ligta, Todipo do wypożyczenia i mamy super opcje na sezon, wręcz na lata. Umtiti jak nie jest pewny swego to do sprzedania.

0

No to pojawi się kolejny problem bo Frenkie też tak gra. Będą jaja.

0

@moronw Roberto to nie przeciętniak. Wiele razy wygrał nam klasyk swoją gra na prawej obronie plus rewanż z PSG. Ogarnij się. Semedo wychodzi na to, że ma za małe IQ na granie u nas, tak samo jak Dembol.

0

@pienaar bredzisz

0

I pomyśleć że Laporta chciał go kupić ale Arsenal mocno wtedy zalicytował.

2

Straszna posucha jest. Widać regres w futbolu.

5

Super gość. Może kiedyś u nas się sprawdzi...

1

De Jong będzie grał na tej pozycji. Stawiam że nadchodzi ostatni sezon Busiego w naszych szeregach, podobnie jak Suareza.

2

Rozbawiłeś mnie. Jaka jest niby wielka różnica? De facto to my gramy w ich systemie :v Frenkie wejdzie z marszu do gry.

0

Oby on. Nie ma lepszej opcji na lewiczkę...

0

Wychodzi na to, że najsubtelniej LM wygrał Lucho. Ograł wszystkich mistrzów krajowych w sposób widowiskowy.
Poprzednie nasze triumfy okupione były mega wcirami (1992 vs Kaiserlsautern) lub męczarniami (Milan, Chelsea). Dupa zbita...

0

nie pykło :(????????????

0

Zgadza się. S. Roberto miał na "16" piłkę w końcówce i zamiast oddać strzał to turlał do Messiego. Przerzucanie się odpowiedzialnością. Brak woli zwycięstwa, słabość... Zero zaskoczenia taktycznego i personalnego. Odjebaliśmy niebywale.

0

Pyrzo hazardzista?

1

Pucz jest świetny. Z Alenią będą wartością dodaną.

0

Bzdura, mimo wyniku z LFC może z jedną z tych postaci zostawi w domu Ernest. Zapewne nie Messiego.

0

Wojna psychologiczna na maksa :)

0

Na głowę upadłeś? Roberto będzie grał jak pomocnik, ile razy to widzieliśmy np w Klasykach?

1

Ernest ogarnia temat. Uczy się. Doceniam. Finał Barca - Ajax!

0

Imbecylizm itd itp piłkarskie disco polo króluje :V

1

Nie macie pojęcia o czym piszecie. W takim momencie sezonu topowi gracze nie mogą w ogóle przestać grać. Chodzi o to żeby mieć ciągle kontakt z rywalizacją, co najwyżej w krótszym czasie. Tylko tak utrzymasz formę i pewność siebie.

0

Bardzo ciekawy to będzie ruch. Popieram.

4

Valverde dobrze to rozegrał mimo remisu.

0

Jest kilka faktów w historii transferów, które nie doszły do skutku i przez które mniej wygraliśmy. Forlan jest wysoko w tej stawce. Także np Jimmy Floyd Hasselbaink, a może nawet Mbappe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?