Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Chciwość tu i teraz zwycięża. Jeżeli będzie prze kozak to za dwa lata będzie grał w seniorach i szybko zostanie milionerem, po co ten pośpiech?
1
@Qaz123 albo sukcesy co roku - albo granie młodymi niepewnymi... jesteśmy ofiarami własnych sukcesów.
1
@Exerion nie sądzę :v
1
Jak łatwo wzbudzać w ludziach emocje. Transfery są istotne ale żeby od razu Real tak uwznioślać? My mamy zgrany team a oni dopiero będą to tworzyć. Grizou wzmocnić atak a jak nie kupimy De Ligta to kolejny transfer do pomocy/ataku jest pewny.
0
@Barca1922 i nie ma innej sensownej alternatywy
1
@Crema Catalunya głupiego cepa kupiliśmy który rzucał w nas butami. oszaleli w tamto lato w zarządzie... Jeszcze przeciętnego Gomesa wzięli.
0
Kupmy De Ligta, Todipo do wypożyczenia i mamy super opcje na sezon, wręcz na lata. Umtiti jak nie jest pewny swego to do sprzedania.
0
No to pojawi się kolejny problem bo Frenkie też tak gra. Będą jaja.
0
@moronw Roberto to nie przeciętniak. Wiele razy wygrał nam klasyk swoją gra na prawej obronie plus rewanż z PSG. Ogarnij się. Semedo wychodzi na to, że ma za małe IQ na granie u nas, tak samo jak Dembol.
0
@pienaar bredzisz
0
I pomyśleć że Laporta chciał go kupić ale Arsenal mocno wtedy zalicytował.
2
Straszna posucha jest. Widać regres w futbolu.
5
Super gość. Może kiedyś u nas się sprawdzi...
1
De Jong będzie grał na tej pozycji. Stawiam że nadchodzi ostatni sezon Busiego w naszych szeregach, podobnie jak Suareza.
2
Rozbawiłeś mnie. Jaka jest niby wielka różnica? De facto to my gramy w ich systemie :v Frenkie wejdzie z marszu do gry.
0
Oby on. Nie ma lepszej opcji na lewiczkę...
0
Wychodzi na to, że najsubtelniej LM wygrał Lucho. Ograł wszystkich mistrzów krajowych w sposób widowiskowy.
Poprzednie nasze triumfy okupione były mega wcirami (1992 vs Kaiserlsautern) lub męczarniami (Milan, Chelsea). Dupa zbita...
0
nie pykło :(????????????
0
Zgadza się. S. Roberto miał na "16" piłkę w końcówce i zamiast oddać strzał to turlał do Messiego. Przerzucanie się odpowiedzialnością. Brak woli zwycięstwa, słabość... Zero zaskoczenia taktycznego i personalnego. Odjebaliśmy niebywale.
0
Pyrzo hazardzista?
1
Pucz jest świetny. Z Alenią będą wartością dodaną.
0
Bzdura, mimo wyniku z LFC może z jedną z tych postaci zostawi w domu Ernest. Zapewne nie Messiego.
0
Wojna psychologiczna na maksa :)
0
Na głowę upadłeś? Roberto będzie grał jak pomocnik, ile razy to widzieliśmy np w Klasykach?
1
Ernest ogarnia temat. Uczy się. Doceniam. Finał Barca - Ajax!
0
Imbecylizm itd itp piłkarskie disco polo króluje :V
1
Nie macie pojęcia o czym piszecie. W takim momencie sezonu topowi gracze nie mogą w ogóle przestać grać. Chodzi o to żeby mieć ciągle kontakt z rywalizacją, co najwyżej w krótszym czasie. Tylko tak utrzymasz formę i pewność siebie.
0
Bardzo ciekawy to będzie ruch. Popieram.
4
Valverde dobrze to rozegrał mimo remisu.
0
Jest kilka faktów w historii transferów, które nie doszły do skutku i przez które mniej wygraliśmy. Forlan jest wysoko w tej stawce. Także np Jimmy Floyd Hasselbaink, a może nawet Mbappe ;)