Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 a ty prorok jakiś czy co? Akademia ŁKS hula jak miło więc będziesz musiał wypluć te słowa wcześniej czy później.
0
@sevs A czyj wywiad jest cytowany? Czytasz w ogóle?
0
@Jacento2105 Ferrena gorszego brali, nie przesadzaj. Rekin do sprzedania i tyle.
0
Lubimy drogo odkupywać własnych wychowanków... ale na bezrybiu, rak ryba. Olmo zagra na każdej ofensywnej pozycji, czyżby brakujący element?
1
@Galford a napastnik marzenie!
1
Chyba zawodnik Sporting Clube de Portugal, w skrócie Sporting CP. Panie Skowronek, proszę nie powielać tych złych i głupich polskich manier językowych. Na stronie Footbal Clube de Barcelona nie mogą mieć miejsce takie błędy.
0
@Coutinho007 bo takie są statystyki archiwum VAR, poza tym trzeba przytomnie cały sezon oglądać, a nie głupio teraz komentować
0
@Never to idź kibicować realowi, co tu robisz
0
@michasfcb89 co ty wypisujesz? mamy stać się kolejnym nijakim klubem? Wariactwo jakieś.
0
Zdecydujcie się. Krytykujecie, czy chwalicie? Ja jebe, zawsze źle niektórym... mamy teraz trenera który najwyżej w historii nas ograł w LM. Na ten moment dostrzegam jeden plus, mamy w końcu - po latach mega gry - dzięki trenerom z naszym (ośmieszanym przez wielu, nie wiem dlaczego) DNA - trenera. Xavi nie umiał ustabilizować gry i otwarte narzekania na piłkarzy nie mogły zmienić finału jego trenowania. Cholernie nowa sytuacja. Zachowuję pozytywny sceptycyzm, Hans zna się na futbolu, pytanie czy kwestie językowe mu pozwolą coś u nas zdziałać. Zapewne będzie więcej "siłowni", co zadowoli pewną część znawców futbolu z tej strony xd
0
Rozgadał się strasznie na koniec kariery xd
0
@czarnatom kto niby z tej SL Benfiki? Słucham?
4
@Galford Ilaix latał po sieci w filmikach jako mega ofensywny zawodnik, sadził mega gole, a teraz nie nadaje się na boiskowego robotnika...
11
On jest klasycznym przykładem chłopaka z "szybkim rozwojem zawodniczym", co jest częste u czarnoskórych. ma olbrzymią fizyczną przewagę nad rówieśnikami, czy nawet tymi 2-3 lata starszymi Europejczykami. Później wszyscy spotykają się wieku 18-22 lat i nagle okazuje się, że taki gość nie ma atrybutów, bo już nie jest tak szybki, nie jest wyjątkowo inteligentny na boisku, a jego technika też nie powala. Laurent Blanc powiedział coś w tym stylu publicznie we Francji i w sumie go skutecznie scancelowano :/ Duży trud dla trenerów drużyn młodzieżowych, aby nie wystawiać najlepszego zawodnika wśród 13-16 latków i z góry zakładać, że będzie źle grał w seniorach. Tak źle, tak niedobrze.
0
@MOLESTA też to pamiętam, ale Alfonso był świetnym lewonożnym napastnikiem. Nosił jako pierwszy z topu charakterystyczne białe Jomy (Morientes czerwone). Mimo że był wychowankiem Realu myślałem że więcej u nas zdziała.
2
Betisu Sevilla? Realu Betis Sevilla? Kto to pisał? Pisownia klubów jakbym wrócił do 2002 roku O_o Real Betis Balompie tak ten klub się nazywa.
2
Z tym Pepe to niezły żart...
0
@Braniś Toure Wypadek przy pracy? A to super na farcie ich ogrywaliśmy, nie no geniuszu super to wymyśliłeś xd
0
@Hadim a co on ma niby tak wielce usprawiedliwiać? Aktualnego Mistrza Hiszpanii i multi-zwycięzcę piłkarskiego osądzasz jakbyś był nie wiadomo kim. Nie da się to czytać takich idiotyzmów na też stronie i to niby od sympatyków Barcy.
10
Ale bełkot w komentarzach. Pierwszy mecz po kłopotach zdrowotnych, a niektórzy by chcieli widzieć pik formy i stałą 11 w akcji. Rozumu ludzie.
0
@Bogan specjalnie zjechałem ten głupi argument konfederasto-korwinowców xd
0
Jak wiadomo kapitalizm rozwiązuje problemy, które sam stworzył...
0
Uribe odszedł ze Sportingu CP, a nie z Fc Porto...
0
Guler wszedł na plac w końcówce przeciwko Dynamo w meczu w Łodzi na stadionie ŁKS-u. w eliminacjach LM. Środek pola, lewa noga, zero-jedynkowy styl dryblingu. Chłopak niewysoki ale odważny i szybki. Trochę jestem zaskoczony, że tak wysoko go spozycjonowała Barca, ale więcej mogli go oglądać... Pytanie czy mentalnie da radę, jednego młodego talenciaka z Turcji już odpaliliśmy.
0
Dzięki Jordi. Masa głupot została o Tobie tutaj napisana, motywowana polską miarą... że praca za nazwisko etc, a rzadko kto pamiętał że byleś naszym piłkarzem wychowankiem - znamienne :/ Powodzenia w dalszej karierze.
1
Lucho nie miał reki na początku swojej przygody w FCB. Arda i Andre Gomes to mega wtopy w pomocy. Straszne to jest. Nigdy tych ruchów nie rozumiałem.
3
@JarekS Bzdury piszesz o Pahlinhi. To jest świetny technicznie i fizycznie zawodnik, który w mistrzowskim sezonie dzielił i rządził w pomocy Sportingu CP. Ostatnio rozegrał bardzo dobry sezon w średnim Fulham. Chłopak do wszystkiego biega jak do pożaru i nigdy takiej bestii na tej pozycji nie mieliśmy. Florentino Luís to nieduży chłopak bez wielkiego doświadczenia. Technicznie jest na wysokim poziomie, ale to koniec jego atrybutów. Był często rezerwowym w Benfice. Na żywo go widziałem rok temu w sierpniu w eliminacjach do LM - Dynamo-Benfica, mecz był w Łodzi na ŁKS-e. Wszedł na końcówkę żeby piłkę poprzesuwać...
Reasumując gdyby przyszedł Pahlinha mielibyśmy super defensywnego pomocnika w innym nieco stylu niż Busi, taką mieszankę Kante (beznadziejnego technicznie) i Casemiro (sic!).
2
Valverde to niezły żart
1
Wypożyczyć typa i w końcu mamy lewe skrzydło i kreatora gry!
0
Czyli Anglicy nadal w topie, a reszta będzie kanibalizowana... Tylko jakością i szkoleniem młodzieży można się przeciwstawić.