0

W sumie to jest jeden plus czerwieni Busquetsa .

W końcu bedzie mógł zagrać od pierwszych minut Toure :)

0

Mam nadzieje,że Barca pokaże,że wygrana z Realem i Interem nie była przypadkiem i zgarnie komplet punktów na wyjazdach . To bedzie całkiem dobry test dla nich...

0

Może jest szansa,że Admini skądś je zdobędą i wrzucą na serwer ?

W końcu mają lepsze wtyki niż my :)

0

dziwi mnie tylko to,że na oficjalnej stronie barcy nie ma tego zdjęcia w jakiejś normalnej rozdzielczości. Znaczy jest ale tylko zdjęcie z wklejoną twarzą ibry :)

Przecież powinni udostępnić kibicom zdjęcie w jakiejs przyzwoitej rozdzielczości aby ci mogli sobie ustawić je na tapete :P

0

miejmy nadzieje,że ten nowy kontrakt zmotywuje go do lepszego grania...

Ambicji mu nie brakuje,jednak te jego kiksy zaczynają już lekko denerwować . Miejmy nadzieje,że sie poprawi .

0

isarow

obyś sie nie zdziwił :)

Wiesz,że są na tym świecie rzeczy które sie fizjologom nie śniły,

a takie rzeczy często zdarzeją sie w piłce nożnej :P

0

Niech dochodzi do siebie po kontuzji... Pierwszy etap powrotu zaliczony na ocene celującą :)

Wpuścic go na 45 minut z Xerez i bedzie ok .

0

wiedzieć*

0

Jakie to musi być dla zawodnika straszne nie grać przez 580 dni i

do tego wiedząć,że w tym czasie jego druzyna zdobyła 5 trofeów...

Teraz tylko pokazać klase Gabriel ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?