0

j0s3

Niemieckie kluby w finałach Ligi Mistrzów ? Nie wiem od kiedy jesteś fanem piłki nożnej,ale chciałbym Ci przypomnieć,że ostatnią niemiecką druzyną która dostała sie do finału,ba,nawet półfinału LM był Bayer Leverkusen w roku 2002 kiedy to przegrał z Realem .Wiec drużyn niemieckich od 7 lat nie ma nawet w PÓŁFINAŁACH Ligi Mistrzów,wiec to Ty musisz sie nad sobą zastanowić...i przemyślec jeszcze raz to co mówisz na temat ,,Siły'' klubów z Niemiec .

0

Bayern...oglądałem wczoraj na Eurosport 2 ich mecz z Monchengladbach...normalnie śmiać mi sie z nich chciało z takim

skłądem oni sobie nie potrafili stworzyć sytuacji bramkowych wygrali po farcie bo walnął im obronca gola z wolnego takiego z narożnika pola karnego...Moim zdaniem Borussia Monchengladbach zasługiwała na remis tam bo grała odważnie i tez miała swoje sytuacje . Myśle,że mimo słabej dyspozycji Juventusu,to jednak oni

wyjdą z grupy razem z Bordeaux a nie Bayern :)

0

Tak ? A ile drużyn włoskich a ile niemieckich gra regularnie w europejskich pucharach...Najpierw odpowiedz sobie na to pytanie a potem gadaj takie głupoty. Poziom bundesligi jest w tej chwili żenujący...

0

Dunga moim zdaniem,przy obecnej dyspozycji Ronniego powinien go powołać...Bardzo by sie przydał :)

0

Chcąc poczytać nieco wiecęj o tej chorobie odwiedziłem wikipedie...Otóż dowiedziałem się,że nie dość,że ta choroba jest nieuleczalna to do tego umiera się na nią w przeciągu 3-5 lat wskutek niewydolności dróg oddechowych...I nie ma na to żadnego leku .

Jedyny dostępny na rynku lek przedłuży życie maksymalnie o 3 miesiące :(

Choruje na nią niewielki odsetek ludzi ale mimo to smutno jakoś..

0

składów*

0

A jednak nie...Po prostu ESPN wprowadził w błąd :) Przy pokazywaniu skąłów Bojan był na lewej,Henry środek...Ale jednak

na boisku jest normalnie :D

0

Ja nie moge...Bojan na lewej,Henry na szpicy...

0

dobra panowie,oglądamy meczyk...Składzik nieco okrojony ale bądzmy dobrej myśli ! ;)

0

goryl-16

Tylko po co Barca miała by wkładać pieniądze w zespół rezerw i 'zbankrutować' ? Czy widzisz w obecnych rezerwach jakieś gwiazdy ?

Mają wychowanków,więc grali by takim samym składem a co by wywalczyli było by ich . Przecież Barcelona łoży na pierwszy zespół ,

na drugi na pewno by nie wydawała majątku .

0

Ale głupie...Grają starają sie,wiedząć,że i tak nic z tego nie bedzie .

Czyli dla Villarealu B Segunda Division to szczyt...

Chyba powinni troszke zmienić przepisy .

0

Weźmy np. Villareal B

Obecnie gra on na zapleczu Primera Division (Segunda B)

To co jeśli inne drużyny zajmą premiowane awansem lokaty to wejdą do PD a jesli Villareal np. zajmie 1 miejsce to nie wejdzie ? :|

0

a można prosić o krótkie wyjaśnienie ?

Bo zawsze też sie nad tym zastanawiałem :)

0

morrison

Daj spokój,patrz na rocznik :)

0

hmm...dziwne .

Nie wiem na ile wiarygodnym źródłem jest wikipedia ale jest tam napisane,że Iniesta wystąpił już w Reprezentacji Katalonii .

0

,,chociaż i tak to będzie łatwy mecz.gramy z ostatnią drużyną w tabeli'' Proszę Cie...Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nic nie mów . Oczywiście Barca poleci jutro do Jerez i wygra na wyjezdzie0:10 bo w koncu Xerez jest ostatnie w tabeli...

0

Znając filozofie Pepa ?!

A od kiedy Guardiola wystawia rezerwowy skład kiedy trzeba zdobywac punkty w lidze ?

Jesli nie zauważyłęs to rezerwowy skłąd gra w CdR...

0

Przemo9FCB

Keita musi odpocząć,wiec nie wydaje mi sie,żeby zagrał w 1 skłądzie z Xerez :)

0

Więc należy do konca rundy jesiennej zdobyć komplecik punktów w lidze :) Szykuje sie zacięta walka o mistrzostwo :P

0

KamilBlaugrana

A własnie moim zdaniem bedą rezerwy,tradycyjnie w Pucharze Króla . Jest to najmniej ważne w tym sezonie trofeum ,nie uważasz ?

Guardiola raczej oszczędzi podstawowy skład troche,musimy skupić

sie na lidze i łapać jak najwiecej punktów . Tym bardziej że teraz

ostatni mecz grupowy z Dynamem i czeka nas dłuższa przerwa od LM ale za to mamy Klubowe MŚ na które mamy bardzo duzy apetyt :)

0

henry14

Mylisz się . Wcale nie ,,musiał'' tego trafić .

Ty nawet nie masz pojęcia jak nawet z 5 metrów trudno wycelowac w taką górną piłke,do tego lewą nogą i jeszcze trafić gola .

Ibrahimovic pokazał tu niezwykłą klase . Truchtał sobie truchtał ,wymierzył uderzenie i w odpowiednim momencie wstawił nogę . Przecież wiesz jak alves zagrywa piłki . Są one idealnie dokładne (pomijając te 2 kiksy na początku :D ) lecz idą tak jakoś na skos z niebywałą rotacją . Naprawde jest bardzo trudno uderzyc cos takiego z 1 piłki . Szczerze to myslałem,że Ibrahimović bedzie sie starał jakoś to przyjąć,ale nie :) Zachował sie jak na snajpera przystało .

0

No niby ostatnia,ale trzeba uważać . Ostatnio niezbyt radzimy sobie na wyjazdach . Do tego jest to beniaminek , wiec nie wiadomo w jakim stanie jest tam murawa :)

Lecz nie należy szukać wymówek wygrywać !

0

Hmm,ciekawe dlaczego Pep zostawia Gerarda...

To może być tak :

Valdes-Maxwell,Czyhryński,Puyol,Alves-Iniesta,Toure,Xavi-Pedro,Ibrahimović,Messi :)

Henry'ego wpuścić po 45 minutach za Pedro,może coś pokaże :)

0

jamrosdawid

Nie wszyscy :)

0

challenger

Rzeczywiście,moja pomyłka .Powinienem napisać nie 6 a 7 :P

Lecz to nie zmienia faktu,iż Iniesta w meczu z Interem zaprezentował sie o niebo lepiej niż z Realem Madryt (co prawda było to spowodowane dobrym kryciem,ale jednak) . Więc skoro za bardzo dobry występ z Interem dostał 7 a za dosyc przeciętny z Realem 6 to chyba coś nie gra :) Ale to tylko moje odczucie .

0

no, i gdzie są Ci wszyscy pseudoznawcy którzy twierdzili ,iż gramy z Alcorconem,nawet jesli losowania jeszcze nie było ?

A tak btw... bedzie bardzo trudno...moglismy trafić na tyle słabszych zespołów . Ale w sumie dobrze . Sevilla gra w lidze mistrzów wiec także bedzie grała rezerwami . A akurat rezerwy to my mamy dość mocne :)

wujo444

obyś sie nie zdziwił... Moim zdaniem z tego dwumeczu zwycięzko wyjdzie nie Valencia a Deportivo...ponieważ zespoły które w sumie o nic nie walczą (ani nie mają szanse na czołówke w PD ani Liga Mistrzów czy Liga Europejska), skupiają sie na Pucharze króla , i grają mocnymi skłądami . O ile sie nie myle to Valencia gra w LE wiec... Zespół z Mestalla na pewno nie bedzie miał łatwo :)

0

Ja powiem tak...

Henry ma 32 lata . Do uzupełnienia jego bogatej kolekcji brakowało

mu tylko pucharu Ligi Mistrzów . Oczywiscie nikt nie bedzie nigdy wiedział ,co myśli sam Henry , ale mi sie osobiscie wydaje,że poprostu już stracił chęc do gry . Nie ma nowych wyzwań a nie jest już młodzieniaszkiem .Tak na niego patrze podczas meczów i

taki jest jakby bez iskry,bez ambicji . A szkoda .

0

A tak poza tym . Radziłbym Ci samemu oglądać mecz a nie słuchać komentatorów , ponieważ oni bardzo rzadko gadają coś mądrego...

0

S.Gerrard

Jeśli mówisz o meczu z Interem to Inieście należała sie wyższa ocena i jak już napisała Redakcja , otrzymał nie 7 a 8 .

A jesli mówisz o meczu z Realem ,że Iniesta zasłużył na ocene

najniższą 8 to ja proponuje Tobie na oglądniecie meczu jeszcze raz .

Oprócz dwóch wywrotek nie zauważyłem niczego szczególnego w jego wykonaniu .

Man of the match : Puyol ! I tu kazdy sie zgadza .

Moim zdaniem Henry nie zasłużył nawet na 4 .

Otóż oglądałem mecz, a mimo to oprócz jego spalonych nie przypominam sobie niczego godnego do zapamietania . Dostawał piłke,szybko ją tracił lub w lepszym razie zdążył ją komuś odegrać .

Po prostu bezbarwna gra . Do tego mimo,że Guardiola ustawił go na środku , to schodził na flanke (miejsce iniesty) tym samym zostawiając środek pusty . W sumie w meczu z Interem też zagrał podobnie,lecz wtedy zaliczył ważną asystę i pewnie dlatego miał tak wysoką ocene .

No,tyle z mojej strony :)

0

Faktycznie , Busquets raczej bedzie mógł zagrać .

Ale ja tez mam nadzieje,że tym razem wystąpi Toure .

Zarówno z Xerez , jak i Deportivo . Moze da w koncu odpocząć temu

Busquetsowi , widać ze musi odpocząć :)

Jakiś taki troche za bardzo agresywny był :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?