GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
j0s3
Niemieckie kluby w finałach Ligi Mistrzów ? Nie wiem od kiedy jesteś fanem piłki nożnej,ale chciałbym Ci przypomnieć,że ostatnią niemiecką druzyną która dostała sie do finału,ba,nawet półfinału LM był Bayer Leverkusen w roku 2002 kiedy to przegrał z Realem .Wiec drużyn niemieckich od 7 lat nie ma nawet w PÓŁFINAŁACH Ligi Mistrzów,wiec to Ty musisz sie nad sobą zastanowić...i przemyślec jeszcze raz to co mówisz na temat ,,Siły'' klubów z Niemiec .
0
Bayern...oglądałem wczoraj na Eurosport 2 ich mecz z Monchengladbach...normalnie śmiać mi sie z nich chciało z takim
skłądem oni sobie nie potrafili stworzyć sytuacji bramkowych wygrali po farcie bo walnął im obronca gola z wolnego takiego z narożnika pola karnego...Moim zdaniem Borussia Monchengladbach zasługiwała na remis tam bo grała odważnie i tez miała swoje sytuacje . Myśle,że mimo słabej dyspozycji Juventusu,to jednak oni
wyjdą z grupy razem z Bordeaux a nie Bayern :)
0
Tak ? A ile drużyn włoskich a ile niemieckich gra regularnie w europejskich pucharach...Najpierw odpowiedz sobie na to pytanie a potem gadaj takie głupoty. Poziom bundesligi jest w tej chwili żenujący...
0
Dunga moim zdaniem,przy obecnej dyspozycji Ronniego powinien go powołać...Bardzo by sie przydał :)
0
Chcąc poczytać nieco wiecęj o tej chorobie odwiedziłem wikipedie...Otóż dowiedziałem się,że nie dość,że ta choroba jest nieuleczalna to do tego umiera się na nią w przeciągu 3-5 lat wskutek niewydolności dróg oddechowych...I nie ma na to żadnego leku .
Jedyny dostępny na rynku lek przedłuży życie maksymalnie o 3 miesiące :(
Choruje na nią niewielki odsetek ludzi ale mimo to smutno jakoś..
0
składów*
0
A jednak nie...Po prostu ESPN wprowadził w błąd :) Przy pokazywaniu skąłów Bojan był na lewej,Henry środek...Ale jednak
na boisku jest normalnie :D
0
Ja nie moge...Bojan na lewej,Henry na szpicy...
0
dobra panowie,oglądamy meczyk...Składzik nieco okrojony ale bądzmy dobrej myśli ! ;)
0
goryl-16
Tylko po co Barca miała by wkładać pieniądze w zespół rezerw i 'zbankrutować' ? Czy widzisz w obecnych rezerwach jakieś gwiazdy ?
Mają wychowanków,więc grali by takim samym składem a co by wywalczyli było by ich . Przecież Barcelona łoży na pierwszy zespół ,
na drugi na pewno by nie wydawała majątku .
0
Ale głupie...Grają starają sie,wiedząć,że i tak nic z tego nie bedzie .
Czyli dla Villarealu B Segunda Division to szczyt...
Chyba powinni troszke zmienić przepisy .
0
Weźmy np. Villareal B
Obecnie gra on na zapleczu Primera Division (Segunda B)
To co jeśli inne drużyny zajmą premiowane awansem lokaty to wejdą do PD a jesli Villareal np. zajmie 1 miejsce to nie wejdzie ? :|
0
a można prosić o krótkie wyjaśnienie ?
Bo zawsze też sie nad tym zastanawiałem :)
0
morrison
Daj spokój,patrz na rocznik :)
0
hmm...dziwne .
Nie wiem na ile wiarygodnym źródłem jest wikipedia ale jest tam napisane,że Iniesta wystąpił już w Reprezentacji Katalonii .
0
,,chociaż i tak to będzie łatwy mecz.gramy z ostatnią drużyną w tabeli'' Proszę Cie...Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nic nie mów . Oczywiście Barca poleci jutro do Jerez i wygra na wyjezdzie0:10 bo w koncu Xerez jest ostatnie w tabeli...
0
Znając filozofie Pepa ?!
A od kiedy Guardiola wystawia rezerwowy skład kiedy trzeba zdobywac punkty w lidze ?
Jesli nie zauważyłęs to rezerwowy skłąd gra w CdR...
0
Przemo9FCB
Keita musi odpocząć,wiec nie wydaje mi sie,żeby zagrał w 1 skłądzie z Xerez :)
0
Więc należy do konca rundy jesiennej zdobyć komplecik punktów w lidze :) Szykuje sie zacięta walka o mistrzostwo :P
0
KamilBlaugrana
A własnie moim zdaniem bedą rezerwy,tradycyjnie w Pucharze Króla . Jest to najmniej ważne w tym sezonie trofeum ,nie uważasz ?
Guardiola raczej oszczędzi podstawowy skład troche,musimy skupić
sie na lidze i łapać jak najwiecej punktów . Tym bardziej że teraz
ostatni mecz grupowy z Dynamem i czeka nas dłuższa przerwa od LM ale za to mamy Klubowe MŚ na które mamy bardzo duzy apetyt :)
0
henry14
Mylisz się . Wcale nie ,,musiał'' tego trafić .
Ty nawet nie masz pojęcia jak nawet z 5 metrów trudno wycelowac w taką górną piłke,do tego lewą nogą i jeszcze trafić gola .
Ibrahimovic pokazał tu niezwykłą klase . Truchtał sobie truchtał ,wymierzył uderzenie i w odpowiednim momencie wstawił nogę . Przecież wiesz jak alves zagrywa piłki . Są one idealnie dokładne (pomijając te 2 kiksy na początku :D ) lecz idą tak jakoś na skos z niebywałą rotacją . Naprawde jest bardzo trudno uderzyc cos takiego z 1 piłki . Szczerze to myslałem,że Ibrahimović bedzie sie starał jakoś to przyjąć,ale nie :) Zachował sie jak na snajpera przystało .
0
No niby ostatnia,ale trzeba uważać . Ostatnio niezbyt radzimy sobie na wyjazdach . Do tego jest to beniaminek , wiec nie wiadomo w jakim stanie jest tam murawa :)
Lecz nie należy szukać wymówek wygrywać !
0
Hmm,ciekawe dlaczego Pep zostawia Gerarda...
To może być tak :
Valdes-Maxwell,Czyhryński,Puyol,Alves-Iniesta,Toure,Xavi-Pedro,Ibrahimović,Messi :)
Henry'ego wpuścić po 45 minutach za Pedro,może coś pokaże :)
0
jamrosdawid
Nie wszyscy :)
0
challenger
Rzeczywiście,moja pomyłka .Powinienem napisać nie 6 a 7 :P
Lecz to nie zmienia faktu,iż Iniesta w meczu z Interem zaprezentował sie o niebo lepiej niż z Realem Madryt (co prawda było to spowodowane dobrym kryciem,ale jednak) . Więc skoro za bardzo dobry występ z Interem dostał 7 a za dosyc przeciętny z Realem 6 to chyba coś nie gra :) Ale to tylko moje odczucie .
0
no, i gdzie są Ci wszyscy pseudoznawcy którzy twierdzili ,iż gramy z Alcorconem,nawet jesli losowania jeszcze nie było ?
A tak btw... bedzie bardzo trudno...moglismy trafić na tyle słabszych zespołów . Ale w sumie dobrze . Sevilla gra w lidze mistrzów wiec także bedzie grała rezerwami . A akurat rezerwy to my mamy dość mocne :)
wujo444
obyś sie nie zdziwił... Moim zdaniem z tego dwumeczu zwycięzko wyjdzie nie Valencia a Deportivo...ponieważ zespoły które w sumie o nic nie walczą (ani nie mają szanse na czołówke w PD ani Liga Mistrzów czy Liga Europejska), skupiają sie na Pucharze króla , i grają mocnymi skłądami . O ile sie nie myle to Valencia gra w LE wiec... Zespół z Mestalla na pewno nie bedzie miał łatwo :)
0
Ja powiem tak...
Henry ma 32 lata . Do uzupełnienia jego bogatej kolekcji brakowało
mu tylko pucharu Ligi Mistrzów . Oczywiscie nikt nie bedzie nigdy wiedział ,co myśli sam Henry , ale mi sie osobiscie wydaje,że poprostu już stracił chęc do gry . Nie ma nowych wyzwań a nie jest już młodzieniaszkiem .Tak na niego patrze podczas meczów i
taki jest jakby bez iskry,bez ambicji . A szkoda .
0
A tak poza tym . Radziłbym Ci samemu oglądać mecz a nie słuchać komentatorów , ponieważ oni bardzo rzadko gadają coś mądrego...
0
S.Gerrard
Jeśli mówisz o meczu z Interem to Inieście należała sie wyższa ocena i jak już napisała Redakcja , otrzymał nie 7 a 8 .
A jesli mówisz o meczu z Realem ,że Iniesta zasłużył na ocene
najniższą 8 to ja proponuje Tobie na oglądniecie meczu jeszcze raz .
Oprócz dwóch wywrotek nie zauważyłem niczego szczególnego w jego wykonaniu .
Man of the match : Puyol ! I tu kazdy sie zgadza .
Moim zdaniem Henry nie zasłużył nawet na 4 .
Otóż oglądałem mecz, a mimo to oprócz jego spalonych nie przypominam sobie niczego godnego do zapamietania . Dostawał piłke,szybko ją tracił lub w lepszym razie zdążył ją komuś odegrać .
Po prostu bezbarwna gra . Do tego mimo,że Guardiola ustawił go na środku , to schodził na flanke (miejsce iniesty) tym samym zostawiając środek pusty . W sumie w meczu z Interem też zagrał podobnie,lecz wtedy zaliczył ważną asystę i pewnie dlatego miał tak wysoką ocene .
No,tyle z mojej strony :)
0
Faktycznie , Busquets raczej bedzie mógł zagrać .
Ale ja tez mam nadzieje,że tym razem wystąpi Toure .
Zarówno z Xerez , jak i Deportivo . Moze da w koncu odpocząć temu
Busquetsowi , widać ze musi odpocząć :)
Jakiś taki troche za bardzo agresywny był :P