GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ! Mam dowód ! Znalazłem w historii tabele wrzuconą na inny serwer,i teraz zobacz czy kłamałem :)
http://img190.imageshack.us/img190/8528/tabelauu.png
Jest 111 minut średnia i jeden mecz rozegrany ? :)
0
SZUMINO
Rzeczywiście,nie ma sie o co kłócić,ale ja pozostane przy swoim zdaniu. Kiedy włączyłem po raz pierwszy tabelke,to zdawało mi sie,że była ona na innym serwerze niż obecnie . Poza tym w tamtej tabelce były dane,że Bojan zagrał tylko 1 mecz 111' i stąd średnia 111' . Kiedy włączyłem tabelkę drugi raz po kilkunastu minutach,w tabelce figurowały inne dane : 3 mecze Bojana,111' ,co daje srednią 37' :) Ale cóż...skoro twierdzisz,że tylko Wy mieliscie dostęp do danych i żaden z was nic nie zmieniał no to nie wiem...Ale szczerze wątpie w swoją pomyłkę bo sam sie dziwiłem i specjalnie 4 razy spoglądałem na tabelke :P Ale dobra,nie gadajmy o głupotach :)
0
Może słabo głową nie gra,ponieważ prawie zawsze strąca górne piłki do partnerów (celnie) ,ale jeśli Sir Barti chcesz argumentu to Ci go podam . Gracz kompletny ? Ok,mógłbym powiedzieć ze sie nie wraca,aby pomóc kolegom odebrać piłkę...w tym momencie burząc teorię gracza kompletnego. Ale po co to robić ? Naprawde nie masz nic lepszego do roboty niż wykłócanie sie czy Ibrahimović jest graczem kompletnym czy nie ?
0
SZUMINO
Po 1 : Pierwsze co zrobiłem , to powiekszyłem tabele . I uwierz mi,że było tam napisane 111' a nie jak w tej chwili 37 ' .
Po 2 :To,że wskazałem tylko mały błąd do poprawy nie oznacza tego,iż nie doceniam wielkiego wkładu waszej pracy który jest oczywisty . Zawsze czytam wasze artykuły,nawet te najdłuższe i zapewniam Cię,że nie zapamiętałem tylko tego błędu... No, to na tyle :)
0
Sir Barti
Powiem tak. Nie ma piłkarza który umie wszystko,tak samo jak nie ma człowieka znającego sie na wszystkim .
0
P.S Chciałem napisać,że jest to cecha rzadko spotykana u '9' a nie dobra cecha dla '9' :-)
0
Nie ma graczy kompletnych,ale Ibrahimović jest jednym z tych ocierających sie o to...Nie dość że strzela jak narazie dużo bramek,to do tego asystuje i próbuje kreować grę,nie stoi na sępa jak to niektórzy potrafią a to bardzo dobra cecha nawet dla '9' :) Miejmy nadzieje na jakąś brameczke w Kijowie i może w derbach ?:P
0
hah w tabelce : Bojan średnia ilość minut na boisku w MECZU : 111' :)
0
dzisiaj niedziela,to jak redakcja bedzie miała troche czasu to na pewno napiszą :)
0
bestia79
Chciałoby Ci sie pisać podsumowanie o 12 w nocy ? Bo jakoś nie wydaje mi sie...
0
gostek15
Może nie było porywające ale o niebo lepsze niż z Xerez :)
0
Coś mi sie wydaje,że tutaj bany zaraz polecą i to hurtowo...Dajcie spokój cieszcie sie ze zwyciestwa !
0
Ależ oni sie teraz ładnie bawią piłką :)
0
Ależ Goool !
0
GOOOOOLAAAASSSOOOOO !!!! :)
0
http://www.atdhe.net/10793/watch-deportivo-la-coruna-vs-barcelona
Macie tutaj ładna jakość mi nie przerywa...Prosze .
0
a tak btw,denerwuje mnie to,że gdy Xavi podchodzi do rzutu rożnego to od razu tam pod narożnikiem jakies lecą chusteczki i nie wiadomo co jeszcze...A co złego zrobił im Xavi ? Czy tak sie zachowują kibice... ?
0
danielalves89
Weź ty sie lepiej nie odzywaj . Ja OGLĄDAM każdy mecz i mi sie coś wydaje,że to jest narazie jedyna taka interwencja Valdesa w tym sezonie (jak to ująłeś klops) . Może byś sobie przypomniał ze gdyby nie on,to z Mestalla i z Kazania moglibyśmy nie wywieźć ani punktu !
Kiedyś owszem,Valdes był niepewnym bramkarzem ale widać ze w pewnym sensie jakby dojrzał bramkarsko i te błędy przytrafiają mu sie sporadycznie . A wy od razu najeżdzacie...a to nie była w 100% jego wina .
0
Chociaż naszym to gra sie widocznie klei tylko po prostu Deportivo miało farta . Barca przeważa w kazdym aspekcie gry tylko sytuacje marnuje .
0
Busquets...'MĘDO' , 'Zakało'...czy wy jesteście normalni ? Jak macie jakieś problemy ze sobą to lepiej wyjdźcie do lasu . Szkoda tego błędu ale bez przesady mamy jeszcze 45 minut. Co niektórzy to przypominają mi kibiców Realu Madryt...jak wygrywają po 5:0 to jest fajnie a jak im sie gra nie klei to nie dość ze ich wygwizdują to zaraz by pozwalniali Pellegriniego i połowe składu by zmienili za 500 mln...Ogarnijcie sie...bo coś mi sie wydaje,że zaraz tu sporo banów poleci za głupote !
0
haha Ronaldo czerwona kartka :P
0
lechu55
Daj spokój,wszyscy wiemy jaki Real jest... Ale czy są oni warci Bana ?:)
0
only_barca
Jak to skąd ? Real zawsze przyfarci,tak jak Manchester United :)
0
Nie żebym ja go nie chciał,ale każdy tu gada o składzie a Ty wyskakujesz z transferami,co teraz akurat jest mało ważne w kontekscie pojedynku który zacznie sie za 20 minut . Wiec bez urazy ;)
0
zasada22
Po 1 uspokój sie . A po 2 to ZDAJE SIE że Fabregas jest ofensywnym pomocnikiem a Busquets defensywnym . Wiec prosze jesli masz coś ciekawego do napisania to napisz a nie : Chciałbym Riberego ! Chciałbym Fabregasa ! Może ananasa jeszcze...
0
Ależ ja sie uciesze,jeśli Almeria wywiezie stamtąd choćby punkt :)
0
Przepraszam za powtórke sirkamillo99 , nie zauwazyłem twojego posta . Ale bądź co bądź,R10 zaliczył 2 asysty a nie 3 :)
0
2 asysty Ronaldinho w meczu Milanu z Sampdorią...Tyle że Ronnie musial zejsc około 35 minuty...a właściwie zwlec sie z murawy z powodu kontuzji :(
0
w tamtym sezonie a nie w tamtym roku*
0
podobnie z Pucharem UEFA , obecnie Ligą Europy...Werder Brema w tamtym roku doszedł do finału gdzie przegrał z Szachtarem...A przed Werderem...do finału doszła Borussia Dortmund w sezonie...2001/2002 gdzie przegrała z Feyenoordem . Wiec jak nie wiesz,to lepiej najpierw sprawdź a potem sie wymądrzaj .