GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fanatyk podał dobry skład...potwierdzony przez oficjalna stronę a nie żadna marca.com
0
maciach
Sam nie umiałbym wyrazić swoich uczuć lepiej,niż w sposób który Ty to zrobiłeś :-)
0
rafaluk
Welcome to Hell troche lepiej brzmi :)
Bądź co bądź,szkoda że mnie nie będzie na CN w środe,bo darłbym ryja jak nigdy,aby wspomóc swój ukochany klub :P Oby tylko pep nie robił eksperymentów i nie ustawiał dziwnie zespołu,bo Inter to nie Bilbao . Pedro-Ibrahimović-Messi . Chciałbym znowu ujrzeć takie ustawienie ! Ale oczywiście wszystko zależy od Guardioli . Miejmy nadzieję,że tym razem ustawi zespół poprawnie .
0
Nie wiem czemu tu jest tak zrobione,czyżby konkurencja ? :)
Wiadomość poniżej z serwisu blaugrana pe el :P Mam nadzieję,ze nie dostanę za to bana,moja wiadomość miała na celu poinformowanie innych o obecnej sytuacji młodego Neeskensa :)
0
Nie wiem,dlaczego nie ma jeszcze tego newsa na najlepszej stronie Barcy w Polsce ale zapodam go . Młody Neeskens podpisał kontrakt z Barceloną i przeniesie się do barcelońskiej szkółki po zakończeniu obecnego sezonu . Link pochodzi ze strony blaugrana.pl
http://www.blaugrana.pl/news/4981/neeskens_junior_jest_w_szkolce_barcelony!.html
0
No ileż można...może ktoś mnie poprawi,ale czy my oprócz września mieliśmy moment,w którym w składzie wszyscy byli zdrowi,ani jednego kontuzjowanego zawodnika ? Bo nie wydaje mi sie...To BARDZO zła wiadomość...
0
No ileż można...może ktoś mnie poprawi,ale czy my oprócz września mieliśmy moment,w którym w składzie wszyscy byli zdrowi,ani jednego kontuzjowanego zawodnika ? Bo nie wydaje mi sie...To BARDZO zła wiadomość...
0
Wesol03
Przegrali z Athletic Bilbao 1:0 po golu bodajże Llorente z kaczana :-)
0
Nie chcę sie czepiać,ale jest literówka w tytule :)
0
oldtraffordboy
Ja sie pytam GDZIE SĄ RODZICE ?! Żałuje,że w tej chwili zajrzałem na tą stronę bo musiałem oczywiście zobaczyć jakiś głupi komentarz...
0
Mam nadzieję że będzie to wyglądało jednak tak,jak powiedział larry a nie tak,jak jest podane :-)
0
Czy to żart ? :)
0
FanBarcaa
Skończ lamentować,bo denerwujesz i to chyba nie tylko mnie...
lukasz_kultur
A Ty za wypowiedź głupią zresztą,że Barca to tylko Messi powinieneś wogóle bana dostać za głupote swoją...
Nie rozumiem was kompletnie...nie gra Messi i Xavi a wy od razu gadacie że już przegramy itp itd... Ludzie !
0
Przepraszam,jeśli było już o tym coś wspomniane...widzieliście dwie wczorajsze bramki Eto'o ? Były bardzo ładne...przy pierwszej wychodzą na wierzch jego umiejętności jako napastnika,co z bardzo dobrym balansem dają zabójczy efekt...a druga brameczka to przewrotka :-)
0
Armandi
Chyba zapomniałeś,jaki interes ukręcił sobie inter na nas tego lata :-)
0
Jeśli wakacje kojarzą wam się tylko z transferami to chyba powinniście zmienić klub,któremu kibicujecie :-)
0
P.S Pominąłem też świetne przyjęcie piłki Ibrahimovicia po wrzutce od Iniesty...tak mi się z tego śmiać chciało...jak to można po dośrodkowaniu dostać piłką w jape :)
0
Po 1 : Zlatan nie WYŁUSKAŁ piłki tylko po prostu obrońca mu ją podał :-)
Po 2 : Ocena dla Ibrahimovicia zdecydowanie za wysoka...osobiście dałbym mu ocenę w przedziale 2-3 . Co ten facet wyprawiał na boisku to przekracza wszelkie pojęcie...po podaniach od partnerów naliczyłem że mógłby strzelić co NAJMNIEJ cztery bramki...kiedy Messi oddał mu karnego pomyślałem sobie : ,,No jak to zmarnuje to ja już nie wiem...'' . Na szczęście udało mu się strzelić chociaż widać było na twarzy napięcie spowodowane strachem,iż znowu nie zamieni na bramke okazji wypracowanej przez kolegę z zespołu . Naprawde niech on coś zrobi ze swoją grą bo na to patrzeć nie można .
Reszta ocen przyzwoita . No - tyle ode mnie :-)
0
deejay20092
Dobrze się czujesz ? Ibrahimović 7 ? Ależ mi poprawiłeś humor przed spaniem...w sumie to dobrze,że nie odpowiadasz za ocenianie na tej stronie :-)
0
hunkraven
Koleś leże ! Przeczytałem pierwsze zdanie i myślałem,że sie zleje ze śmiechu...'jakim trzeba być mongołem' :D
Ale fakt,za takie głupie pytania to powinni...sam nie wiem...czy wy ludzie nie znacie stron typu livescore.com , livescore.cc, livesports.pl ? :-)
0
Po 1 .Powiem tak...Ibrahimović zmarnował wszystkie sytuacje bramkowe jakie miał w meczu (oprócz karnego...chociaż gdy podchodził to smiałem się i myślałem,że tego też nie strzeli)
Sam miał tyle sytuacji,że mógłby z nich strzelić z 6 goli...a dwie setki to co najmniej były .
Po 2 . Nie podoba mi się to,że Messi wygrywa nam mecze ligowe ostatnimi czasy . Wiem,że nie było xaviego a iniesta wszedł w drugiej połowie ale tak dalej być nie może...jeden jego uraz i mamy po mistrzostwie na chwile obecną...to musi ulec zmianie !
3.Keita moim zdaniem powinien zejść po pierwszej połowie bo grał totalny piach .
0
adekfcb
Fakt,na tą chwile Rasiak jest lepszym SNAJPEREM :D Strzela ładne gole w Anglii :-)
0
Też szukałem linku przez 20 minut bo wszystko się cieło ;/
Ale nareszcie znalazłem i dooglądałem pierwszą połowe :-)
http://arena360hd.blogspot.com/
Hasło : arena360hd
0
barcu$
Widzę,że mamy coś wspólnego . Dokładnie tak samo jak ty nie lubie Realu za ich politykę (nie tylko transferową),także miałem przeczucie,że z ich milionów nic nie wyjdzie - jak narazie odpadli z dwóch rozgrywek . Niemniej jednak trzeba okazać troche szacunku rywalowi,jaki by on nie był . A moja wypowiedź nie miała na celu napinki,uwierz mi :-)
P.S Jak ktoś napisał ten żart po raz pierwszy,drugi,trzeci to był śmieszny...ale w przeciągu tygodnia widzę go już po raz trzydziesty chyba i już to nie dość że nudzi to po prostu żenuje troche :)
0
barcu$
Nie nudzi wam się powtarzanie w kółko tego samego ? To jest już głupie i przestaje być śmieszne...prawie pod każdym newsem to jest ;/
P.S Żeby nie było - jestem Cule,ale ciągłe wklejanie tego samego żartu to już przesada i głupota !
0
baran25
Bardzo możliwe...
0
Następny jasnowidz,cholera .
0
StaszekFCB
Po dłuższym zastanowieniu jednak muszę przyznać Ci rację :-) Moim zdaniem redakcja powinna wprowadzić bany (podobają mi się te na rm.pl) np. za napinkę lub głupie typowanie wyniku. Dostawało by się wtedy dajmy na tomiesięcznego bana na przemyślenie sobie kilku spraw...jeśli to by nie podziałało to ban długoterminowy . Trzeba tępić takie zachowania . Przed każdym meczem w sumie jest zaśmiecanie strony komentarzami typu : 'rozjedziemy ich' '4:0 , 10:0' itp.
0
Lisek
Dzięki,teraz już wiem wszystko :-)
0
Czy to ze mną jest coś nie tak czy wy nie umiecie liczyć ?:P Real Madryt ma strzelone 74 gole ,Barca 64...wg mojego rozumowania to Barca musi strzelić 10 goli,zeby wyprzedzić Real w tabeli,a nie jakieś 4,5,6 goli...mam rację czy nie ? :-)
A tak poza tym to nieważne kto bedzie miał najwięcej goli tylko najwięcej punktów...liczy się wygrana !