0

~Messi10

Ogólnie to nie Barcelona ma styl podobny do Arsenalu tylko Arsenal ma PRAWIE podobny do Barcy :P Ale prawie...

0

Do tego,żeby nie było niejasności mówie,iż Arsenal to mój ulubiony z klubów angielskich,lecz teraz po prostu chciałem ocenić obiektywnie i wcale nie miałem zamiaru negować faktu ładnej zespołowej gry Kanonierów .

0

fryteusz

Tak tylko fakt,że oni nie mają w składzie Van Persiego bo ma kontuzjie nikogo nie obchodzi,liczą się najpierw wyniki a potem efektowna gra .

staszekFCB

Po pierwsze, to nie jesteśmy na Ty . A po drugie...Człowieku co ty mi porównujesz...sytuacje w dwumeczu z Chelsea a sytuacje w meczu Chelsea-Arsenal...Jeśli Ty nie zauważasz różnicy to powiem Ci ,że Chelsea na Camp Nou nie miała zamiaru wogóle atakować,całą swoją siłę skupiła na defensywie. Pomimo licznych prób,Barcelonie nie udało sie wtedy strzelić gola . Ale sytuacja z wczorajszego meczu jest wogóle nieporównywalna . Teraz Chelsea chciała grać i walczyła o zwycięstwo okazując się bezsprzecznie lepsza od Arsenalu . Więc to Twoje porównanie to chyba troche nie na miejscu nie uważasz ?

0

matissek7

Wyluzuj . Wcale się nie burze tylko mówie jak było . Ja też oglądałem kilka meczy Arsenalu i też wiem,że grają zespołowo z klepki . Wszystko ładnie pięknie . Nie krytykuje ich dla samej krytyki,tylko mówie,że ta ,,świetna zespołowa piłka'' im nic nie dała w spotkaniu z Chelsea która bezlitośnie obnażyła wszystkie ich słabości .Nie wystarczy poklepać troche piłką i porównywać swoją gre do gre Blaugrany . W odróżnieniu od Arsenalu,futbol Barcy jest nie tylko efektowny,ale i EFEKTYWNY .

0

Na tej stronie masz wiarygodne informacje,prosto ze strony fcbarcelona.cat więc jeśli jest napisane tutaj,że o 21 to znaczy,że bedzie o 21 :)

0

,,ale my braki w tym aspekcie uzupełniamy naszą techniką"

Szkoda,że nie było tego widać na boisku .Tylko Fabregas biegał po całym placu gry szukając okazji do grania i dogrywając co chwila piłki partnerom ,lecz Ci jakoś nie bardzo mieli chęci a może po prostu umiejętnosci by to wykorzystać...

0

Czyli znowu Barcelona nie leci na mecz wyjazdowy w dniu meczu :) Miejmy nadzieję,że nikomu na treningu nic sie nie przytrafi . Ogólnie to licze na ładny mecz...mimo,że Atletico teraz przegrywa to widać,że potrafią się zmotywować na ważne mecze co widać było nawet na derbach Madrytu,gdzie troche wiecej szcześcia przy próbach Aguero i mógł być remis . Ibra coś ustrzeli w końcu może :P

0

theadzio124

Człowieku,Ty wogóle oglądałeś mecz ? Bendtner najlepsza sytuacja ? A co powiesz o sytuacji Nasriego który mając sytuacje sam na sam tak długo zwlekał,że w końcu zabrali mu piłke. Do tego dobre uderzenie Fabregasa z rzutu wolnego...W kilku takich sytuacjach naprawde wystarczyło tylko dołożyć noge ale niestety nic z tego nie wyszło .

0

Ramon59

Valdes nigdy nie broni karnych ? Gratuluję .

ParadoX

Dobranoc...chociaż nie wiem czy taka dobra bo chyba dostaniesz bana :)

0

Oczywiście któż inny niż Rafael Marquez .Gabriel Milito który nie grał przez dwa lata potrafił zagrać niemalże bezbłędne zawody . To co Marquez robi w tym sezonie przechodzi ludzkie pojęcie...

0

No i Getafe dostało za swoje 3-5-2 :)

0

FlyEmirates

Miałeś rację -50 minuta wchodzi Busquets ale schodzi...Zlatan :)

0

hunkraven

Zaglądnąłbyś dziecko czasem do słownika ortograficznego co ?

Co do meczu...Całkowicie niepotrzebna czerwona kartka spowodowana chaosem przy wybijaniu piłki . Świetna gra Milito i Toure . Szkoda,że Zlatan nie strzelił,ale trzeba grać dalej i nie dać sobie strzelić gola .

0

lukasoon15

No to widze bardzo ''fajne'' masz skojarzenia...A może to takie Twoje marzenie ?

0

asiorek

Nie Zidane tylko Zidan...Zidane jest tylko jeden :)

Szczerze powiedziawszy jestem na nie,oglądałem PNA i jakoś nie błyszczał tam szczególnie a do tego marnował duzo okazji bramkowych...Jak dla mnie nie jest graczem na miare Barcelony .

0

Kaktus3

Nie chcę być niemiły,ale jeśli drużyna wygrywa 25 spotkań z rzędu,to należy się spodziewać porażki w niedługim czasie,tym bardziej,że grają na wyjeździe i to nie ze słabym rywalem tylko z Pamesą Valencią .

Więc wystarczy trochę pomyśleć . Ja oglądałem ten mecz na żywo i byłem oczywiście za Barcą i szlak mnie trafił,że do konca było 0,7 sekundy a nie pokryty przez nikogo Martinez oddał rzut i po meczu .

Ale jestem przekonany,że następny mecz rozdrażniona tą porażką Barca wygra z dość dużą przewagą :)

0

Jeśli to miało oznaczać ,,świętej pamięci'' to było to bardzo głupie z twojej strony .

0

Co poniektórzy to chyba nie oglądali meczu ,a mądrzą sie na temat Henry'ego który akurat zagrał dobre spotkanie . Martwi mnie natomiast gra Ibrahimovica który był jak dla mnie całkowicie bezproduktywny z przodu nie licząc jego główki którą jak jakiś ,,dzikus'' wybronił Palop :P

0

Wielkie podziękowanie dla chłopaków za gre,ambicje i walke do końca . Gratulacje dla Andaluzyjczyków . To tyle z mojej strony .

0

Chyba że :P To widze,że sie zgadzamy co do Kaki :)

0

Aśśś

A od kiedy Kaka jest bramkarzem ? ^^

Ale możliwe,że chciałaś napisać piłkarzy a nie bramkarzy z czym też sie nie zgodze . Kaka w obecnym rankingu na pewno nie powinien mieć pierwszego miejsca...ba...ja nawet mysle ze po tym sezonie to nie zasłuzył na 2 . Miał bardzo dobry sezon 2007/2008 ale 2008/2009 już nie był taki dobry . Głupio by to wyglądało ale moja trójka za sezon 2008/2009 - Xavi,Messi,Iniesta .

0

Misiek2362

Przeczytaj tego newsa do konca to bedziesz wiedział .

0

Pomyłka,livescore.cc podało,że keita strzelił na 4-4 a tak nie było . Zmienili i okazuje sie ze strzelił Yatabare . Szkoda :)

0

Hahah Angola prowadziła 4-0 by potem zremisować 4-4 ! Autorem hat-tricka Seydou KEITA ! :)

0

O ile sie nie myle to ten 'człenio' ;| to Pogrebnyak . A Ty następnym razem komentująć mógłbys nie ograniczać się do 'haha' .

0

W sumie niegłupi pomysł :) Ale i tak wszystkich sie niestety nigdy nie wyzbędziesz :P Ale swoją drogą lepiej czasami nic nie pisać niż napisać byle co...

0

Rzeczywiście bardzo śmieszne,że Stuttgart zakonczył zgrupowanie...normalnie boki zrywać slon...

0

BIMBCIU

'a z teneryfa damy sobie rade nawet cala rezerwa'

Nie bądź taki hola hola . Ten mecz sie jeszcze nie odbył .Wkurza mnie takie gadanie . Nie wziąłeś pod uwage tego,że po 1 jako beniaminek bedą bardzo zaangażowani w gre (takie dzikusy :D ) a po 2 nie wiadomo w jakim stanie jest ich murawa . Też licze na wygraną Barcy i to nie jedną bramką ale takie gadanie jest nie na miejscu :)

0

Hmm...Marquez na DM...miejmy nadzieje,że zagra lepiej niż w obronie :P

0

IlGenio

I z czego sie dziecko śmiejesz ?

Jeśli nie kibicujesz od wczoraj,to przypomnę Ci,że my mieliśmy z Osasuną 1:1 . Co prawda po ogromnym pechu w ostatniej minucie ale liczy sie wynik . Cieszę sie,że real nie wygrał grając dobrym składem...Jedynie bez kaki i pepe...Cristiano to sobie z nimi nie potańczył a po 1 połowie to wręcz Osasuna powinna wygrywać .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?