GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na kogo bysmy nie trafili nie zapominajmy że rewanż gramy u siebie a to jest naprawde duży atut,nawet jeśli trafilibyśmy na CSKA czy Milan...(Milan-Palermo 0:2) :P
0
Hehe skład taki jak mówiłem pod innym newsem...Maxwell za Abidala i Toure za Busquetsa :D Aby do konca sie spełnily przewidywania na ostatnie 15 minut musi wejśc Milito :)
0
nuke
odpowiada mi twój skład tyle,że ja bym dał zagrać Maxwellowi a Milito wpuścił gdzieś na 10-15 minut pod koniec :)
0
kubanek
'dziś trzy zero i tyle nara'
Nie ma to jak mądra wypowiedź zakonczona słowem mającym podkreślić...no właśnie...co podkreślić ?
0
Dobrze gada,łatwo nie bedzie . Ależ nie moge sie doczekać 20:00 :)
0
Jestem dobrej myśli,ale mimo to nie uważam abyśmy wygrali do zera . Tak mi sie jakoś wydaje,że Espanyol coś strzeli...Nie wiem 3:1 może...
0
P.S Chyba,że była jakaś dyskusja w poprzednich komentarzach których już nie ma...jeśli to była ironia to ok ;]
0
Iniesta74
Dobrze sie czujesz ? Czy tylko takie sobie głupoty gadasz,żeby tylko coś powiedzieć ? Wygramy Miliard do zera może ?
0
Hiszpanek
Wchodzisz w google wpisujesz fraze : dekada i już masz odpowiedź na pierwszej lepszej stronce :D Jakież to proste ?:)
0
Nie można też zapominać o jego grze dla PSG ,która też była niezła :)
0
Ronnie ! Mam nadzieję,że zmotywuje go to do jeszcze lepszej gry :)
0
Wesol03
Mówisz tak ,jakbyś uważał,że kiedy Messi zejdzie to strzelą nam gola.Nie mówie,że nie potrzebny ale inni zawodnicy również mogliby go godnie zastąpić .
0
Wiesz nie mówie,że powinien Messiego ściagnąć w 65 minucie bo wiadomo - strzelił dla nas gola na wage zwycięstwa . Ale jeśli oglądałeś mecz to przyznasz,że po tym golu rywale zaczeli traktować Messiego jeszcze agresywniej i Guardiola powinien go zmienić . Ale dobra , nie ma co sie nad tym rozwodzić . Trzeba sie cieszyć,że kontuzja nie jest poważna i że za tydzien powinien już być gotowy .
0
Wesol03
Tak tylko że jest taka sprawa,że Rubin nie wygrał . A Guardiola na pewno miał na bieżąco informacje o wyniku z Mediolanu . Tym bardziej że od 65 minuty Inter prowadził już 2:0...wiec chociażby te 5 ostatnich minut można było Messiemu odpuścić i dać szanse Pedro .
0
Dziękuje bardzo Looky :)
0
Mam takie pytanie,ponieważ szukałem na nie odpowiedzi ale jak dotąd nie znalazłem :D W tej chwili po fazie grupowej to druzyny z pierwszych miejsc grają rewanże u siebie . A jak to jest dalej ? Kiedy losują druzyny 1/4 i 1/2 to potem wylosowują również kto gra pierwszy mecz na wyjeździe czy jak ? Bo np. z Chelsea w tamtym roku pierwszy mecz graliśmy u siebie . Może to troche głupie pytanie,ale chciałbym wiedzieć :)
0
Wesol03
I własnie miał racje...po co było trzymać Messiego do konca meczu ?
Przecież to mijało sie z celem...
'Brawo' - Czyli co ,od dzisiaj ''Szybki'' jest szamanem czy co ? Weź sie opanuj...Guardiola doskonale zdawał sobie sprawe z tego co robi...przecież kosy na Messiego leciały co 5 minut . Podjął niepotrzebne ryzyko i mamy efekty a takie głupie komentarze jak twój nic nie zmienią...
0
Raca racą,chodziło mi o bardziej radykalne ekscesy takie jak bójki kibiców itp :)
0
Wiadomo,że drużyny z jednego miasta rywalizujące ze soba niezbyt sie lubią . Ale jakoś nie przypominam sobie w Derbach jakichś znaczących ekscesów . Ale cóż,środki ostrożności musza być :)
0
Getek
Może przestałbyś spamować pod każdym newsem swoimi świetnymi 'typami' ? To nie jest strona bukmacherska . Zastanów sie,co by było jakby każdy tutaj publikowal swoje typy...
0
P.S Już wiem skąd mi sie wkręciło...To Real musi dzisiaj przegrać 0:3 aby odpaść :)
0
nie dwoma bramkami tylko 2:0*
0
borys27
Rzeczywiście . Teraz sprawdziłem . Po prostu głośno było niedawno o tym 3:0 i mi sie jakoś wkręciło po prostu,ale rzeczywiscie masz racje . Co nie zmienia faktu,że porażka Barcy 2 bramkami jest raczej nierealna . Dynamo jest dobrym zespołem,ale nie wydaje mi sie,aby był w stanie zagrozić Blaugranie na tyle,by wyeliminowac ją z europejskich pucharów :)
0
adex182
Żeby nie awansować,Barca musiałaby przegrać 0:3 co jest raczej nierealne :)
0
Chyba,że to mi sie już coś pomyliło,ale wydaje mi sie że nie raz gralismy na 3 ofensywnych za Rijkaarda...
0
Guardiola raczej nie powtórzy błędu Rijkaarda,który stawiał na 3 ofensywnych pomocników...
0
Ronaldinho-Ofensywny pomocnik/napastnik . Busquets -Defensywny pomocnik...Ronnie za Busquetsa ?
0
SZUMINO
W sumie tak,ale to,że ronaldinho jest od 2 sezonów R80 to nie znaczy ze ja kibicuje od 2 lat...Tak czy owak,już napisałem,że pracę waszą bardzo doceniam . Wszystko sobie wyjaśniliśmy więc jest ok :)
0
SZUMINO
Spoko luz,tylko następnym razem można by sie obejść bez tekstów typu : ,,Wieloletni kibicu powiedz mi skąd biorą się tacy jak Ty?'' Ale dobra,bez urazy :)
0
P.S Czyli jednak nie mam omamów ;]