0

''Ty'' miało być z dużej,żeby nie było,że brak szacunku czy coś :-)

0

DinaczClue

A gdzie

0

Tej trójce w szczególności się należały te wyróżnienia . Navarro i Rubio ciągną naszą grę przez cały sezon,Lorbek pokazuje na co go stać kiedy drużynie nie idzie . Dzisiaj po tytuł !

P.S :

DinaczClue jeśli zaraz masz zamiar wstawić tu swój komentarz typu : ,, Dobrze,że zgarnęli nagrody V E B są bardzo dobrzy i Vamos na zawsze

0

killer19961996

Xavi nie pokazał nic szczególnego ? A po kogo dograniach wpadły dwa pierwsze gole ? Po Valdesa ?! Szczególnie odegranie piłki Bojanowi było przepiękne...tą akcje mógłbym oglądać godzinami...

0

Do mistrzostwa Hiszpanii jeden krok,jeden jedyny krok nic więęęcej ! :-)

0

fanthomas

Tak,a Thiago Alcantara będzie w przyszłości drugim Valdesem .

Przecież Busquets to DEFENSYWNY pomocnik,od czyszczenia i oddawania piłki Xaviemiu,który z kolei jest OFENSYWNYM pomocnikiem - kreuje grę .

0

Cholera,znowu nie ma Toure ;/

0

justFCB

Też mam taką nadzieję :)

0

Tak nawiasem mówiąć uważam,że mecz wyjazdowy z Malagą,może przysporzyć Realowi więcej problemów niż by sie tego spodziewał...

Grają tam w miarę nieźli kopacze,jeśli sie zepną to kto wie...ale pewnie wtedy znowu Real strzeli bramke w koncówce i będą się cieszyli jacy to oni nie są fajni że walą jedną remontadę za drugą...

0

M4G1K

Sevilla walczy o Ligę Mistrzów :-)

0

portero

Widzę,że każdy tutaj uznaje pokonanie Sevilli za zdobycie mistrzostwa .Moim zdaniem jest to błąd i to duży . Potem gramy z Valladolid - ta drużyna walczy o utrzymanie. Takie drużyny są nieprzewidywalne na boisku,walczą z zaciętością do końca .

0

Wallu$

Jeśli nie umiesz wyczuć tak jasnej ironii to może ty sie nie udzielaj i nie ośmieszaj :-)

0

Zlatan znalazł pocieszenie w ramionach Pique :-)

0

Pyrzo_Barca

No,takie komentarze pisze tylko jedna grupa kibiców :)

Bądź co bądź,normalnych kibiców (a już napewno bardzo duzo osób) takie coś doprowadza do szału :]

0

Pyrzo_Barca

Widocznie nie tylko :-)

Podobnie jest na stronie Realu . Tam co drugi komentarz to Hala Madrid . Ale to

0

DinaczClue

Czy ty mógłbyś do jasnej (tu nie będe używał wulgaryzmów) ,zacząć rozbudowywać swoje wypowiedzi ? Już od kilku miesięcy patrzę i każdy twój komentarz zawiera ,,

0

Szczerze mówiąc to z tego co wczoraj widziałem,to chyba bardziej 30 tysięcy niż 60 :-)

0

Możliwe,że ktoś już podawał jakieś linki ale mam wielką prośbe...mianowicie czy nie ma ktoś linków do wczorajszej kartoniady na Camp Nou w wysokiej rozdzielczości...po prostu zaniemówiłem kiedy zobaczyłem tą piękną oprawę :-) Byłbym bardzo wdzięczny .

0

Hmm...chyba jednak toure nie bedzie na lewej...na początku tego nie zauwazyłem ale skłądy raczej nie są podawane po przecinkach w zalezności od pozycji na boisku...

0

Na oficjalnej stronce barcy (zakładka catalan) podany jest skład identyczny do tego który podał Cule a Muerte . Czyżby Toure na lewej stronie obrony ? Może guardiola zauwazył jego szybkość w meczu z Xerez :P

0

Pewnie dlatego,żeby nie pisać tego ciągle...zauwazyłem,że coraz częściej się to tu pojawia...na stronie Realu co drugi komentarz to Hala Madryt ! Więc tutaj chyba chcą tego uniknąć :P

0

benio14

Nie obiło Ci się o uszy,że loty są już dawno przywrócone ? ;-)

0

young22

ja mam na tapecie tą :http://img684.imageshack.us/img684/9645/fcbarcelona20092010.jpg

A jeśli chcesz taką co wszyscy stoją razem z trenerami fizjoterapeutami to na oficjalnej stronce barcy jak byk jest ta fotka klikasz w nią i Ci sie powiększa :-)

0

Krisinho

Dali mu,zawinał ładnie przy samym okienku...

0

wojtalafci

Po pierwsze...jak wszyscy wiemy idiotów na tym świecie nie brakuje...dzieci neo podniecających się sześcioma pucharami w jednym sezonie i ubliżającym reszcie kibiców też nie . Takie coś nalezy po prostu zignorować . A na dodatek powiem,że na waszej stronie nie jest wcale lepiej . Też lecą teksty typu ,,pojedziemy ich na Camp Nou'' itp... Więc lepiej zostawić ten temat w spokoju i czekać na piękne widowisko w środe...

Jako kibic Barcy jestem całym sercem z nią,lecz mam szacunek do rywali i nie będe pisał tekstów typu : ,,Zjedziemy ich 3:0 , 4:1 , 10:1"

Pozdro !

0

JohnBarça

Ja chciałbym coś wiedzieć :P Co takiego zrobił Casillas,że podniecają sie tym wszyscy na stronie Realu :-)

0

Widzę,że na portalu pojawia się coraz więcej kobiet . Nice :-)

0

DinaczClue

4 żółte ? Zawodnicy Xerez dostali 9 żółtych i 2 czerwone kartki :D

0

karola213

Wiem,tak tylko chciałem zażartować dwuznacznie :P

0

karola213

Mecz dopiero za 5 minut,ciekawe co oni Ci tam teraz relacjonują :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?