GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
''Ty'' miało być z dużej,żeby nie było,że brak szacunku czy coś :-)
0
DinaczClue
A gdzie
0
Tej trójce w szczególności się należały te wyróżnienia . Navarro i Rubio ciągną naszą grę przez cały sezon,Lorbek pokazuje na co go stać kiedy drużynie nie idzie . Dzisiaj po tytuł !
P.S :
DinaczClue jeśli zaraz masz zamiar wstawić tu swój komentarz typu : ,, Dobrze,że zgarnęli nagrody V E B są bardzo dobrzy i Vamos na zawsze
0
killer19961996
Xavi nie pokazał nic szczególnego ? A po kogo dograniach wpadły dwa pierwsze gole ? Po Valdesa ?! Szczególnie odegranie piłki Bojanowi było przepiękne...tą akcje mógłbym oglądać godzinami...
0
Do mistrzostwa Hiszpanii jeden krok,jeden jedyny krok nic więęęcej ! :-)
0
fanthomas
Tak,a Thiago Alcantara będzie w przyszłości drugim Valdesem .
Przecież Busquets to DEFENSYWNY pomocnik,od czyszczenia i oddawania piłki Xaviemiu,który z kolei jest OFENSYWNYM pomocnikiem - kreuje grę .
0
Cholera,znowu nie ma Toure ;/
0
justFCB
Też mam taką nadzieję :)
0
Tak nawiasem mówiąć uważam,że mecz wyjazdowy z Malagą,może przysporzyć Realowi więcej problemów niż by sie tego spodziewał...
Grają tam w miarę nieźli kopacze,jeśli sie zepną to kto wie...ale pewnie wtedy znowu Real strzeli bramke w koncówce i będą się cieszyli jacy to oni nie są fajni że walą jedną remontadę za drugą...
0
M4G1K
Sevilla walczy o Ligę Mistrzów :-)
0
portero
Widzę,że każdy tutaj uznaje pokonanie Sevilli za zdobycie mistrzostwa .Moim zdaniem jest to błąd i to duży . Potem gramy z Valladolid - ta drużyna walczy o utrzymanie. Takie drużyny są nieprzewidywalne na boisku,walczą z zaciętością do końca .
0
Wallu$
Jeśli nie umiesz wyczuć tak jasnej ironii to może ty sie nie udzielaj i nie ośmieszaj :-)
0
Zlatan znalazł pocieszenie w ramionach Pique :-)
0
Pyrzo_Barca
No,takie komentarze pisze tylko jedna grupa kibiców :)
Bądź co bądź,normalnych kibiców (a już napewno bardzo duzo osób) takie coś doprowadza do szału :]
0
Pyrzo_Barca
Widocznie nie tylko :-)
Podobnie jest na stronie Realu . Tam co drugi komentarz to Hala Madrid . Ale to
0
DinaczClue
Czy ty mógłbyś do jasnej (tu nie będe używał wulgaryzmów) ,zacząć rozbudowywać swoje wypowiedzi ? Już od kilku miesięcy patrzę i każdy twój komentarz zawiera ,,
0
Szczerze mówiąc to z tego co wczoraj widziałem,to chyba bardziej 30 tysięcy niż 60 :-)
0
Możliwe,że ktoś już podawał jakieś linki ale mam wielką prośbe...mianowicie czy nie ma ktoś linków do wczorajszej kartoniady na Camp Nou w wysokiej rozdzielczości...po prostu zaniemówiłem kiedy zobaczyłem tą piękną oprawę :-) Byłbym bardzo wdzięczny .
0
Hmm...chyba jednak toure nie bedzie na lewej...na początku tego nie zauwazyłem ale skłądy raczej nie są podawane po przecinkach w zalezności od pozycji na boisku...
0
Na oficjalnej stronce barcy (zakładka catalan) podany jest skład identyczny do tego który podał Cule a Muerte . Czyżby Toure na lewej stronie obrony ? Może guardiola zauwazył jego szybkość w meczu z Xerez :P
0
Pewnie dlatego,żeby nie pisać tego ciągle...zauwazyłem,że coraz częściej się to tu pojawia...na stronie Realu co drugi komentarz to Hala Madryt ! Więc tutaj chyba chcą tego uniknąć :P
0
benio14
Nie obiło Ci się o uszy,że loty są już dawno przywrócone ? ;-)
0
young22
ja mam na tapecie tą :http://img684.imageshack.us/img684/9645/fcbarcelona20092010.jpg
A jeśli chcesz taką co wszyscy stoją razem z trenerami fizjoterapeutami to na oficjalnej stronce barcy jak byk jest ta fotka klikasz w nią i Ci sie powiększa :-)
0
Krisinho
Dali mu,zawinał ładnie przy samym okienku...
0
wojtalafci
Po pierwsze...jak wszyscy wiemy idiotów na tym świecie nie brakuje...dzieci neo podniecających się sześcioma pucharami w jednym sezonie i ubliżającym reszcie kibiców też nie . Takie coś nalezy po prostu zignorować . A na dodatek powiem,że na waszej stronie nie jest wcale lepiej . Też lecą teksty typu ,,pojedziemy ich na Camp Nou'' itp... Więc lepiej zostawić ten temat w spokoju i czekać na piękne widowisko w środe...
Jako kibic Barcy jestem całym sercem z nią,lecz mam szacunek do rywali i nie będe pisał tekstów typu : ,,Zjedziemy ich 3:0 , 4:1 , 10:1"
Pozdro !
0
JohnBarça
Ja chciałbym coś wiedzieć :P Co takiego zrobił Casillas,że podniecają sie tym wszyscy na stronie Realu :-)
0
Widzę,że na portalu pojawia się coraz więcej kobiet . Nice :-)
0
DinaczClue
4 żółte ? Zawodnicy Xerez dostali 9 żółtych i 2 czerwone kartki :D
0
karola213
Wiem,tak tylko chciałem zażartować dwuznacznie :P
0
karola213
Mecz dopiero za 5 minut,ciekawe co oni Ci tam teraz relacjonują :-)