GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piqe15
pszegra,lekcewarzył,popszeczke ?
Człowieku ! Boisz się słownika ?
0
David Villa świetnie sie rozumie z Xavim,Iniestą i Fabregasem...biega wszerz boiska wystawiając się na pozycje,dokłądnie w to miejsce gdzie pomocnik chce mu zagrać,przez co tworzy sie bardzo dużo sytuacji bramkowych . Coś mi się wydaje,że Villa strzeli u nas bardzo dużo bramek...nie chce najeżdzać na Zlatana,ale takie poruszanie się po boisku i szukanie pozycji do dogrania LEKKO MÓWIĄC nie jest jego domeną :-)
0
DinaczClue
Aha,bo z Mascherano to taki wielkolud ?
0
Jest też info o tym na primeradivision.pl ,więc chyba to prawda :-)
0
piqe15
Starej ? ;>
0
Tylko nie on ! Przecież ten koleś to jakiś rzeźnik jest...do każdego jak jakiś mongoł sie rzuca z nogami dziwie się,że nikomu z rep. hiszpanii krzywdy nie zrobił...a poza tym potrzebujemy kogoś pokroju Toure,moim osobistym kandydatem jest Sissoko,zdania nie zmienię :-)
Owszem,nie oglądam meczów tottenhamu i nie wiem jak gra na codzień,ale po meczach na mistrzostwach ja nie widzę w nim nic szczególnego .
0
Mi bardziej leży 'Stand by me' - taki żywszy,fajny klimat piosenki :]
A wonderwall troszke takie nijakie jest...ale każdy ma swój gust .
0
P.S Stand by me...ehh...cóż to jest za kawałek :P
0
Czyli chyba nie dożyją tego :-)
0
O widzę,że nareszcie redakcja zrobiła coś z tym trzyliterowym skrótem . I bardzo dobrze :-)
0
tam gdzie wypowiedź jest urwana brakuje ' V e B' :-)
0
Wrzesiek11
Nie rozumiesz mnie . Nie mam nic do wieku,napisałem tak,bo żadna pełnoletnia osoba nie ma takiego stylu wypowiadania się jak on .
Ty masz 15 lat,twoje wypowiedzi są w miare dojrzałe a nie jedno zdanie i VeB . Denerwuje mnie po prostu taki pokemonizm i nic na to nie poradzę . Przyjrzyj się w różnych newsach jego wypowiedziom,a zobaczysz co mnie irytuje :-)
Oczywiście,że trzeba uczyć itp itd . Ale kiedyś nie tylko ja zwróciłem mu uwagę na to jego ciągłe veb-owania i rezultat był mierny,więc stwierdziłem,że z takim nie ma co dyskutować .
0
JimMorrisonFCB
O właśnie tak myślałem,że czegoś zapomniałem :-)
Pyrzo_Barca
Właśnie też mi się wydaje,że miało być . A po sposobie jego wypowiadania się (nie w tym komentarzu tylko ogólnie komentuje tak chaotycznie,że nie idzie zrozumieć),wydaje mi się,że to jakieś dziecko mające z 14 lat,które gdzieś usłyszało wyraz 'cule' ,ale że nie wiedziało co to znaczy to przekręciło nazwe i myślało,że jest dobrze :-)
Tak samo mogę się założyć o piwo,że nie zna znaczenia skrótu,który umieszcza pod każdym wpisem :P
Po prostu zobaczył że niektórzy tak piszą i poczuł się prawdziwym kibicem,zobowiązanym do pokazania swojej ''długoletniej'' zresztą miłości do klubu .
0
Wątpie,żeby Wenger chciał w swojej drużynie znowu Hleba...
veB , Siempre Barca,Vamos Blaugrana, Tots units fem forca .
0
nieoddamycesca
To nie był mały sarkazm,to był duży sarkazm . Ale żeby nie było,że najeżdzam,to może podasz stronę z której zaczerpnąłeś tej statystyki ?
0
nieoddamycesca
Szkoda,że nie 99%...
0
DinaczClue
Rozumiem,że kibicujesz drużynom z czarnego lądu ? :-)
0
DinaczClue
A co w tym takiego ważnego,że Ghana awansowała ? ;|
0
Ale co takiego zrobił w tym sezonie Navas ? Moim zdaniem jest on strasznie przereklamowany...wszyscy się nim tak zachwycają więc w trakcie sezonu postanowiłem zobaczyć co w nim takiego jest . I niestety stwierdziłem że nic szczególnego...jest szybki,zwrotny to prawda,ale co z tego ? Biegnie pod linie i wrzuca,tak samo jak w meczu Hiszpanów ze Szwajcarią . I co z tego wynika ? Nic . W porównaniu do Pedro,Navas w tym sezonie wypada bardzo blado...
0
Ludzie...komentarze są od komentowania a nie od tego,żeby zamieszczać 110 komentarzy z życzeniami...spojrzałem na stronę główną i aż sie przeraziłem o czym można tyle komentować pod newsem z urodzinami,teraz już wiem...
0
Odkrycie sezonu - zdecydowanie i niepodważalnie PEDRO .
Osobiście wydaje mi się (patrząc może nieco subiektywnym okiem kibica Barcy) , że wszystkie kategorie wygrają gracze Barcelony .
Ronaldo i Higuain nie dorastali do pięt w tym sezonie Messiemu,Valdesowi może zagrozić tylko Palop z tym,że on bronił dobrze tylko w kilkunastu meczach sezonu .Nie wiem jak grał Dominguez,ale Arbeloa na pewno nie wygra plebiscytu mając za przeciwnika Pique,który w meczach z silnymi przeciwnikami (i nie tylko) pokazywał klasę . Xabi Alonso w całym sezonie dał dużo mniej genialnych piłek niż Xavi,który potrafił piękne piłki zapodawać w trudnych meczach (patrz z Realem Madryt) . Pedro bezdyskusyjnie musi wygrać w kategorii odkrycie roku i najlepszy ofensywny pomocnik,po prostu był w tym sezonie nie do wy***ania .
Ogólnie to bardzo się zdziwie,jeśli którąś kategorie wygra ktoś inny niż wyżej wymienieni gracze...trochę sie rozpisałem ale to nic :-)
0
W sumie po dobrych występach młodzieży w tym roku (Pedro,Bojan) oprócz Villi do ataku nie potrzeba nikogo...lecz skoro tak głośno o odejściu Henry'ego,to szukanie przez media zastępców dla niego jest normalne . Jeśli odszedłby Ibrahimovic,to kupienie lewoskrzydłowego będzie konieczne,ponieważ wtedy zostanie dwóch środkowych napastników, a na skrzydle zostanie jeden Pedro,bez zmiennika . A jeśli Zlatan nie zostanie sprzedany,to Villa może grać na pozycji skrzydłowego :-)
Ale faktycznie,ciągle głośno jest o wzmocnieniach ataku,temat Fabregasa już nieco ucichł,a o wzmocnienia defensywy jak nie było tak nie ma .
0
Może i bywają z nim problemy,ale ostatnimi czasy trochę się uspokoił a myślę,że i Guardiola potrafiłby się z nim dogadać . On jest po prostu świetny i pasuje do nas na lewe skrzydło . Szybki,dobry drybling,mocny strzał,kreatywny i PRAWONOŻNY co dla lewoskrzydłowego jest plusem i to dużym .
0
Tak,tak i jeszcze raz tak dla tego pana :-)
0
bad17
Nie zauwazyłęs przypadkiem faktu,że Iniesta i Xavi nie mieli wartościowych zmienników ? Dlatego też grali ile się dało...jeżeli przyszedłby Fabregas to na pewno guardiola częsciej rotowałby tym trio,żeby zanadto ich nie eksploatowac,ponieważ sezon jest bardzo długi i ciężki .
0
bad17
Po pierwsze,z tego co wyczytałem to nie jesteś kibicem Barcelony,więc się nie mądruj w sprawach o których nie masz pojęcia . Jeżeli przyszedłby Fabregas,to Guardiola stosowałby częsciej rotacje jako,że Iniesta jest bardzo kontuzjogenny a Xavi swoje lata ma . Barcelona ciągle atakuje i NIE MOŻE i nie zagra bez defensywnego pomocnika bo kończyło by się to stratą masy bramek z silniejszymi przeciwnikami . To nie FM żeby ustawiać 3 ofensywnych pomocników !!!
0
bad17
Żaden Fabregas nie zmieni nam formacji . Guardiola ze względu na ofensywny styl gry musi mieć w skłądzie defensywnego pomocnika i nie zmieni tego nawet przyjście Fabsa .
0
Żadnego Torresa ! Po co on nam ? Mamy w swojej kadrze wystarczająco dużo napastników !
0
Francja to wymiata :-)
Wie ktoś może,za co Gourcuff dostał czerwo ? Bo wolałem oglądać na necie Urugwaj-Meksyk . Dobrze,że przynajmniej wieczorem Argentynę puszczą w tv :P
0
''Szybsze podanie BUSKETA'' ? Kto do cholery komentuje ten mecz ;/
Czy oni nie potrafią przeczytać nazwisk z kartki ?