0

AmericanMuscle

Pewnie,jakby Wisła Kraków wygrała Ligę Mistrzów to byś im kibicował,bo wtedy by nie byli dnem...kibic się znalazł od siedmiu boleści...

Ja oglądałem spotkanie na Camp Nou jak było 4:0 to sie cieszyłem bo Wisła grała jak jakieś dzieci we mgle... (Pamiętam jak dziś ten opóźniony komentarz,Szpakowski chyba komentował i mówi : Samueeel Eto'o gooool ! A akcja szła w środku boiska :P ) I byłem oczywiście za Barcą . Ogólnie to mam w głębokim poważaniu polskie kluby i jakoś nie poczuwam się do tego aby im kibicować w spotkaniu z innymi drużynami z racji tego,że jestem Polakiem .

Więc przemyśl sobie to i owo a nie najeżdzasz od razu ,,I dobrze,iż Cię zwyzywali'' . Przyjmę,że o 2 w nocy byłeś senny i naszło Cię na pisanie głupot .

0

Chyba cyferki ? :)

0

sev3nd4ys

Dobrze,że za marzenia nie karzą,bo byś chyba dostał dożywocie...

Xavi,Fabregas,Messi,Iniesta,Villa...Wszyscy pomocnicy ofensywni...dobrze się czujesz ?

0

I dobrze,niech sobie go kupują...

0

DinaczClue

Ja też bym sie z nimi dogadywał,może ja tam pójdę ?

0

Nie przejmujcie się,DinaczClue zawsze pisze jakieś głupoty byle tylko coś napisać :)

0

FC_BRACA_93

'Z ROBIŁ' ,' NA MÓWIŁ' ?! Wtf ?

0

qazik10

''no i fajnie Pique zrobil (...) a facet zostal opluty przez mistrza swiata a to tez cos:) "

Za taki tekst najchętniej palnął bym Cie w łeb i odłączył internet dożywotnio...

Z każdym dniem coraz głupsze komentarze ;/

0

Wallu$

Mnie nazywasz chamem ? Po pierwsze lepiej uważaj na słowa . A po drugie w czym chciałeś sie upewnić ? Czy google aby na pewno podaje oficjalną strone Barcelony i nie przekieruje Cię na jakąś stronę porno ? Nie kompromituj się...

0

Wallu$

A czy google gryzie ? Ludzie,przyprawiacie mnie o zawroty głowy...

Wpisujesz FC BARCELONA w google i od razu wyskakuje Ci oficjalna strona ;/

0

matek-veb

Ty chyba jesteś śmieszny i nie oglądałeś meczów z jego występami w poprzednim sezonie...

0

Ceskiem*

0

Hmm...ciekawe i niedrogie wzmocnienie...

Chciałbym,żeby tak samo było z Cesciem...nic nic a tu potem : Fabregas zawodnikiem Barcelony :-)

Pomarzyć zawsze można :P

0

On ma 32 lata,podoba mu się miasto...dlaczego uważasz że to siara ?

Moim zdaniem nie poradziłby sobie już w lidze angielskiej ani żadnej z mocniejszych...

0

Ehh...Edgar Davids...mój ulubiony piłkarz zaraz po Ronaldinho...

0

puciu

Jest Napisane...

0

Oni zasztrurmują nie naszą,lecz swoją :-)

0

patrysss

''Koledzy'' z rm.pl to jeszcze nic . Ci z kanonierzy.com zareagują pięć razy gorzej :-)

0

A kto go namówił do naplucia ? Nie kto inny jak Cesc Fabregas :)

Widać,że wszyscy nieźle wstawieni,Valdes jak sie zatacza :D

0

Z tego co mówią to zdjął od razu...

0

Bo kibice Arsenalu nie mają do siebie dystansu :-)

Moge sie założyć że jakby ktoś założył koszulkę Realu Puyolowi czy Pique,to by jej od razu nie zdjęli tylko przez chwile nosili tak dla jaj :P

0

KTO NAJLEPSZY JEST ?! Mistrzostwo świata dla FC Barcelony ! :P

0

Właśnie,że oglądałem wszystkie mecze Argentyny . Nie grał źle ale też jak dla mnie nie było fajerwerków .

0

RoNI MeSSi 10

A mi pasuje bardziej Valdes na skrzydle niż Messi . Co o tym sądzisz ?

0

Zgadzam się z IceMan-em . Mało tego,moim zdaniem jest on bardzo przereklamowany . Jeśli już kupować DM-a to kogoś o profilu Toure .

Cały czas mówi się o Alou Diarrze,ale moim osobistym pragnieniem było by zobaczyć w tej roli Mohameda Sissoko z Juventusu .

0

Ale KAŁ-t było śmieszniejsze :P Wogóle to polscy komentatorzy robią dobrą oprawę meczową :)

0

Smutek

E e e...to nie tak...zamiast kuit było KAŁ-t :)

Za każdym razem jak to mówił to normalnie nie mogłem :]

0

A poza tym to komentatorzy w tym meczu sie nie popisali :P

1. Dobre podanie do UZILA

2. Świetny odbiór SZWAJCENGERA

3. Niecelny strzał oddał KSAWI ALONSO

4 . Merceaker ( Lub Meresaker) - Mielismy z kumplem podzielone zdania :D

5 . Świetne zagranie Marcela JANSENSA

6 . Ależ zagrał INESTA

Prosze panów komentatorów,no co to za jaja :)

Ale przynajmniej śmiesznie sie oglądało jak krzyczał ,,uuuuuziiiiilll , uuuuziiiillll...i nie ma rzutu karnego :D

0

JEST ! La Furia Roja ! Niech Oranje szykują dupska do lania !

0

Dzisiaj Czerwona Furia pokaże na co ich naprawdę stać !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?