GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
AmericanMuscle
Pewnie,jakby Wisła Kraków wygrała Ligę Mistrzów to byś im kibicował,bo wtedy by nie byli dnem...kibic się znalazł od siedmiu boleści...
Ja oglądałem spotkanie na Camp Nou jak było 4:0 to sie cieszyłem bo Wisła grała jak jakieś dzieci we mgle... (Pamiętam jak dziś ten opóźniony komentarz,Szpakowski chyba komentował i mówi : Samueeel Eto'o gooool ! A akcja szła w środku boiska :P ) I byłem oczywiście za Barcą . Ogólnie to mam w głębokim poważaniu polskie kluby i jakoś nie poczuwam się do tego aby im kibicować w spotkaniu z innymi drużynami z racji tego,że jestem Polakiem .
Więc przemyśl sobie to i owo a nie najeżdzasz od razu ,,I dobrze,iż Cię zwyzywali'' . Przyjmę,że o 2 w nocy byłeś senny i naszło Cię na pisanie głupot .
0
Chyba cyferki ? :)
0
sev3nd4ys
Dobrze,że za marzenia nie karzą,bo byś chyba dostał dożywocie...
Xavi,Fabregas,Messi,Iniesta,Villa...Wszyscy pomocnicy ofensywni...dobrze się czujesz ?
0
I dobrze,niech sobie go kupują...
0
DinaczClue
Ja też bym sie z nimi dogadywał,może ja tam pójdę ?
0
Nie przejmujcie się,DinaczClue zawsze pisze jakieś głupoty byle tylko coś napisać :)
0
FC_BRACA_93
'Z ROBIŁ' ,' NA MÓWIŁ' ?! Wtf ?
0
qazik10
''no i fajnie Pique zrobil (...) a facet zostal opluty przez mistrza swiata a to tez cos:) "
Za taki tekst najchętniej palnął bym Cie w łeb i odłączył internet dożywotnio...
Z każdym dniem coraz głupsze komentarze ;/
0
Wallu$
Mnie nazywasz chamem ? Po pierwsze lepiej uważaj na słowa . A po drugie w czym chciałeś sie upewnić ? Czy google aby na pewno podaje oficjalną strone Barcelony i nie przekieruje Cię na jakąś stronę porno ? Nie kompromituj się...
0
Wallu$
A czy google gryzie ? Ludzie,przyprawiacie mnie o zawroty głowy...
Wpisujesz FC BARCELONA w google i od razu wyskakuje Ci oficjalna strona ;/
0
matek-veb
Ty chyba jesteś śmieszny i nie oglądałeś meczów z jego występami w poprzednim sezonie...
0
Ceskiem*
0
Hmm...ciekawe i niedrogie wzmocnienie...
Chciałbym,żeby tak samo było z Cesciem...nic nic a tu potem : Fabregas zawodnikiem Barcelony :-)
Pomarzyć zawsze można :P
0
On ma 32 lata,podoba mu się miasto...dlaczego uważasz że to siara ?
Moim zdaniem nie poradziłby sobie już w lidze angielskiej ani żadnej z mocniejszych...
0
Ehh...Edgar Davids...mój ulubiony piłkarz zaraz po Ronaldinho...
0
puciu
Jest Napisane...
0
Oni zasztrurmują nie naszą,lecz swoją :-)
0
patrysss
''Koledzy'' z rm.pl to jeszcze nic . Ci z kanonierzy.com zareagują pięć razy gorzej :-)
0
A kto go namówił do naplucia ? Nie kto inny jak Cesc Fabregas :)
Widać,że wszyscy nieźle wstawieni,Valdes jak sie zatacza :D
0
Z tego co mówią to zdjął od razu...
0
Bo kibice Arsenalu nie mają do siebie dystansu :-)
Moge sie założyć że jakby ktoś założył koszulkę Realu Puyolowi czy Pique,to by jej od razu nie zdjęli tylko przez chwile nosili tak dla jaj :P
0
KTO NAJLEPSZY JEST ?! Mistrzostwo świata dla FC Barcelony ! :P
0
Właśnie,że oglądałem wszystkie mecze Argentyny . Nie grał źle ale też jak dla mnie nie było fajerwerków .
0
RoNI MeSSi 10
A mi pasuje bardziej Valdes na skrzydle niż Messi . Co o tym sądzisz ?
0
Zgadzam się z IceMan-em . Mało tego,moim zdaniem jest on bardzo przereklamowany . Jeśli już kupować DM-a to kogoś o profilu Toure .
Cały czas mówi się o Alou Diarrze,ale moim osobistym pragnieniem było by zobaczyć w tej roli Mohameda Sissoko z Juventusu .
0
Ale KAŁ-t było śmieszniejsze :P Wogóle to polscy komentatorzy robią dobrą oprawę meczową :)
0
Smutek
E e e...to nie tak...zamiast kuit było KAŁ-t :)
Za każdym razem jak to mówił to normalnie nie mogłem :]
0
A poza tym to komentatorzy w tym meczu sie nie popisali :P
1. Dobre podanie do UZILA
2. Świetny odbiór SZWAJCENGERA
3. Niecelny strzał oddał KSAWI ALONSO
4 . Merceaker ( Lub Meresaker) - Mielismy z kumplem podzielone zdania :D
5 . Świetne zagranie Marcela JANSENSA
6 . Ależ zagrał INESTA
Prosze panów komentatorów,no co to za jaja :)
Ale przynajmniej śmiesznie sie oglądało jak krzyczał ,,uuuuuziiiiilll , uuuuziiiillll...i nie ma rzutu karnego :D
0
JEST ! La Furia Roja ! Niech Oranje szykują dupska do lania !
0
Dzisiaj Czerwona Furia pokaże na co ich naprawdę stać !