GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie Busquets wejdzie w drugiej połowie albo na ostatnie kilkanascie minut i kogoś zetnie i dostanie 'upragnione' żółtko :)
0
tomas150
Jak chcesz znać składy to sobie wchodzisz na oficjalną stronę FC Barcelony,klikasz zakładkę 'Catala',na górze strony i 30-40 minut przed meczem masz zawsze podane zestawienie .
0
Hmm...czyżby Abidal miał jakiś problem,że zastępuje go Maxwell ?
0
Też wolałbym sobotę,ale niestety nie jest to koncert życzeń . Jeśli Barcelona miałaby zagrać w sobotę bez tego dodatkowego dnia odpoczynku i przegrać bądź zremisować z Realem to wiadomo,że lepiej,aby grali w niedzielę . Trudno,najwyżej pooglądam Gran Derbi w domu .
0
Nie chcę być niegrzeczny,ale lepiej niech pan 'SZUMI' zostawi ocenianie Challengerowi,bo jego oceny są co najmniej dziwne... 7 dla Alvesa ?! Dużo nieudanych wrzutek,zawodnicy kopenhagi robili go jak dziecko...to,że biega cały czas jak dzik nie jest wystarczające na 'siódemkę'...
0
antybit
Szkoda mi takich jak Ty,naprawdę.Masz tok myślenia jakbyś sam przed chwilą wyszedł z takiej piaskownicy...ale cóż,są ludzie i taborety,z tym,że Ciebie do tego pierwszego grona bym nie zaliczył .
0
katallonczyk16
Jeśli nie umiesz napisać poprawnie nazwy klubu i stukasz w klawisze byle żeby coś wystukać, to lepiej wogóle nie pisz i daruj sobie żarciki,bo nie są śmieszne .
0
anubis
na stronie realu przetłumaczyli to jako 'utrzymanie się na poziomie Realu' :)
0
VanherLaLigaa
Ludzie nauczcie się odmieniać wyrazy,zanim je napiszecie . Fajnie zabrzmiałoby, gdybym powiedział do Ciebie : Taki z Ciebie mężczyŹNI ?
0
Powiem tak-nasza linia pomocy to w dniu dzisiejszym ZERO kreatywności- Słabo gra iniesta,słabo gra busquets,słabo gra keita . Napastnicy muszą wracać się,żeby tworzyć sobie sytuacje bramkowe,tak przecież nie może być !
Thiago na boisko !
0
Chlebek23391
A ja uważam,że Ty masz mniej niż 10 lat...co to wogóle jest ''muashuahh..'' ? ;|
0
Sajm-G
Ja Ci nie każę ze mną dyskutować,bo Ty masz inne zdanie na ten temat i ja mam inne zdanie na ten temat,więc nasza 'dyskusja' prowadzi do nikąd . Więc tak jak powiedziałeś lepiej to zakończyć,ale jednak mam odmienne zdanie co do tego kto jest ograniczony .
Pjona stary xD
0
Sajm-G
Chyba nie łudzisz się,że tam wejdę i będe tracił czas na czytanie o głupich emotikonach ? Spodobał mi się pierwszy cytat : 'obecnie wypacza się ideę emotikonów' - nic więcej nie muszę chyba dodawać .
0
Sajm-G
Jasne,ciekawe tylko od kiedy 'xD' i '
0
Szczerze to ja jestem przeciwny transferowi Pato . Na co nam kolejny niski piłkarz ?
0
madzia.
Skończe,kiedy ja tak stwierdzę,a nie wtedy kiedy Ty mi powiesz .
Ale jak każdy ma prawo pisać tak jak chce...tO ogóóóÓlnie pozdróóóffffki dla cb dzieWczYnoOOo .
Ale żeby nie bawić się w offtopy powiem,że ogólnie nasi gracze robią się jacyś tacy narwani...możliwe,że to tylko chwilowe z powodu niepoukładanej gry i nieporadności,ale czuję,że jak tak dalej pójdzie to czerwona kartka Villi nie będzie ostatnią w tym sezonie .
0
madzia.
No do normalnych na pewno nie należy . Szkoda że jeszcze nie skomentowałaś sprawy pisząć ''lol i oO'' .
0
madzia.
A skąd wiesz,że to nie Dani zaczął kłótnie ?
Już nie będe komentował pokemońskiego języka ''xd,
0
gurales
niestety mamy na tej stronie takich ćwierćinteligentów,którzy nie widzą,że gość specjalnie sprowokował żeby była kłótnia i oczywiście czego można się było spodziewać teksty :
'' po jakiego ch**a tu wchodzisz ,wejdź na wyypie*daj.pl,tępić takich chamów!,po jakiego ch*ja wchodzisz na nasze strony'
Aż mi sie chce śmiać z was .
0
Jeju,dajcie już spokój ;|
0
nielubiebarcy
A mnie nie dziwi takie zachowanie waszych piłkarzy
0
FanFC Catalonia
A co,mam się cieszyć,że odszedł znakomity napastnik ?
0
Napastnik idealny profilem do Barcelony :(
Bramka praktycznie z niczego,zgasił piłkę przełożył i huknął bez zastanowienia...takich bramek Barcelona w tej chwili potrzebuje...
0
RadzJo
Jeśli myślisz,że jesteś śmieszny to się mylisz i odnosi się to do obu twoich komentarzy . Ale jeśli dalej myślisz że taki z Ciebie żartowniś to zgłoś się do Kałamagi i Kammela na Stand Up,chociaż tam publiczność to by Cię wygwizdała zanim byś coś powiedział a tekst 'bo nawet nie wiesz do kogo adresujesz słowa' był żałosny i obawiam się,że nikogo nie przestraszył .
0
gostek15
Już mam szczerze dość tego twojego ciągłego powtarzania sie . W końcu zaczną wpadać jego strzały do bramki i tacy jak ty zamkną w końcu dziób .
0
katallonczyk16
Pstro,to jest to co Ci powiem .
0
Izzy_97
Pep faworyzuje Bojana ? A kogo ma twoim zdaniem wystawić na jego miejsce kiedy nieobecny jest Villa ?! Myślcie zanim coś napiszecie...
NOLITO-Jest skrzydłowym ! I równie dobrze mógłbyś wystawić na środku Pedro...
0
peppers użył IRONII,której pojęcie dla większości jest obce z tego co widzę...co za ludzie...
0
Niektórzy poniżej to naprawdę mają nieźle w bani . Jestem za przedłużeniem umowy,pomaganie dzieciom i rozpowszechnianie symbolu Unicefu na całym świecie jest bardzo dobrym posunięciem . Barcelona to 'Mes Que Un Club',co pokazuje współpraca z Unicefem,a co niektórzy to chyba chcieliby logo Fly Emirates albo Bwin...
cpbarca
Jak nie akceptujesz koszulki Barcelony z logo Unicef,to może lepiej zmień klub,któremu kibicujesz,bo widzę,że cenisz nieco inne wartości...
0
Pomoc...Keita-Busquets-Thiago i Atak Iniesta-Bojan-Messi to jedyne co może dać pozytywny rezultat...ale znając Pepa zamiast thiago wstawi Mascherano .