0

franek18VeB

A mnie denerwują jak wracam z imprezy,wszędzie taka cisza i tylko słychać ptaki,mało tego,jest już jasno wtedy - to dopiero głupie uczucie ;)

0

SEBA1899

Jedynym który może wylecieć z tej strony za takie głupie gadki jesteś Ty - SEBA1899 we własnej osobie . Więc lepiej wyluzuj . Kanonier nikogo nie obraził ani nic w tym stylu a ty wyjeżdżasz że Barcelona to mistrz Hiszpanii i Europy,mało tego,jedziesz po Arsenalu . Masz problemy z głową ?

0

Rogalinho10

Tak,coś jeszcze . Ogarnij sie - ZIOMUŚ .

0

Rogalinho10

Widzę człowieku,że ty nawet nie wiesz co oznacza pojęcie 'spinka' . Ale czego tu wymagać...

Jak masz ochotę sobie pospamować to weź napisz do infobota na gg .

0

Rogalinho10

Dobrze sie czujesz ?

0

Czyli jesteśmy kwita - my wygraliśmy Ligę Mistrzów a oni sparing z naszymi rezerwami :)

0

justFCB

To jak dla mnie jest już na maksa irytujące...ale co ja mogę ? Nie robi niby nic niezgodnego z regulaminem a jednak wkurza masę ludzi . Tak to niestety bywa :)

0

DinaczClue

Tak Dinacz,tak . W pół godziny ściągnąłeś ważące 460 mb zdjęcia,przeglądnąłeś wszystkie i napisałeś komentarz,że zdjęcia są świetne . Szkoda mi Ciebie,naprawdę .

0

Ja osobiście nie mogę,mam łzy w oczach,mimo,iż jestem facetem i rzadko mi się to zdarza...

Po prostu,brak słów . I jadę na te zasrane ogórki do Niemiec specjalnie żeby móc zobaczyć ten futbol na żywo na Camp Nou !

T'estimo Barca !

0

szefu91

Na całe życie !

Piękny mecz,piękne gole . Ta Barca dokonuje rzeczy wręcz niemożliwych,jesteśmy szczęściarzami,że dane jest nam to oglądać 'na żywo ' . To trzeba uczcić i to porządnie !

0

A tak nawiązując do tego numeru Victora Valdesa . Sprawdźcie sobie na oficjalnej stronie UEFY jaki ma numer a nie słuchacie głupot z N-ki :-)

0

szefu91

Mam taki (uważam go za najlepszy) pomysł . Oceńmy decyzję Guardioli po meczu,a nie przed .

0

szefu91

Czy Ty aby nie przesadzasz ? Nasz kapitan bez wątpienia jest bardzo ważny,potrafi zmotywować zespół,ogarnąć trochę Pique,ale z twoich słów wynika,jakby jego nieobecność w podstawowej jedenastce bedzie oznaczało klęskę...

Ciekawe co powiesz,kiedy Carles odejdzie na emeryturę,że Barcę czeka kilka lat posuchy bo nie ma naszej '5' ?

0

DinaczClue

''a myślisz że co dzieciaku ty w ogóle znasz się na klubie ? ''

To w ogóle pozostawie bez komentarza bo po pierwsze nie wiadomo o co chodzi a po drugie,dzieciaku ? :) ZNASZ SIE NA KLUBIE ? Co to ma być ?

' po między' ?

No nie,to już jak dla mnie za wiele :-)

0

DinaczClue

'świetny wywiad' ,'świetny artykuł' ,dani świetnie powiedział' 'świetne zdjęcie'

Normalnie nie moge wyjść z podziwu tej świetności wokół której się obracasz ! Też tak chcę !

0

extasy

Nie.

0

Mam taką małą uwagę do redaktorów,nie bawmy się w kanonierzy.com gdzie przed meczem na końcu newsa zawsze jest : 'Typ Kanonierzy.com" . Po co bawić się w typowanie przed meczem ? Moim zdaniem jest to w pewnym stopniu brak szacunku dla innego zespołu...

0

Szczerze mówiąc,to ja nie chciałbym,żeby Valdes został bohaterem finału (sytuacja o której mówi Beletti chyba przyprawiłaby mnie o zawał ;d)

Lepiej niech bohaterem zostanie Busquets (żeby nieco zamazać tą niezbyt pochlebną opinię o sobie),albo David Villa,który tak naprawdę od meczu z Realem zakończonego 5:0 nie wykazał się w meczu takiej rangi . Gole Busquetsa i Villi przyjąłbym z nieukrywanym zadowoleniem :)

0

klitschko

A Ciebie pozbawili mózgu,co doskonale widać pod newsem o Pele .

0

klitschko

haha . Sędziowie by nie pomogli ? A co powiesz mi o meczu Włochy-Korea?

0

klitschko

Kto wie czy Hiszpania nie byłaby mistrzem świata już w 2002 roku,gdzie jawnie okradziono ją z półfinału . Są powtórki . To co sie tam działo to przecież jakaś kpina .

0

klitschko

Koniec,koniec . Możliwe,że nie rozumiesz o co mi chodzi,możliwe,że ja po prostu źle staram się to wytłumaczyć . Ale naprawdę już mam dość polemiki ta ten temat . Każdy ma swoje zdanie . Ja uważam ligę mongolską za najsilniejszą i nikt nie ma prawa mi tego zabronić . Tak samo tobie nikt nie ma prawa zabronić uważania za taką Ligi Niemieckiej . Tylko nie rozumiem,co ma na celu usilne jak to ktoś wcześniej stwierdził przekonywanie wszystkich do swijego zdania ?

0

klitschko

Miał dowodzić temu,że drużyny hiszpańskie mimo,że odpadły z Ligi Mistrzów,to zajęły wysokie lokaty na krajowym podwórku . I to jest dla nich NORMALNE ! A nie takie coś,że jak jestem w lidze mistrzów to już mnie nie interesuje miejsce w lidze,byle by sie utrzymać . Może i w Niemczech tak jest,ale w Hiszpanii raczej nie . A co do wyższości . Faktycznie,Real i Barca grają na poziomie nieosiągalnym dla reszty,ale taki Villareal Sevilla Atletico czy Athletic przegrywają mecze z niżej notowanymi rywalami w swojej lidze dosyć często . Więc to idąc twoim tokiem rozumowania wyznacznik tego jak liga jest silna,bo dół tabeli potrafi wygrać z górą .

0

klitschko

Nie napisalem,że odpuściła .Tyle,że mimo przegranej będzie grała w Lidze mistrzów w przyszłym sezonie,a Schalke to sobie powalczy,chyba o Puchar Niemiec .

0

Na zakończenie dyskusji popre słowa @guralesa,bo wymiana poglądów z tobą nie ma najmniejszego sensu . Chyba tylko Ty na tym forum uważasz niemiecką ligę za lepszą od hiszpańskiej do tego ciągle chcesz,żeby ktoś ci tłumaczył dlaczego tak nie jest . To sie robi już nudne,szczerze mówiąc .

0

Jeśli to nie jest dla Ciebie przekonująca argumentacja,to lepszej chyba nie będziesz miał :)

0

P.S Tak samo zresztą Valencia,która od twojego Schalke dostała baty . Tyle,ze Valencia w LM zagra,a Schalke nie :-)

0

klitschko

"ewentualnie ze te wszystkie 3 zespoly odpuscily sobie lige krajowa skupiajac sie tylko na europejskich pucharach - akurat tutaj tego nie ma, bo te zespoly to przez dluzszy czas bronily sie przed spadkiem, wiec zadnej mowy o odpuszczaniu ligi krajowej byc nie moglo."

Przeczytaj sobie jeszcze raz i wyciągnij wnioski . Ale jednak może Ci pomogę .Własnie jest mowa o odpuszczeniu ligi,bo jedne z najlepszych drużyn w (BARDZO SILNEJ TWOIM ZDANIEM) Lidze Niemieckiej nie mogą sobie odpuszczać ligi celem zawojowania Ligi Mistrzów .Zobacz na hiszpański przykład . Villareal co prawda odpadł w półfinale LE ze świetnie dysponowanym w tym roku Porto,ale zagwarantował sobie awans do Ligi Mistrzów poprzez 4 miejsce w Lidze . Dalej nie rozumiesz ?

0

klitschko

Siły ligi nie oblicza się tylko na podstawie jej dokonań w Europie . Jeśli dobre drużyny wygrywają w Europie,a na krajowym podwórku nie potrafią załapać się do pierwszej 10,to to jest porażka a nie siła .

0

klitschko

Co do miejsc w LE to mi sie troche pomieszało,ale jeśli chodzi o twoją argumentację odnośnie siły ligi niemieckiej to jest ona po prostu niedorzeczna . Skoro uważasz,że dolna połówka tabeli dla jednych z najlepszych drużyn w Niemczech jest normalna,to bardzo fajnie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?