GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
P.S Bo jakby naprawdę trzymali poziom to by mieli w LM półfinał i w lidze chociażby to 7 miejsce,a nie 14 !
0
klitschko
No i co z tego,że ugrali coś w Lidze Mistrzów,skoro w przyszłym sezonie tam nie zagrają bo okupują DOLNĄ POŁÓWKE TABELI ! Czy ty naprawdę tego nie rozumiesz ? Półfinalista LM ma CZTERNASTE miejsce w lidze...i to nie swiadczy o sile ligi niemieckiej,tylko o tym,że Schalke miało troche farta w Lidze Mistrzów .
0
klitschko
Zobacz . Dotychczasowe lepsze kluby niemiecki (wolfsburg,schalke,werder) nie będą brały udziału w przyszłej edycji LM i Ligi Europejskiej . A w zamian co ? Drużyny,które uzyskały wysokie miejsca dzięki ich nieudolności (Koln,Kaiseslautern,Mainz) w Lidze europejskiej poodpadają w pierwszych rundach,bo już sie spalą. Jedynymi które moga uratować honor to Bayern (ciężko będzie,bo to są pały do lania) i chcę zobaczyć jak sobie poradzi Borussia Dortmund,bo oni jako jedyni coś tam grają .
0
*co prawda 2 lata temu co do tego wolfsburga,ale aż taka rozbieżność ?
0
klitschko
Znalazłem tylko jeden godny uwagi komentarz napisany przez Ciebie .
' 12 Stuttgart, 13 Werder, 14 Schalke 15 Wolsfburg'
Chyba mi nie powiesz,ze świadczy to o konkurencyjności ligi ? Po prostu druzyny niemieckie,który były dotychczas mocne,zaczęły podupadać. No proszę Cię,WOLFSBURG,mistrz kraju,15 miejsce ?! Schalke - Półfinalista LM - 14 miejsce w lidze ? Werder,który zwykle jest w 2 połówce tabeli na miejscu 13 ? Hannover,Mainz,Norymberga,Kaiseslautern w górnej częsci tabeli ? Ja nie mam pytań . Ta liga to jakaś pomyłka po prostu i tyle .
0
klitschko
Nie,to Ty podałeś głupią tezę,więc teraz poprzyj ją argumentami . Niemieckie drużyny regularnie zbierają baty od wszystkich,poza tym oglądając ligę niemiecką nie idzie wysiedzieć do konca taki poziom jest żenujący na tych meczach .
0
klitschko
Niemiecka liga lepsza od Hiszpańskiej ? Koleś,tak mnie tym rozwaliłeś,że normalnie mam dobry humor do końca dnia . Dzięki ! A tak w ogóle to nie wiem co Ty masz na celu ciągle pisząc jakieś pierdoły w stylu 'gdyby Barcelona grała w lidze angielskiej to raczej nie obroniła by tytułu'
Jak chcesz potrollować,to idź na onet,bo większość twoich wypowiedzi jest tak głupia,że aż sie tego czytać nie chce.
0
Zwycięstwo Iniesty - Niesprawiedliwe . Zwycięstwo Del Bosque- Niesprawiedliwe . Przegrane wynikiem 5:0 Gran Derbi pewnie też są nie sprawiedliwe do cholery...jak ten Mourinho mi już działa na nerwy to nie moge...
Co do Iniesty to faktycznie,może troszeczke ma tej racji,ale z drugiej strony Sneijder chyba po mundialu też był kontuzjowany i grał piach więc się nieco wyrównuje . Powinien powalczyc o 3 miejsce z Iniestą . Co do Del Bosque,trener klubu na codzien obcuje ze swoimi graczami,selekcjoner ma do dyspozycji tylko kilkutygodniowe zgrupowania,można więc powiedzieć,że ma trudniejsze zadanie .Więc jakby wygrał Del Bosque to też nie byłoby w tym nic dziwnego...chociaż za poprzedni sezon rzeczywiście Mourinho sie należało .
Tylko niech już on sie nie odzywa,bo jego wypowiedzi o ciągłej niesprawiedliwości drażnią...
0
Wiemy wiemy :-) Styl Barcy jest widoczny chyba we wszystkich dyscyplinach sportowych w których uczestniczą :P
0
Ech,faktycznie,zapomniałem o dzisiejszym święcie Hiszpanów :)
0
Poprzewracało się widze w głowach od tych sukcesów...niedługo Valdes wypuści ubrania sygnowane swoim nazwiskiem albo Xavi bieliznę...
0
Gracias por todo,Ronaldinho !
0
Jestem za tym pomysłem,ale to w dalekiej przyszłości :-)
Bardzo podoba mi się ostatnie zdanie .
0
Byłem nieco przeciwny temu transferowi,ale człowiek nie jest niestety nieomylny . Przekonał mnie do siebie jak i wielu innych kibiców . Musi zostać!
0
Tak Balotelli,tak...
0
MADRIDISTA08
Akurat kibic Realu się nie powinien wypowiadać gdzie są pustki...może nie wszyscy sie interesują koszykówką...ja troszeczkę i oglądam większość meczów z silnymi przeciwnikami Regal Barcy i Real ostatnimi czasy regularnie dostaje baty . W zeszłym sezonie licząc wszystkie rozgrywki bilans był chyba 8 zwycięstw Barcy do JEDNEGO zwycięstwa Realu w przekroju całego sezonu .
0
CampNou1993 & FCB1993
Wasz iloraz inteligencji mnie PORAŻA. Cały rocznik 93' jest taki mało kumaty ?
0
leonek160
Jak narazie to jedynym,które zadał w tym temacie głupie pytanie jesteś TY ! Dobrze ktoś niżej napisał,na logikę można wywnioskować,że jak na camp nou było 0:0 i tam bedzie 0:0 to dogrywka,nie wiem i nie obchodzi mnie skąd wziąłeś,że w takim układzie Barca przejdzie. Zostawie to tobie . Swoją drogą,fajny masz tok 'myślenia' .
0
soxementoBARCA
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie :'przyzwoity mecz' ? Keita jest OFENSYWNYM pomocnikiem,bądź co bądź,a z kreatywnością u niego troche słabo jest,nie uważasz ? Jego gra to typowe przyjął - oddał do najbliższego . Od defensywnych zadań mieliśmy Mascherano,który świetnie sie z nich wywiązał,notując dużą liczbę odbiorów i udanych zagrań . Po prostu Keita jest bezproduktywny . Ot,gra sobie,żeby grać .
0
Podzielę sie swoimi przemyśleniami na temat meczu .
Ogólnie to nie będe się już rozwodził nad ludźmi którzy przed każdym meczem Barcy musza wklepać w komentarzu : 'Stawiam 4:0 ,Stawiam 5:1',bo jest to po prostu głupota i dziecinada,nic więcej .
Co do meczu. Zdziwiło mnie trochę nastawienie Athleticu Bilbao (Guardiolę zapewne nieco także :P ),zwykle starają sie stworzyć jakieś zagrożenie,nawiązać walkę,tym razem poszli jednak na łatwizne,grając systemem 4-4-2,gdzie linia obrony i pomocy były od siebie odsunięte może na 5 metrów. Naprawdę trudno jest w takim wypadku tworzyć bramkowe sytuacje,tymbardziej z Seydou Keitą w pomocy (swoją drogą,mam nadzieje,że to jego ostatni rok w Barcelonie) . Xavi ewidentnie słabszy dzień - ale jemu można wybaczyć,raz na kilkanaście meczów może zagrać troszeczkę słabiej,tylko nie wiem dlaczego w takim razie Pep nie wpuścił Thiago,może poryw młodości wniósłby coś do gry . O Bojanie nie będe sie wypowiadał,bo oprócz jednego strzału nie zrobił prawie nic na boisku,żeby przekonać do siebie Guardiolę i Cules . Po wejściu Messiego i Villi gra trochę sie rozruszała,Leo ciągle szukał gry,ale nie było po prostu miejsca,żeby ruszyć się gdziekolwiek . Na deser zostawiłem sobie wrzutki w pole karne co są totalną TRAGEDIĄ ! Ja rozumiem,że Dani Alves raz wrzuci ładnie a dziesięć razy pośle kosmosy,ale żeby wszyscy szli jego śladem ? Wrzutka maxwella - kosmos. Wrzutka adriano -kosmos . Chyba nawet raz pedro posłał taką piłkę,że aż kląłem na nich wszystkich i zastanawiałem się jak można tyle razy zepsuć dośrodkowanie .
Na koniec napiszę,że wierzę w awans,chociaż wydaje mi się że Bilbao u siebie bedzie dążyło do rzutów karnych . Gratulacje dla naszych za wolę walki,że nie odpuścilii do ostatnich minut chcieli wygrać . To się ceni .
0
ANTYBarcelona
Mam dla Ciebie zagadkę...jaki najlepszy zespół świata (wg. kibiców Realu),przegrał z trzecioligowym Alcorconem w pucharze króla 4:0 (Słownie - CZTERY DO ZERA) ?
0
culeson
nie ''yy'' ,tylko lepiej poducz sie trochę hiszpańskiego,bo sie ośmieszasz .
0
culeson
No,ja też grałem w Need for speed CARBON,dosyć fajna gierka,ale już trochę stara.
0
arsenallondynfc
Wy z silniejszymi rywalami niż West Bromwich Albion to macie spadek formy już od kilku lat :)
0
mart
Jeśli to prawda i postawiłes tyle kasy na mecz Barcelony w Copa del Rey,to masz coś nie tak z głową...nie stawia sie pucharów krajowych i ligi mistrzów za taką kasę,bo zawsze są jakieś niespodzianki...w LM np. rok temu barca u siebie z rubinem a teraz z athletic remis w CdR. Widze,że z niektórych to ostrzy typerzy są,nie ma co .
0
dawid26
fakt,cała nasza obrona stała na linii środkowej boska :-)
0
Ja także uważam,że Valdes popełnił błąd...Puyol doganiał Osvaldo,był już prawie bark w bark i Osvaldo jeszcze wypuscił sobie piłke za daleko,Valdes zaś stał przyklejony do linii jakby dostał paraliżu,zamiast chociażby skrócić kąt . Oczywiście nie ma to znaczenia w kontekście wyniku ani ogólnie w kontekście poziomu bronienia Valdesa,który uważam za bardzo wysoki,lecz nie potrzebnie zaczęliście jechać na 'adamm13' ,bo wyraził swoje zdanie i miał tutaj też trochę racji .
Kto jeszcze zamierza sadzić jakieś głupie teksty,to niech lepiej sobie zobaczy jeszcze raz tą sytuacje .
0
Dlaczego tylko 3 ostatnie ? W większości meczów Barcelona robi z piłki dzieło sztuki... :)
0
zado77
No ale wygraliśmy 1:5 a nie 1:4 więc siedź cicho .
Almeria 8:0 ,Real 5:0 , Sociedad 5:0 , Espanyol 5:1...kto następny ?
0
vamos_
Co ABIDAL ?! Nie wiem skąd ty się urwałeś człowieku....