0

iniesta93

Jeśli cena jest dla Ciebie wyznacznikiem,to przedstawię Ci jedną anegdotę transferową :

*Byle drewniak z Lecha,któremu czasem coś wpadnie do bramki - Robert Lewandowski ---> Borussia Dortmund 4,5 MLN EURO !!

*Kilkuletni już lider PSV Eindhoven - Ibrahim Affelay ---? FC Barcelona 3 MLN EURO !! Czy zdaniem kogokolwiek Affelay jest gorszy od Lewandowskiego,mimo,że nie występują na tej samej pozycji ? Nie sądze .

0

imonkey

Co do twojego ostatniego 'największa prowokacja',to chyba przesadziłeś i to BARDZO . Nie napisał,że Iniesta jest słaby,wręcz przeciwnie,docenił jego klasę,ale może nieco subiektywnym okiem GRZECZNIE napisał,iż jego zdaniem w tym sezonie ozil wypada troche lepiej...i jako kibic Realu miał ku temu podstawy,bo Ozil naprawdę gra nieźle jak już dobrze wejdzie w mecz...ja też uważam,że na ten moment lepszy jest iniesta (ozil jest jeszcze za młody),ale to nie argument,żeby besztać kogoś za własne zdanie...

0

imonkey

Masz po częsci racje...ja też często wchodzę na strone Realu i tam rzeczywiscie pod kazdym newsem związanym z Barceloną jest niezły pojazd na nasz klub...a delikwenci nie dostają nawet banów za wyrazenia typu : 'Barcwelona,Farselona,Katalońskie ście*wa' i wiele innych bogatszych treści,których możemy zaczerpnąć na realmadrid.pl . Ale nie zniżajmy się do ich poziomu,oni moga sobie na nas jechać ile wlezie . Dlaczego ? Po pierwsze dlatego,że ja jestem człowiekiem myślącym i mam głęboko gdzieś te wszystkie dziecinne wyzwyska,a po drugie...hmm,no cóż - wszystko zweryfikuje boisko :-)

0

imonkey

Jakoś nie zauważyłem z jego strony prowokacji . Ale wstawił się za herbem swojego klubu,o którym 'new_man',nie wyraził się zbyt pochlebnie...czy to coś złego ?

0

imonkey

Prosze,następny inteligent . Galacticos190 nie napisał nic obraźliwego,ale mimo to już go stąd 'odsyłacie' , wyzywacie od śledzi itp. Ogarnijcie się ludzie...

0

Łuki Catalanes

''Chcesz szacunku dla waszego klubu ??? He he tutaj takiego czegoś nie uzyskasz bo to strona dla kibiców Najlepszej drużyny Świata wiec sorki ale lepiej wyjdź !''

Robisz z siebie idiotę (pewnie nim jesteś sądząc po wypowiedzi) . Co to do cholery ma znaczyć ' tutaj takiego czegos nie uzyskasz' ?! Owszem,ze strony NORMALNYCH uzytkowników i kibiców uzyska...A co do twoich kilku ostatnich słow,to radziłbym Ci,abyś Ty stąd wyszedł,i to jak najszybciej . Półmózgów nam tu nie potrzeba .

0

Iniesta jak na pomocnika to w tym sezonie z asystami coś krucho...oby w poniedziałek poprawił swoje statystyki :-)

0

kaczuszkamomo

A Ty,jeśli już zaczniesz sie mądrować,to lepiej sprawdź wyniki meczów zanim napiszesz głupotę .

0

Chyba mu troche wali spod pachy,bo sam wącha i jeszcze messi taka skwaszona mina :-)

0

kurcze,ja musze mieć tą flage ! :-)

0

Cuban

Fakt,tekst trochę zbytnio nacechowany emocjami...

0

blaukluiv

W tekście 'najwyzsza wygrana' odnosi się raczej do ilości zdobytych goli,nie do bilansu bramkowego :)

0

adrian70

Musisz pisać te żałosne wypociny pod każdym newsem ? Idź,napisz to na realmadrid.pl,wszyscy przyjmą to z entuzjazmem .

0

sebekbarca7

A jeśli jesteś aż takim fanem programów TV,to włącz sobie TELEGAZETE Polsatu,wpisz 303 i zobacz,jaki mecz jest tam na liście .

0

sebekbarca7

Dobrze,to sobie obejrzysz na Polsacie Barcelone,mimo,że reklamowali Glasgow-Manu .

0

No to Mateos wkopał Mourinho,jeśli ten zaprzeczył i w takim razie chyba sobie nie pogra :-)

0

gudjohnsen

nie byłbym taki pewien odnośnie murowania bramki...glasgow musi walczyc do konca o drugie miejsce a widziałem kilka dobrych spotkan w ich wykonaniu...przy słabej grze manchesteru i atucie własnego stadionu zaryzykowałbym nawet stwierdzenie,że Rangers mogą wygrać :)

0

krystianh7

Wiesz,jak dla kogo . Na pewno kibice Manchesteru by woleli oglądać Manchester a nie Barcelonę,kibice Barcy analogicznie,więc nie ma co stękać tylko sobie obejrzeć na sopcascie lub atdhe .

0

Nie możecie sobie wbić do waszych pustych łbów (przepraszam adminów,ale już nie wytrzymałem),że zmienili transmisje ? Rzeczywiscie,na początku zapowiadano mecz Barcy,ale potem zmienili i nawet na reklamach pokazują,że będzie Glasgow-Manu,więc nie wiem po co ta dyskusja w komentarzach typu 'czemu,a moze jednak,barca leci,sprawdzałem w programie' .

0

już chyba ze 100 razy wszyscy mówili,że NIE będzie leciał,bo leci Glasgow-Manchester...

0

Koszulki ŚWIETNE ! Jakby wprowadzili je do sprzedaży,chyba bym nie mógł się oprzeć i od razu bym zakupił :) Stylowa !

0

Grande Messi y Grande Ronaldinho ! Niezapomniany duet ! Szkoda,że nie mam tyle kasy co oni,też chciałbym pomagać dzieciom na taką skale na jaką oni to robią...

0

1. Messi 2. Sneijder 3. Xavi ,jak już . Iniesta oprócz dobrego występu na MŚ zmagał się cały czas z kontuzjami,i on ma niby dostać złotą piłkę ? Sneijder potrójna korona z interem ( był wiodącą postacią) + świetny występ na mś (kilka goli),wicemistrz świata . W czym on odstaje od Iniesty ?

0

matimocny1

Przecież to wogóle śmieszne nie jest...oglądnałem dwie minuty i stwierdziłem,że filmik żałosny...

Najlepsza parodia z panem Gmochem to ta z meczu Polska-USA ,to chyba wszyscy znają :)

0

Armandi

Oglądam czasami mecze Realu i jak komentuje je Orłowski to jest dokładnie to samo,tyle,że tym razem cały czas gada o Barcelonie i jej zawodnikach :-)

0

.minD

Jego forma spadła niestety na długo przed tym jak przeszedł do milanu...szkoda,że nie dostał od Guardioli szansy...wiemy przecież,że Pep to dobry motywator,może pod jego wodzą Ronnie wróciłby na dawne magiczne tory,jednak tego już nigdy się nie dowiemy :(

0

Pyrzo_Barca

Dokładnie tak samo rozplanowałem sobie umieszczenie wszystkich gwiazd milanu w składzie :)

Robinho-Ibrahimovic-Pato a za nimi Ronaldinho-Seedorf i bardziej cofnięty Pirlo .

0

Ast6n

Stary,rozwaliłeś mnie na maksa...do konca sezonu :)

Jak pique zarobi kartkę z Almerią to bedzie jego piąta i nie zagra w JEDNYM meczu,tj. przeciwko Realowi .

0

jak mają dobry dzień to miliard :)

0

Ależ się z nimi bawią . Spokojnie mogło być z 5:0 do przerwy,bez przesady .Getafe zostawia za duzo wolnego miejsca na skrzydłach,można powiedzieć,że sami kopią sobie grób .Co do gry Barcy,ależ ja uwielbiam ten styl,takie niekonwencjonalne zagrania,których powtórzyć nie potrafiłby ŻADEN (tak,żaden) zespół na świecie .

Co do Mascherano,to rzeczywiście,coraz bardziej zaczynam sie do niego przekonywać,mało tego,wydaje mi się,że dostanie on szansę w Gran Derbi,bo rozbijanie ataków w jego wykonaniu to naprawdę majstersztyk .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?