GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkutnik91
frytek zapomniałeś .
0
Ja sie pytam jaki znowu GWIAZDOR ?!
0
Caja Laboral odpadła z Euroligi,nie mając wcale takiej trudnej grupy...ale oczywiście u siebie pokonać niedawno Regal Barcę musiała :)
0
Mam to zdjęcie ustawione jako tapetę - pięknie wygląda :)
0
Z tymi lepszymi rezultatami w grze Chelsea to chyba jakiś żart :)
0
nie za dużo tych panów ?
A idąc śladem jednego z użytkowników tej strony skomentuje sobie lakonicznie : dobrze niech trenują ;)
0
Lepiej by było jakby przegrał i wrócił do włosów,jakie miał w Arsenalu :)
0
Jaco78
Nie mówię ,że nie da radości ten konkretny silnik,nie dziwi mnie także fakt,że inni mają odmienne zdanie . W końcu nie na tym to polega,aby każdy miał takie same :)
Powiem tak . Patrząc na diesle,patrze przez pryzmat tych,na które stać przeciętnego obywatela a nie takich które są warte kilkaset tysięcy złotych ;p
0
Jaco78
Nie . Argumenty typu zapach czy dźwięk są dla ludzi,którzy kochają auta i nie traktują ich przedmiotowo :)
Diesle są dla ludzi którzy dużo jeżdżą . Dla tych którzy lubią czerpać radość z jazdy są silniki benzynowe :p
0
Jaco78
Nie ma mocniejszego silnika Q7 od 4.2 V8 TDI ? Owszem,jest :)
4.2 V8 FSI :)
Tak,to są dla mnie za słabe argumenty . Moc to nie wszystko . Nie jestem z tych co patrzą tylko na liczbę kucy pod maską . Jeśli by tak było,to jeździłbym jakąś zwieśniaczoną Calibrą :)
0
LewyFCB
Diesel mruczy hahahahahah :) (tego chyba nie muszę komentować)
Nie daje więcej mocy,tylko po prostu ma większy moment obrotowy,dzięki czemu z takiej 'czwórki' szybciej przyspieszy od benzyniaka .
0
sopelinho
To nie jest tak,że sobie zasłyszałem na forum slogan 'ropa jest dla traktorów' i ślepo go powtarzam przy kazdej nadarzającej się okazji .
Po prostu mam kolegów którzy mają diesle,wiem jak się tym jeździ ale i tak jak dla mnie nic nie przebije dobrego benzynowego silnika .
0
Jaco
Porównaj sobie silniki benzynowe i silniki diesla o tych samych pojemnościach w Audi Q7 . Możesz dojść do zaskakującego wniosku.
0
constantine16
Co ma moja wypowiedź do tego,jak prowadzę samochód ? :)
Jaco78
Każdy ma jakieś swoje przekonania . Ja po prostu nie rozumiem,jak można wybrać diesla,jeśli stać kogoś na benzyniaka...
0
Jaco78
Widzisz,nie wiesz o co chodzi i brniesz w swoje błędne przekonania...
Po 1 - zapach benzyny,nic nie jest w stanie go zastąpić
Po 2 - Dieslowskie (tyr tyr tyr tyr tyr tyr) . W nowszych autach już mniej to słychać,ale jednak .
Po 3 - Ropa jest dla traktorów :)
W moim poście nie było NIC o mocy...
0
Jaco78
Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Napisałem gdzieś,że diesle są słabe ?
0
Nie rozumiem jak można tyle zarabiając jeździć autami na olej napędowy...
Życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem !
0
Nie przeczytałem komentarza Armandiego,czyli wychodzi,że się myle...
Ale kurde,kiedy czytałem o warunkach umowy,wydawało mi się,że jest tak jak pisze :)
0
Pyrzo_Barca,
Nie do końca . Jeśli Barca wyłoży w ciągu tych dwóch czy ilu lat zapisanych w umowie 12 albo 13 milionów to Roma nie ma nic do gadania,chyba,że wyłoży 40 :)
0
Jeśli nie wiesz na jakiej podstawie jest tworzony ranking,to może w ogóle się nie wypowiadaj,co ?
0
Trzymamy za słowo,Leo...
0
@Queras
O ile pamiętam dużo wcześniej to najpierw można było zobaczyć wszystkie,ale później redakcja zaczęła ucinać komentarze i widać było tylko kilkaset (chyba dużo więcej niz sto było ) . Mimo wszystko,klikanie stron jest trochę męczące,nie sądzisz ? Najlepiej zjechać sobie z góry do dołu :)
0
Jeszcze mam prośbę do redakcji - nie da rady zrobić systemu komentarzy jak poprzednio,że wszystkie rozwijają się od razu ? Wtedy można przeczytać szybko co każdy ma do powiedzenia,a tak jeśli będzie bardziej zażarta dyskusja,to będzie kilkanaście albo kilkadziesiąt stron i weź to klikaj co chwile,żeby poczytac komentarze . Jak na kanonierzy.com ;/
0
Nowa szata graficzna może być dobrym posunięciem . Osobiście bardziej podobała mi się stara,ale jakby tej dodać trochę barcelońskich barw,to mogłaby być jeszcze ciekawsza :)
0
DinaczClue
'' lecz kto dał prawo jazdy tej dziewczynie Ángela Sarze ;)''
''Auto prowadziła dziewczyna hiszpańskiego obrońcy, Sara, kiedy nagle doszło do zderzenia z samochodem prowadzonym przez młodą kobietę, która nie zastosowała się do znaku informującego o konieczności ustąpienia pierwszeństwa.''
Przecież to nie z winy dziewczyny Jose Angela był wypadek tylko z winy tej drugiej która prowadziła inne auto,więc o co Ci chodzi ?
Nie ma to jak komentarze DinaczaClue ! Trzymasz formę !
0
DinaczClue
Ty sobie żartujesz,czy masz coś z głową ?
0
sebakier
skończ waść,wstydu oszczędź !
0
arekbsowa
Niemożliwy jest jego powrót do gry w Lutym...
0
P.S Ja swoja drogą jestem ciekawy,czy Betis znowu nam przysporzy problemów...
0
To nie był wypadek przy pracy . Z Valencią grało nam sie wyjątkowo ciężko nie tylko w ostatnim meczu . Wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich sezonów i ciężkie przeprawy z drużyną z Mestalla .