0

szkutnik91

frytek zapomniałeś .

0

Ja sie pytam jaki znowu GWIAZDOR ?!

0

Caja Laboral odpadła z Euroligi,nie mając wcale takiej trudnej grupy...ale oczywiście u siebie pokonać niedawno Regal Barcę musiała :)

0

Mam to zdjęcie ustawione jako tapetę - pięknie wygląda :)

0

Z tymi lepszymi rezultatami w grze Chelsea to chyba jakiś żart :)

0

nie za dużo tych panów ?

A idąc śladem jednego z użytkowników tej strony skomentuje sobie lakonicznie : dobrze niech trenują ;)

0

Lepiej by było jakby przegrał i wrócił do włosów,jakie miał w Arsenalu :)

0

Jaco78

Nie mówię ,że nie da radości ten konkretny silnik,nie dziwi mnie także fakt,że inni mają odmienne zdanie . W końcu nie na tym to polega,aby każdy miał takie same :)
Powiem tak . Patrząc na diesle,patrze przez pryzmat tych,na które stać przeciętnego obywatela a nie takich które są warte kilkaset tysięcy złotych ;p

0

Jaco78

Nie . Argumenty typu zapach czy dźwięk są dla ludzi,którzy kochają auta i nie traktują ich przedmiotowo :)
Diesle są dla ludzi którzy dużo jeżdżą . Dla tych którzy lubią czerpać radość z jazdy są silniki benzynowe :p

0

Jaco78

Nie ma mocniejszego silnika Q7 od 4.2 V8 TDI ? Owszem,jest :)
4.2 V8 FSI :)
Tak,to są dla mnie za słabe argumenty . Moc to nie wszystko . Nie jestem z tych co patrzą tylko na liczbę kucy pod maską . Jeśli by tak było,to jeździłbym jakąś zwieśniaczoną Calibrą :)

0

LewyFCB

Diesel mruczy hahahahahah :) (tego chyba nie muszę komentować)
Nie daje więcej mocy,tylko po prostu ma większy moment obrotowy,dzięki czemu z takiej 'czwórki' szybciej przyspieszy od benzyniaka .

0

sopelinho

To nie jest tak,że sobie zasłyszałem na forum slogan 'ropa jest dla traktorów' i ślepo go powtarzam przy kazdej nadarzającej się okazji .
Po prostu mam kolegów którzy mają diesle,wiem jak się tym jeździ ale i tak jak dla mnie nic nie przebije dobrego benzynowego silnika .

0

Jaco

Porównaj sobie silniki benzynowe i silniki diesla o tych samych pojemnościach w Audi Q7 . Możesz dojść do zaskakującego wniosku.

0

constantine16

Co ma moja wypowiedź do tego,jak prowadzę samochód ? :)

Jaco78

Każdy ma jakieś swoje przekonania . Ja po prostu nie rozumiem,jak można wybrać diesla,jeśli stać kogoś na benzyniaka...

0

Jaco78

Widzisz,nie wiesz o co chodzi i brniesz w swoje błędne przekonania...
Po 1 - zapach benzyny,nic nie jest w stanie go zastąpić
Po 2 - Dieslowskie (tyr tyr tyr tyr tyr tyr) . W nowszych autach już mniej to słychać,ale jednak .
Po 3 - Ropa jest dla traktorów :)
W moim poście nie było NIC o mocy...

0

Jaco78

Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Napisałem gdzieś,że diesle są słabe ?

0

Nie rozumiem jak można tyle zarabiając jeździć autami na olej napędowy...
Życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem !

0

Nie przeczytałem komentarza Armandiego,czyli wychodzi,że się myle...
Ale kurde,kiedy czytałem o warunkach umowy,wydawało mi się,że jest tak jak pisze :)

0

Pyrzo_Barca,

Nie do końca . Jeśli Barca wyłoży w ciągu tych dwóch czy ilu lat zapisanych w umowie 12 albo 13 milionów to Roma nie ma nic do gadania,chyba,że wyłoży 40 :)

0

Jeśli nie wiesz na jakiej podstawie jest tworzony ranking,to może w ogóle się nie wypowiadaj,co ?

0

Trzymamy za słowo,Leo...

0

@Queras
O ile pamiętam dużo wcześniej to najpierw można było zobaczyć wszystkie,ale później redakcja zaczęła ucinać komentarze i widać było tylko kilkaset (chyba dużo więcej niz sto było ) . Mimo wszystko,klikanie stron jest trochę męczące,nie sądzisz ? Najlepiej zjechać sobie z góry do dołu :)

0

Jeszcze mam prośbę do redakcji - nie da rady zrobić systemu komentarzy jak poprzednio,że wszystkie rozwijają się od razu ? Wtedy można przeczytać szybko co każdy ma do powiedzenia,a tak jeśli będzie bardziej zażarta dyskusja,to będzie kilkanaście albo kilkadziesiąt stron i weź to klikaj co chwile,żeby poczytac komentarze . Jak na kanonierzy.com ;/

0

Nowa szata graficzna może być dobrym posunięciem . Osobiście bardziej podobała mi się stara,ale jakby tej dodać trochę barcelońskich barw,to mogłaby być jeszcze ciekawsza :)

0

DinaczClue

'' lecz kto dał prawo jazdy tej dziewczynie Ángela Sarze ;)''

''Auto prowadziła dziewczyna hiszpańskiego obrońcy, Sara, kiedy nagle doszło do zderzenia z samochodem prowadzonym przez młodą kobietę, która nie zastosowała się do znaku informującego o konieczności ustąpienia pierwszeństwa.''

Przecież to nie z winy dziewczyny Jose Angela był wypadek tylko z winy tej drugiej która prowadziła inne auto,więc o co Ci chodzi ?

Nie ma to jak komentarze DinaczaClue ! Trzymasz formę !

0

DinaczClue

Ty sobie żartujesz,czy masz coś z głową ?

0

sebakier

skończ waść,wstydu oszczędź !

0

arekbsowa

Niemożliwy jest jego powrót do gry w Lutym...

0

P.S Ja swoja drogą jestem ciekawy,czy Betis znowu nam przysporzy problemów...

0

To nie był wypadek przy pracy . Z Valencią grało nam sie wyjątkowo ciężko nie tylko w ostatnim meczu . Wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich sezonów i ciężkie przeprawy z drużyną z Mestalla .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?