0

Kurczę,wyjątkowo w tym meczu optowałbym za Mascherano,ale cóż,zobaczymy jak z twardym przeciwnikiem poradzi sobie Busquets...

0

Krolewskikibic

No właśnie,dlatego słowa Van Gaala są trochę śmieszne :-)

0

I o ile się nie myle,to Espanyol gra na Cornelia El Prat od roku 2009,nie 2010 .

0

zado77

Jeśli śledzisz mecze Barcelony z Espanyolem,to powinieneś wiedzieć,że Espanyol to nie Sociedad...

0

Mam jakieś dziwne nieodparte wrażenie,że na twardo grających zawodników Espanyolu,Pep dzisiaj wstawi Mascherano do składu :-)

0

My także jesteśmy lepsi Panie Wenger,my także .

0

Pyrzo_Barca

Ja też tego nie rozumiem...

0

Poprosiłbym serdecznie drogą Redakcje o bana dla El Patrico (większego debila jeszcze nie widziałem na stronie,zgodzi się chyba ze mną każdy kto przeczytał wszystkie jego komentarze) ,oraz oszczędzenie użytkownika constantine16,który próbował jakoś pohamować zapędy wyżej wymienionego 'El Patrico',jednakże biorąc pod uwagę jego głupotę,troche się wkurzył,pewnie sam bym tak postąpił jakbym nie położył się spać wcześniej :-)

0

PrzeMo

A czy ja gdzieś napisałem,że zniknie ? Tylko wyjaśniłem czym różnią sie te 2 symbole,bo chyba nie wszyscy do końca to zrozumieli .

0

lesio225

Pomyśl człowieku...TRADYCJA - koszulki bez logo firmy/organizacji która PŁACI Barcelonie za to,że owe logo jest tam umieszczone . Jak wiesz (chyba),to Barca przekazuje pieniądze Unicefowi,w zamian za to może nosić ich logo . Więc logo Unicef-u a logo kogoś kto za to płaci to dwie różne sprawy,ale widze niektórzy nie potrafią tego zrozumieć .

0

ProSabaku

Wydaje mi się,że nie masz racji . Otóż piłka po uderzeniu boskiego CR7 uderzyła w PLECY Pepe (plecy to dozwolony element ciała,którym możemy dotknąć piłkę),podbiła się wyżej i wpadła do bramki . Natomiast pierwszy gol Barcy wpadł nieco inaczej . Fontas (o ile sie nie myle) kopnął piłke w kierunku bramki,tam RĘKĄ (!) (czyli częścią ciała którą nie można grać) trochę zmienił jej kierunek lotu obrońca,i to było perfidnie widać,i tak wpadł gol .Sędzia mógł w tym wypadku podyktować rzut karny i nikt nie miałby do niego pretensji .

0

Rosell,are you kidding me ? ;/

0

kibicfutbolu

Oczywiście racja,błąd spowodowany pisaniem na szybko :-)

0

Ja też dorzucę swoje 'pięć groszy' i powiem tak .

1.Obiektywnie mówiąć dziwi mnie to,że w pierwszej trójce nie znalazł się Sneijder . Półfinał i 5 bramek w MŚ ,główna postać Interu w czasie zdobywania potrójnej korony...co prawda teraz cieniuje,ale i tak fakt,że nie ma go w trójce jest dla mnie wielkim zaskoczeniem .

2.Najlepszy trener - bezapelacyjnie Mourinho-dla niektórych styl się nie liczy,lecz zwycięstwa - w tym wypadku Mou w pełni zasługuje na nagrodę za tryplet z Interem .

3. Co do podium,moim zdaniem walka o pierwszą lokatę powinna rozstrzygnąć się między Messim i Xavim . Dlaczego ? Messi - 34 bramki w lidze (pichichi) , najlepszy strzelec ligi mistrzów,w tamtym sezonie był niemalże nie do zatrzymania,w tym sezonie dalej kontynuuje świetną formę mając 15 goli i 9 asyst,jest głównym motorem napędowym Barcy . Xavi natomiast przez cały rok gra na równym (wysokim) poziomie,notuje niebagatelną ilość genialnych zagrań,był głównym architektem mistrzostwa zdobytego przez Barcę i Hiszpanię,czego natomiast Messiemu zabrakło . Iniesta moim zdaniem zasługuje na maksymalnie TRZECIĄ pozycję . Tak,wiem,że to magik,wiem,że gra genialnie,lecz był przez długi okres kontuzjowany (jak słusznie zauważył Challenger-nie ze swojej winy),lecz w moim mniemaniu Xavi i Messi bezapelacyjnie zasługują na pierwsze miejsce w tej klasyfikacji . Być może trochę przynudzam,ale trudno się mówi :)

0

@Kamilos84

Avatary do komentarzy mają ułatwić czytanie ? Nie wydaje mi się . A poza tym,na tej stronie akurat komentarze są przejrzyste .

@Armandi

Mam talent-dobry pomysł :)

0

profesjonalne,kreatywne,ciekawe*

0

Mimo,że tekst był BARDZO długi,to ani przez chwilę nie poczułem nudy,czytająć to co napisałeś Challenger . Naprawdę nie wiem jak ty to robisz,ale to,w jaki sposób operujesz słowami jest po prostu tak...hmm...profesjonalny,kreatywny,ciekawy (mógłbym tak w nieskonczoność),sam nie wiem jak to określić . Czytałem wiele twoich świetnych felietonów,ale tym przeszedłeś samego siebie,po prostu PRO .

0

kibicka_09

A tak poza tym,to wszyscy w domu zdrowi ?

0

szafarz

Szczerze mówiąc to ja nie chciałem,ale widząc co robi Busquets na boisku to aż zaniemówiłem :-)

0

Magiczny Wieczór ! Real na kolanach ! Niech Ci z realmadryt.pl teraz odszczekują swoje słowa,że Barca cały czas jest w cieniu realu,który cały czas panuje...Za dużo gadania panowie ! Barcelona potrafi odprawiać cwaniaków z kwitkiem .

0

Nie wiem co mnie podkusiło,żeby wejść sobie na stronę Realu przed meczem,ale jednak zrobiłem to . Efekt ? Jestem tak WKURZONY (baardzo łagodne określenie) tym,co tam zastałem . Otóż zastałem tam pewien felieton : http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=32217 , po przeczytaniu którego żaden cule nie może przejść obojętnie...jest tam tyle złego na temat Barcelony,że sie w pale nie mieści . Przytoczę tylko kilka cytatów,które najbardziej mnie wnerwiły...jak można wogóle coś takiego napisać ? Ja rozumiem wojnę miedzy klubami,ale żeby być aż takimi....

1. ''Dla środowiska barcelonismo i madridismo sytuacja, w której Barcelona jest przed Realem to sytuacja nienormalna, zakłócająca odwieczny rytm przyrody tej rywalizacji, gdzie podstawowe prawo naturalne przez boga futbolu kiedyś ustanowione brzmi: Real jest najlepszy. Barcelona od czasu do czasu najlepsza bywa.''

2.''Nasi rywale spod Pirenejów w blasku królewskiej bieli byli od zawsze. Stan inny niż przebywanie w cieniu Króla z Madrytu witają z entuzjazmem, wiedzą jednak, że wkrótce w cień znów zostaną zepchnięci.''

3.''Prawda, lecz nie znaczy to, że nie możemy odzyskać przynależnego nam tronu i zepchnąć Barcelonę w nasz cień. Tam, gdzie może nie czuje się najlepiej, ale zdecydowanie spędza najwięcej czasu.''

4.''To właśnie po to zatrudniliśmy najlepszych piłkarzy i najlepszego trenera na świecie. Aby uzurpatora obalić i królewskie klejnoty koronne odzyskać. Aby zasiąść na królewskim tronie, tam gdzie Realu Madryt jedyne słuszne miejsce.''

Szczerze,to ten artykuł naprawdę przeraził mnie pychą kibiców Madrytu...

0

bolo

No chyba to nie jest zbytni powód do dumy...

0

culeson

Powiedzmy tak,czy płacą Ci za zadawanie idiotycznych pytań ?

0

xxavi45

I to do tego analogicznie słabszą w wypadku Ronaldo LEWĄ nogą :-)

Chyba by sie prędzej wywalił niż tak zrobił...

0

messsi10

Jeśli Cie nie było kilka dni na stronie,masz od tego opcję 'zobacz newsy od ostatniej wizyty'...i tam najpierw trzeba zajrzeć a nie sie głupio pytać :-)

0

80Ronaldinho90

E,tam,Vista mnie nie przekonuje-wole swojego starego poczciwego XP'ka :-)

0

Kruszol

Czy wy nie wyczuwacie aluzji ? Pozbawił nas naszego największego pragnienia,czyli wygrania Ligi Mistrzów na terenie największego rywala,on Jose Mourinho . Przesłanie jest takie,że pozbawi nas zwycięstwa,tym razem na naszym stadionie...

0

Hering

Może i jest przydatny,strzela bramki,ale i tak jego sposób poruszania się i technika...pozostawiają wiele do życzenia,jak dla mnie . Poza tym,uważam że Borussia SPORO przepłaciła za niego .

0

Łuki Catalanes

Wiesz co dziecko ? Nawet nie wiesz jak się mylisz nazywając mnie sezonowcem...

Po drugie,to na twoim miejscu uważałbym na słowa i wyzwiska,bo jeśli tego zechcę,to nie będziesz już taki anonimowy w internecie i możesz mieć problem .

0

new_man

Przeleć kilka postów niżej,odniosłem się tam do strony Realu :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?