0

adan23

Skoro dla Ciebie nie ma potrzeby kupienia zmiennika dla Alvesa i Caceres byłby osłabieniem,to chyba nie mamy o czym rozmawiać .

0

zielony1992

Po 1 . Napisz jeszcze więcej 'xD' to może bardziej się podniecisz .

Po 2 . ''Caceres słabo gra w powietrzu'' - haha,że niby z naszego Daniela Alvesa taki główkarz ?

Weźcie mnie nie rozwalajcie takimi teksciorami bo to jest żałosne .

0

adan23

Nie,lepiej wydać 10 milionów na zmiennika dla Alvesa...

0

adan23

Od Caceresa to sie akurat odwal...

0

ave barca

Po 1 . Wyłącz FM'a

Po 2 Gdzie masz DM'a ?

0

Geble

Spojrzałem,ale nie chcę przesłaniać sobie tej pięknej wizji małą wiarygodnością źródła :)

0

katalonczyk112

Mógłbyś przestać ŻALOWAĆ pod newsami ? Przed chwilą czytałem newsa o pedro i tam też 'żal'...

0

Niech on mnie nawet nie denerwuje...

''w którym przyznał, iż były piłkarz i trener Barçy "jest symbolem i żywą legendą klubu, i właśnie tak powinien być traktowany."

Czy aby na pewno TAK powinien być traktowany ?

0

Tak,każdy ma prawo . Ale nie gadaj na Robinho,jeśli nawet nie wiesz jak on gra...

0

FC_BRACA_93

Jeśli oglądasz mistrzostwa świata to wiesz czemu . Więc nie zadawaj głupich pytań . Tak samo mógłbym sie zapytać Ciebie...w czym jest lepszy Pato od Robinho ?! Że jest kilka lat młodszy ?

0

Nareszcie ! Długo czekałem na tą ofertę ! :-)

0

Nie rozumiem waszego gdaczenia i wpisywania w nieudane transfery Caceresa...to,że Guardiola nie widzi dla niego miejsca w składzie (oby zmienił zdanie) , to nie znaczy,że Martin jest słaby . Moim zdaniem to bardzo dobry obrońca,potwierdzał to w barwach Juventusu i reprezentacji Urugwaju .

0

sentenced

Laporta nie musiał mieć takowych przesłanek,chociaż jestem pewien,że gdyby wystosował oficjalne zapytanie do socios,większość poparłaby nadanie tego tytułu Cruyffowi...

Ten człowiek naprawdę zrobił bardzo dużo dla Barcy,za to należy mu się szacunek a nie takie traktowanie . Co Rosellowi szkodziło zostawić go w spokoju i nie odbierać mu tego po 3 miesiącach ? ;/

0

Choder

Dokładnie . Już nawet nie chodzi o to czy ten cały 'Honorowy Prezydent' jest zgodny z tym głupim statutem czy nie . Po prostu są takie symboliczne wartości,które powinny być na pierwszym miejscu . Niestety,panu Rosellowi bardzo przeszkadzało to,że klub chciał odwdzięczyć się Cruyffowi za wkład w rozwój Barcelony i nadał mu ten symboliczny tytuł .

0

''Troche'' po chamsku wyszło...

0

leito

Co miało na celu wysłanie tych linków ? :-)

0

kamil9040

Po pierwsze to synku uważaj na słowa . Po drugie to wszyscy na pewno wiedzą że to był żart,tylko taki suchy,że aż żałosny...

0

kamil9040

Ale suchar...

0

Welcome home Ronnie !

0

justFCB

Fakt,to ten mecz dzięki :P Tylko że nie z główki a normalnie noge dołożył :-)

0

kamil9040

Rozwaliłeś mnie koleś .

''Po pierwsze Cesc to nie pivot, nie jest przydatny w odbieraniu piłki''

''Na miejscu Rossela kupił bym Ozila''

Od kiedy to Ozil jest Defensywnym pomocnikiem ?

0

kulnes

Po pierwsze to SILVA jest już w Manchesterze City , po drugie potrzeba nam za Toure DM'a a nie ofensywnego pomocnika a po trzecie to nie FM...

0

Może mi ktoś powiedzieć,przeciwko jakiej drużynie Yaya zdobył takiego śmiesznego gola ( na 90 % jestem pewien,że to on) . Piłka chyba wrzucona przez kogoś odbiła się tak z góry od poprzeczki i zamiast wylecieć za boisko,wleciała na nie spowrotem,na piąty metr a tam stał Yaya i tą piłke tylko sobie z główki dobił do bramki ? :-)

0

mattinho

Owned . Ozil zmiennikiem Messiego ? aha .

0

adan23

W sumie masz racje,ale będąc ulubieńcem kibiców i kapitanem jednego z największych klubów na świecie w wieku 23 lat,podjęcie decyzji jest naprawdę trudne,tymbardziej,że zawodnik jego klasy chciałby regularnie gościć w PIERWSZEJ jedenastce . Cóż,zobaczymy co przyniesie przyszłość :-)

0

Sam chcę jego transferu,ale jednak sytuacja w reprezentacji pokazała,że w Barcelonie nie będzie mógł liczyć na regularną grę a w Arsenalu tak a to jest dla piłkarza najważniejsze...

0

El.Guaje

Czy to naprawdę jest dla Ciebie za trudne,wejść sobie na jakąkolwiek stronę z wynikami i zobaczyć,a nam oszczędzić głupich pytań ? Proszę,na przyszłość będziesz wiedział :

livescore.com , livescore.cc , livesports.pl ---> wierzchołek góry lodowej .

0

A mi się właśnie wydaje,ze Hiszpania poradzi sobie z Portugalią bez większych problemów...hiszpanie mają dużo lepszą defensywę niż portugalia . Puyol,pique i ramos wiedzą jak zatrzymać Ronaldo...

Myślę,że z meczu na mecz la furia roja sie rozkręci .

0

bojan11/27

Ja już naprawdę nie mam do was siły . A gdzie do cholery jest DEFENSYWNY POMOCNIK w twoim FM'owskim ustawieniu ?! Z tego co widze to chyba z Fabregasa taki ostry DM ?

0

Co Villa przypakował bramke to respect dla niego...być prawonożnym i z lewej nogi z pierwszej piłki zawinąć ją tak do bramki to naprawdę trzeba mieć SKILL ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?