GauchoR80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
adan23
Skoro dla Ciebie nie ma potrzeby kupienia zmiennika dla Alvesa i Caceres byłby osłabieniem,to chyba nie mamy o czym rozmawiać .
0
zielony1992
Po 1 . Napisz jeszcze więcej 'xD' to może bardziej się podniecisz .
Po 2 . ''Caceres słabo gra w powietrzu'' - haha,że niby z naszego Daniela Alvesa taki główkarz ?
Weźcie mnie nie rozwalajcie takimi teksciorami bo to jest żałosne .
0
adan23
Nie,lepiej wydać 10 milionów na zmiennika dla Alvesa...
0
adan23
Od Caceresa to sie akurat odwal...
0
ave barca
Po 1 . Wyłącz FM'a
Po 2 Gdzie masz DM'a ?
0
Geble
Spojrzałem,ale nie chcę przesłaniać sobie tej pięknej wizji małą wiarygodnością źródła :)
0
katalonczyk112
Mógłbyś przestać ŻALOWAĆ pod newsami ? Przed chwilą czytałem newsa o pedro i tam też 'żal'...
0
Niech on mnie nawet nie denerwuje...
''w którym przyznał, iż były piłkarz i trener Barçy "jest symbolem i żywą legendą klubu, i właśnie tak powinien być traktowany."
Czy aby na pewno TAK powinien być traktowany ?
0
Tak,każdy ma prawo . Ale nie gadaj na Robinho,jeśli nawet nie wiesz jak on gra...
0
FC_BRACA_93
Jeśli oglądasz mistrzostwa świata to wiesz czemu . Więc nie zadawaj głupich pytań . Tak samo mógłbym sie zapytać Ciebie...w czym jest lepszy Pato od Robinho ?! Że jest kilka lat młodszy ?
0
Nareszcie ! Długo czekałem na tą ofertę ! :-)
0
Nie rozumiem waszego gdaczenia i wpisywania w nieudane transfery Caceresa...to,że Guardiola nie widzi dla niego miejsca w składzie (oby zmienił zdanie) , to nie znaczy,że Martin jest słaby . Moim zdaniem to bardzo dobry obrońca,potwierdzał to w barwach Juventusu i reprezentacji Urugwaju .
0
sentenced
Laporta nie musiał mieć takowych przesłanek,chociaż jestem pewien,że gdyby wystosował oficjalne zapytanie do socios,większość poparłaby nadanie tego tytułu Cruyffowi...
Ten człowiek naprawdę zrobił bardzo dużo dla Barcy,za to należy mu się szacunek a nie takie traktowanie . Co Rosellowi szkodziło zostawić go w spokoju i nie odbierać mu tego po 3 miesiącach ? ;/
0
Choder
Dokładnie . Już nawet nie chodzi o to czy ten cały 'Honorowy Prezydent' jest zgodny z tym głupim statutem czy nie . Po prostu są takie symboliczne wartości,które powinny być na pierwszym miejscu . Niestety,panu Rosellowi bardzo przeszkadzało to,że klub chciał odwdzięczyć się Cruyffowi za wkład w rozwój Barcelony i nadał mu ten symboliczny tytuł .
0
''Troche'' po chamsku wyszło...
0
leito
Co miało na celu wysłanie tych linków ? :-)
0
kamil9040
Po pierwsze to synku uważaj na słowa . Po drugie to wszyscy na pewno wiedzą że to był żart,tylko taki suchy,że aż żałosny...
0
kamil9040
Ale suchar...
0
Welcome home Ronnie !
0
justFCB
Fakt,to ten mecz dzięki :P Tylko że nie z główki a normalnie noge dołożył :-)
0
kamil9040
Rozwaliłeś mnie koleś .
''Po pierwsze Cesc to nie pivot, nie jest przydatny w odbieraniu piłki''
''Na miejscu Rossela kupił bym Ozila''
Od kiedy to Ozil jest Defensywnym pomocnikiem ?
0
kulnes
Po pierwsze to SILVA jest już w Manchesterze City , po drugie potrzeba nam za Toure DM'a a nie ofensywnego pomocnika a po trzecie to nie FM...
0
Może mi ktoś powiedzieć,przeciwko jakiej drużynie Yaya zdobył takiego śmiesznego gola ( na 90 % jestem pewien,że to on) . Piłka chyba wrzucona przez kogoś odbiła się tak z góry od poprzeczki i zamiast wylecieć za boisko,wleciała na nie spowrotem,na piąty metr a tam stał Yaya i tą piłke tylko sobie z główki dobił do bramki ? :-)
0
mattinho
Owned . Ozil zmiennikiem Messiego ? aha .
0
adan23
W sumie masz racje,ale będąc ulubieńcem kibiców i kapitanem jednego z największych klubów na świecie w wieku 23 lat,podjęcie decyzji jest naprawdę trudne,tymbardziej,że zawodnik jego klasy chciałby regularnie gościć w PIERWSZEJ jedenastce . Cóż,zobaczymy co przyniesie przyszłość :-)
0
Sam chcę jego transferu,ale jednak sytuacja w reprezentacji pokazała,że w Barcelonie nie będzie mógł liczyć na regularną grę a w Arsenalu tak a to jest dla piłkarza najważniejsze...
0
El.Guaje
Czy to naprawdę jest dla Ciebie za trudne,wejść sobie na jakąkolwiek stronę z wynikami i zobaczyć,a nam oszczędzić głupich pytań ? Proszę,na przyszłość będziesz wiedział :
livescore.com , livescore.cc , livesports.pl ---> wierzchołek góry lodowej .
0
A mi się właśnie wydaje,ze Hiszpania poradzi sobie z Portugalią bez większych problemów...hiszpanie mają dużo lepszą defensywę niż portugalia . Puyol,pique i ramos wiedzą jak zatrzymać Ronaldo...
Myślę,że z meczu na mecz la furia roja sie rozkręci .
0
bojan11/27
Ja już naprawdę nie mam do was siły . A gdzie do cholery jest DEFENSYWNY POMOCNIK w twoim FM'owskim ustawieniu ?! Z tego co widze to chyba z Fabregasa taki ostry DM ?
0
Co Villa przypakował bramke to respect dla niego...być prawonożnym i z lewej nogi z pierwszej piłki zawinąć ją tak do bramki to naprawdę trzeba mieć SKILL ! :)