Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ z Mentzena się śmieją, że jest androidem, jak to by świadczyło o Bosaku?
2
@Mixtape czasami właśnie detale decydują, w końcu w USA kiedyś zadecydował pot na twarzy.
1
@Szmulek paru lewicowców się obrazi za chlanie z Mentzenem, ale być może dla niektórych "mniejsze zło" zmieni się na widok tej fali nienawiści pod adresem Sławka.
0
@Encore święte słowa.
0
@tomek8756 ten kraj potrzebuje widoku Tuska z Kaczyńskim gadających przy piwie.
14
@michal26 moim zdaniem Mentzen nie ma się z czego tłumaczyć. Podziały trzeba zmniejszać, zwłaszcza w naszym kraju.
8
Bosaka chyba trochę zabolał ten filmik Sikorskiego.
0
@Mezocyklon87 dobrze i to bardzo !
0
@Pawlak1992 Messi z Neymarem zgarniający drugi tryplet, a w dodatku z Mbappe i Ramosem w składzie to byłaby fajna historia.
0
Mentzen co repostuje na twitterze :D
Odnoszę wrażenie, że w paru kwestiach się nie zgodził z Trzaskowskim
5
@Aragorn33 zawsze miło widzieć dwóch ludzi z totalnie przeciwnych stron przy piwie.
1
@Pawlak1992 szkoda, że taką drogę wybrali, no ale co poradzić. Szkoda też, że jeśli PSG miało wygrać tryplet, to nie zrobiła tego ekipa z Ibrahimoviciem, Thiago Silvą i Cavanim.
0
@mekston a 2008 gdy wygrywali Ligę Mistrzów? Czy ktoś im zgarnął puchar Anglii
EDIT: sprawdziłem, odpadli z niego po meczu z Portsmouth, które potem wygrało. Trochę frajerstwo..
3
Rozumiem, że moderacja nie ze wszystkim się zgadza na tym forum, ale usuwanie dyskusji to słabe zagranie..
1
@Kondziu_FCB problem w tym, że Nawrocki jest wręcz dumny z tych swoich "błędów przeszłości" i chwali się, że popełniał je lepiej niż inni (Tusk ze swoim sprzętem)
2
@D10SLEO czy on kiedyś przegra?
2
@arasz1819 Nawrocki niestety może sprawić, że nawet cywilizowanych prawicowców głosujących na PiS będzie się wkrótce powszechnie kojarzyło z kibolstwem i podziemiem.
1
@Aragorn33 z Bosaka się robi powoli taki Kamil Gala, tylko zamiast obsesji na punkcie Barcelony sobie znalazł Trzaskowskiego.. Też uważam, że to partacz i gość niezdolny do rządzenia państwem, ale trzeba znać umiar.
5
Trzaskowski nie wypadł tak źle jak Nawrocki, bo przynajmniej podjął próbę polemiki z Mentzenem choćby kosztem jego elektoratu, a nie wypiął się ładnie przed nim na oczach miliona ludzi. Niemniej i tak Sławek złapał go na krętactwie i przez swoje nieprzygotowanie Rafał był złomowany przez cały środek rozmowy.
0
@Marusek parę znalazł i skutecznie je rzucił.
7
Mentzen chyba do złego kandydata z tymi narkotykami pije xD
2
"To były mało interesujące rzeczy"
Trochę asysta ze strony Mentzena.
5
Kwestie światopoglądowe to próg, przy którym Mentzen kończy się jako poważny polityk. Po przekroczeniu go staje się typowym krzykaczem z Twittera.
0
@arasz1819 według mnie strasznie durny tekst.. Można nie lubić/nie zwracać uwagi na LGBT, ale trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć ataków na nich.
1
@ptrx Mentzen porusza wybitnie niewygodne tematy dla niego, dziwne, że Trzaskowski tego nie przewidział i nie przygotował się lepiej.
1
Sławek "mhmmm.." Mentzen
Rafał ":D" Trzaskowski
0
Kto będzie/jest wielką dwójką po erze Ronaldo i Messiego? Miała nastać epoka Haalanda i Mbappe, co prawda to nadal wielcy piłkarze, ale Norweg został w tym sezonie przyćmiony przez Salaha, a ten drugi przez naszych napastników, choć sportowo się bronił. Nie wszystko poszło zgodnie z planem. Na dodatek totalnie niespodziewanie faworytem Złotej Piłki jest Dembele. Wobec tego, jak sądzicie "czyja" era nas czeka?
0
@mekston szkoda. Uważam, że bardzo śmiesznie by się stało, gdyby po latach sagi transferowej Mbappe ostatecznie okazał się niewypałem stulecia.
0
@Michu94 PSG miało nam oferować 90 milionów za Rakiticia, który niezbyt udane 2 lata później wrócił do Sevilli za 10 milionów... Z drugiej strony może dobrze się stało, takie pieniądze w rękach Bartomeu to zagrożenie dla klubu.
1
@nightwishygt totalna kompromitacja z tym Demagogiem. Jaki on jest ograniczony. Przy kampanii 5 lat temu miałem o nim lepsze zdanie.