19

@michal26 Bosak chyba ostatnio znalazł innych kolegów.
A co do zdrady Polski, powinniśmy widzieć więcej takich luźnych spotkań polityków jak wczoraj, najlepiej z tych dwóch najbardziej wrogich partii. Może społeczeństwo podłapałoby przekaz i coś w tym kraju się zmieniło.

4

@Messiah10 zasługuje na podstawowy skład w następnym sezonie. Inigo wiadomo kapitalny sezon, ale różnie było z jego formą zwłaszcza w grudniu i pod koniec sezonu, plus starzeje się. Eric za to stopniowo wchodził na coraz wyższy poziom i aktualnie jest naszym najlepszym obrońcą wraz z Cubarsim.

1

@norbi77 jego fanatycy już zapomnieli jak narobił w gacie przed Maciakiem. Do tego momentu kupowałem to co robił w tej kampanii. Wiadomo czuć było, że jest lekko nieobiektywny, ale było to jeszcze w miarę subtelne, a sam pomysł na relacjonowanie wyborów był świeży. Później nastąpiła wspomniana kompromitacja z Maciakiem i od tamtej pory równia pochyła, aż wraz z Mazurkiem zrobili z Kanału Zero kolejną Republikę.

2

@BorzyKrzys szkoda, że nigdy nie zagrał u nas..

5

@arasz1819 ale też trzeba przyznać, że ludzie trochę się budzą w sprawie Stanowskiego. Od czasu, gdy broni kolejne kompromitacje wizerunkowe Nawrockiego widać tutaj zmianę nastawienia do niego.

1

Jak rozumiem chodzi o zastąpienie go Szczęsnym w styczniu? Bo ciężko mi uwierzyć, że nie był zadowolony z możliwości zagrania ostatniego meczu sezonu.

7

@AlexDark00 nie zagłosuję na człowieka, który sam powinien nosić kaganiec.

46

Dla kibica Barcelony był to najlepszy sezon piłkarski od dekady. Oby w następnym poszli za ciosem.

0

@creative7 a czemu? Miejsce w Lidze Mistrzów i tak ma wywalczone.

1

Berchiche to jest typowy madryl w duszy

8

Wielka żałoba dla świata piłki. Juventus ponownie zmarnuje miejsce w Lidze Mistrzów.

0

Dla kibiców Barcelony Inaki Williams powinien być jednym z najbardziej znienawidzonych piłkarzy.

0

@Bernard777 a na co komu Lazio, które nie potrafi wygrać u siebie z Lecce?

3

Drewnialdowski dla mnie nadal jesteś najlepszym piłkarzem na świecie, nie słuchaj hejterów z La Rambli!

0

@Kapitan hawk spokojnie, to zostanie między naszą piątką.
edit: siódemką.

8

@Kapitan hawk widziałem

0

Pełna mobilizacja teraz na Roba.

0

Miał być ogień przed długą przerwą, miał być pogrom na domknięcie sezonu, miał być setny gol Lewandowskiego... A tu nędza, nie da się oglądać. Piłkarze dzisiaj odmówili gry i wbili nóż w plecy wiernym kibicom.

1

@Kapitan hawk jak piwo z Mentzenem wpłynie na Złotą Piłkę?

2

Ręce opadają z tym Juventusem XD
Ale to dobrze, niech Roma wraca do Ligi Mistrzów.

3

Araujo na obronie.
OFICJALNIE: Barcelona przegrała dwa mecze ligowe w roku.

2

@fart ale City niedawno przegrało finał Pucharu Anglii z Crystal Palace. To miejsce nie wynika z ich siły, w sezonie z konkurencyjnym Big 6 byliby poza europejskimi pucharami.

6

Szkoda Aston Villi. W dwumeczu z PSG pokazali, że jak najbardziej zasłużyli na grę w LM. Widziałbym ich tam prędzej niż słabe City i Chelsea.

2

@kuz szydło to wyszło z worka już przy tej ckliwej historyjce po debacie. "Zwątpił Pan we mnie prawda...??" :D

11


On także się spłakał.

0

@Kazragore będziemy czekać na twój głos przeciwko PiSowi w wyborach parlamentarnych :)

0

@Kamiloza91 parę dni były doniesienia, że transfer do Liverpoolu niemal pewny, coś się zmieniło?

0

@Kaktusek zapomniałem już o tym psycholu.

0

@barcelonaLM przecież było jasne, że jakaś część lewaków się obrazi za to piwo, ważniejszą kwestią jest to, że po tej akcji wyborcy PiS masowo się kompromitują w mediach nakręcając niesamowitą gównoburzę i na pewno zniechęcą dużo ludzi do Nawrockiego.

0

@HypeR ewidentne pójście w mniejszą skalę i bardzo dobrze. Podziękujemy już kolejnym występom Avengersów i multiwersom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?