Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@michal26 Bosak chyba ostatnio znalazł innych kolegów.
A co do zdrady Polski, powinniśmy widzieć więcej takich luźnych spotkań polityków jak wczoraj, najlepiej z tych dwóch najbardziej wrogich partii. Może społeczeństwo podłapałoby przekaz i coś w tym kraju się zmieniło.
4
@Messiah10 zasługuje na podstawowy skład w następnym sezonie. Inigo wiadomo kapitalny sezon, ale różnie było z jego formą zwłaszcza w grudniu i pod koniec sezonu, plus starzeje się. Eric za to stopniowo wchodził na coraz wyższy poziom i aktualnie jest naszym najlepszym obrońcą wraz z Cubarsim.
1
@norbi77 jego fanatycy już zapomnieli jak narobił w gacie przed Maciakiem. Do tego momentu kupowałem to co robił w tej kampanii. Wiadomo czuć było, że jest lekko nieobiektywny, ale było to jeszcze w miarę subtelne, a sam pomysł na relacjonowanie wyborów był świeży. Później nastąpiła wspomniana kompromitacja z Maciakiem i od tamtej pory równia pochyła, aż wraz z Mazurkiem zrobili z Kanału Zero kolejną Republikę.
2
@BorzyKrzys szkoda, że nigdy nie zagrał u nas..
5
@arasz1819 ale też trzeba przyznać, że ludzie trochę się budzą w sprawie Stanowskiego. Od czasu, gdy broni kolejne kompromitacje wizerunkowe Nawrockiego widać tutaj zmianę nastawienia do niego.
1
Jak rozumiem chodzi o zastąpienie go Szczęsnym w styczniu? Bo ciężko mi uwierzyć, że nie był zadowolony z możliwości zagrania ostatniego meczu sezonu.
7
@AlexDark00 nie zagłosuję na człowieka, który sam powinien nosić kaganiec.
46
Dla kibica Barcelony był to najlepszy sezon piłkarski od dekady. Oby w następnym poszli za ciosem.
0
@creative7 a czemu? Miejsce w Lidze Mistrzów i tak ma wywalczone.
1
Berchiche to jest typowy madryl w duszy
8
Wielka żałoba dla świata piłki. Juventus ponownie zmarnuje miejsce w Lidze Mistrzów.
0
Dla kibiców Barcelony Inaki Williams powinien być jednym z najbardziej znienawidzonych piłkarzy.
0
@Bernard777 a na co komu Lazio, które nie potrafi wygrać u siebie z Lecce?
3
Drewnialdowski dla mnie nadal jesteś najlepszym piłkarzem na świecie, nie słuchaj hejterów z La Rambli!
0
@Kapitan hawk spokojnie, to zostanie między naszą piątką.
edit: siódemką.
8
@Kapitan hawk widziałem
0
Pełna mobilizacja teraz na Roba.
0
Miał być ogień przed długą przerwą, miał być pogrom na domknięcie sezonu, miał być setny gol Lewandowskiego... A tu nędza, nie da się oglądać. Piłkarze dzisiaj odmówili gry i wbili nóż w plecy wiernym kibicom.
1
@Kapitan hawk jak piwo z Mentzenem wpłynie na Złotą Piłkę?
2
Ręce opadają z tym Juventusem XD
Ale to dobrze, niech Roma wraca do Ligi Mistrzów.
3
Araujo na obronie.
OFICJALNIE: Barcelona przegrała dwa mecze ligowe w roku.
2
@fart ale City niedawno przegrało finał Pucharu Anglii z Crystal Palace. To miejsce nie wynika z ich siły, w sezonie z konkurencyjnym Big 6 byliby poza europejskimi pucharami.
6
Szkoda Aston Villi. W dwumeczu z PSG pokazali, że jak najbardziej zasłużyli na grę w LM. Widziałbym ich tam prędzej niż słabe City i Chelsea.
2
@kuz szydło to wyszło z worka już przy tej ckliwej historyjce po debacie. "Zwątpił Pan we mnie prawda...??" :D
11
On także się spłakał.
0
@Kazragore będziemy czekać na twój głos przeciwko PiSowi w wyborach parlamentarnych :)
0
@Kamiloza91 parę dni były doniesienia, że transfer do Liverpoolu niemal pewny, coś się zmieniło?
0
@Kaktusek zapomniałem już o tym psycholu.
0
@barcelonaLM przecież było jasne, że jakaś część lewaków się obrazi za to piwo, ważniejszą kwestią jest to, że po tej akcji wyborcy PiS masowo się kompromitują w mediach nakręcając niesamowitą gównoburzę i na pewno zniechęcą dużo ludzi do Nawrockiego.
0
@HypeR ewidentne pójście w mniejszą skalę i bardzo dobrze. Podziękujemy już kolejnym występom Avengersów i multiwersom.