Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde mógłby już powiedzieć, że był młody i głupi... Jeszcze otwarcie mówi, że uważa się za "człowieka z krwi i kości" za bicie się z kibolami po mordach xD
Jak dumnie broni najbardziej prymitywnej formy wspierania klubu piłkarskiego. A ludzie to łykają.
2
@DragonxNF wydawałoby się, że w erze Maradony zdobywali je seryjnie.. Mnie tez to dziwi
1
@Eto'o9 R10 oni na parę godzin przed debatą pewnie przygotowali swoje opinie wychwalające Nawrockiego. Na początku kampanii jeszcze jakoś dawali radę udawać obiektywizm, ale po 1 turze już równia pochyla
0
Pytanie "kto wygrał debatę" mija się z celem, bo betony głosujące na obu kandydatów już przed jej rozpoczęciem wyrobili sobie zdanie. Wyborców Nawrockiego nie zniechęciło nawet to, że w przeszłości bił się z innymi kibolami, a wyborców Trzaska nie zniechęci jego zdjęcie z tym pdfem. O czym my tu mówimy.
2
@Kgorecki2500 niestety, jedna z najlepszych postaci serii zasłużyła na coś lepszego. Z drugiej strony jego historia była opowiedziana w całości w filmach, więc cała produkcja była zbędna i niepotrzebnie ingerowała w kanon.
1
@Cochise według mnie Gwiezdne Wojny powinno traktować się jak lekkie fantasy w kosmosie, to czysta rozrywka.
1
@Barcafan2020 Clone Wars było super, ale Obi-Wan to skok na kasę a do Rebeliantów nigdy się nie przekonałem. Jeszcze zamierzam obejrzeć Andor, bo ma szalenie dobre recenzje
2
@Barcafan2020 ja bym powiedział, że im więcej Gwiezdnych Wojen obejrzysz, tym mniej rozumiesz :) Zwłaszcza przy natłoku seriali od Disneya.
2
@Barcafan2020 Władca Pierścieni trzyma niesamowicie równy poziom, przy Gwiezdnych Wojnach czuć różnicę poziomu przy 4, 5 i 6 części, już nie wspominając o prequelach i sequelach.
0
@michal26 nie widzę tego.. Jeśli nie pójdzie drogą Nawrockiego lub wysprzęgli się w ostatniej chwili, to pewnie po prostu się pokłóci z Mentzenem i wyjdzie.
3
@Michael24 ja proponuję zorganizować ich debatę przy ostrym chlaniu. Który ma mocniejszy łeb zasługuje bardziej na przewodzenie krajem.
3
@Michael24 serio według takich kryteriów wybieramy w tym kraju prezydenta?
4
@DonCarletto szkoda, kawał historii. Mógł tam zakończyć karierę jak Kroos
3
@Encore żodyn się ni spodziewał :D
1
@Bilon87 a ja jestem ciekawy, co będzie miał do powiedzenia bez możliwości schodzenia na temat PiSu.. Może nie powie nic, a może w końcu coś konkretnego. Będzie ciekawie.
2
@Andi18 dla mnie i tak Real Madryt. Pompowanie balona przez sam klub przed ważnymi meczami, tylko by zostać zweryfikowanym w najbrutalniejszy sposób. "Remontada najczęstszym słowem w szatni", "odpadnięcie z Ligi Mistrzów pozbawi ich pewności" i tak dalej.
0
Wszystko wskazuje na debiutancką Ligę Mistrzów dla PSG. Sezon przełamań
5
Timo Werner właśnie do Ligi Mistrzów dołożył Ligę Europy. Jeden z piłkarzy w historii.
0
@Sawik_10 gdzie ty tam masz kadrę chłopie..
8
Swoją drogą śmiesznie by wyszło, gdyby Bayern jednak nie zdobył tej ligi.
6
Awans do Ligi Mistrzów z 17 miejsca w lidze to dla mnie jakaś totalna abstrakcja :D
Była już w historii podobna sytuacja?
6
Nie sądziłem, że za życia tego doświadczę. Tottenham z trofeum.. Co za sezon piłki nożnej
0
Ależ nieudolność Manchesteru. Doliczony czas, a każda ich wrzutka i podanie lądują pod nogi rywala.
1
@Piotrek1993 no nie wiem, puchar Tottenhamu to wydarzenie pokoleniowe.
7
Tylko United mogło oddać Totkom pierwsze trofeum od 20 lat.
0
@regatta52 oni od paru lat próbują powtórzyć transfer Fernandesa. Wcześniej też mieli kilka w miarę udanych zakupów w Portugalii (CR7, Nani, Dalot, Lindelof zagrał dobry sezon czy dwa). Tylko, że jest to wymuszone, pośpieszne i przepłacone, dlatego żaden się nie udaje.
6
@regatta52 Garnacho został sztucznie wypromowany przez kibiców United. Strzelił ładną przewrotkę, coś tam zadryblował, ale biorąc pod uwagę całokształt to czereśniak. Mieliśmy już jednego Dembele.
0
Co za interwencja van de Vena... Jak to nie wpadło
1
@jacobFCB Giertych, Lis i teraz ona to najlepsi pomocnicy w kampanii Karola Nawrockiego.
2
Powiedziałbym "panie Turek kończ pan ten mecz", ale wtedy doszłoby do dogrywki, której nikt nie chce. Więc może najlepiej rzucić monetą i wylosować zwycięzcę, oszczędzając przy tym piłkarzy, trenerów i przede wszystkim widzów?