1

@clyde mógłby już powiedzieć, że był młody i głupi... Jeszcze otwarcie mówi, że uważa się za "człowieka z krwi i kości" za bicie się z kibolami po mordach xD
Jak dumnie broni najbardziej prymitywnej formy wspierania klubu piłkarskiego. A ludzie to łykają.

2

@DragonxNF wydawałoby się, że w erze Maradony zdobywali je seryjnie.. Mnie tez to dziwi

1

@Eto'o9 R10 oni na parę godzin przed debatą pewnie przygotowali swoje opinie wychwalające Nawrockiego. Na początku kampanii jeszcze jakoś dawali radę udawać obiektywizm, ale po 1 turze już równia pochyla

0

Pytanie "kto wygrał debatę" mija się z celem, bo betony głosujące na obu kandydatów już przed jej rozpoczęciem wyrobili sobie zdanie. Wyborców Nawrockiego nie zniechęciło nawet to, że w przeszłości bił się z innymi kibolami, a wyborców Trzaska nie zniechęci jego zdjęcie z tym pdfem. O czym my tu mówimy.

2

@Kgorecki2500 niestety, jedna z najlepszych postaci serii zasłużyła na coś lepszego. Z drugiej strony jego historia była opowiedziana w całości w filmach, więc cała produkcja była zbędna i niepotrzebnie ingerowała w kanon.

1

@Cochise według mnie Gwiezdne Wojny powinno traktować się jak lekkie fantasy w kosmosie, to czysta rozrywka.

1

@Barcafan2020 Clone Wars było super, ale Obi-Wan to skok na kasę a do Rebeliantów nigdy się nie przekonałem. Jeszcze zamierzam obejrzeć Andor, bo ma szalenie dobre recenzje

2

@Barcafan2020 ja bym powiedział, że im więcej Gwiezdnych Wojen obejrzysz, tym mniej rozumiesz :) Zwłaszcza przy natłoku seriali od Disneya.

2

@Barcafan2020 Władca Pierścieni trzyma niesamowicie równy poziom, przy Gwiezdnych Wojnach czuć różnicę poziomu przy 4, 5 i 6 części, już nie wspominając o prequelach i sequelach.

0

@michal26 nie widzę tego.. Jeśli nie pójdzie drogą Nawrockiego lub wysprzęgli się w ostatniej chwili, to pewnie po prostu się pokłóci z Mentzenem i wyjdzie.

3

@Michael24 ja proponuję zorganizować ich debatę przy ostrym chlaniu. Który ma mocniejszy łeb zasługuje bardziej na przewodzenie krajem.

3

@Michael24 serio według takich kryteriów wybieramy w tym kraju prezydenta?

4

@DonCarletto szkoda, kawał historii. Mógł tam zakończyć karierę jak Kroos

3

@Encore żodyn się ni spodziewał :D

1

@Bilon87 a ja jestem ciekawy, co będzie miał do powiedzenia bez możliwości schodzenia na temat PiSu.. Może nie powie nic, a może w końcu coś konkretnego. Będzie ciekawie.

2

@Andi18 dla mnie i tak Real Madryt. Pompowanie balona przez sam klub przed ważnymi meczami, tylko by zostać zweryfikowanym w najbrutalniejszy sposób. "Remontada najczęstszym słowem w szatni", "odpadnięcie z Ligi Mistrzów pozbawi ich pewności" i tak dalej.

0

Wszystko wskazuje na debiutancką Ligę Mistrzów dla PSG. Sezon przełamań

5

Timo Werner właśnie do Ligi Mistrzów dołożył Ligę Europy. Jeden z piłkarzy w historii.

0

@Sawik_10 gdzie ty tam masz kadrę chłopie..

8

Swoją drogą śmiesznie by wyszło, gdyby Bayern jednak nie zdobył tej ligi.

6

Awans do Ligi Mistrzów z 17 miejsca w lidze to dla mnie jakaś totalna abstrakcja :D
Była już w historii podobna sytuacja?

6

Nie sądziłem, że za życia tego doświadczę. Tottenham z trofeum.. Co za sezon piłki nożnej

0

Ależ nieudolność Manchesteru. Doliczony czas, a każda ich wrzutka i podanie lądują pod nogi rywala.

1

@Piotrek1993 no nie wiem, puchar Tottenhamu to wydarzenie pokoleniowe.

7

Tylko United mogło oddać Totkom pierwsze trofeum od 20 lat.

0

@regatta52 oni od paru lat próbują powtórzyć transfer Fernandesa. Wcześniej też mieli kilka w miarę udanych zakupów w Portugalii (CR7, Nani, Dalot, Lindelof zagrał dobry sezon czy dwa). Tylko, że jest to wymuszone, pośpieszne i przepłacone, dlatego żaden się nie udaje.

6

@regatta52 Garnacho został sztucznie wypromowany przez kibiców United. Strzelił ładną przewrotkę, coś tam zadryblował, ale biorąc pod uwagę całokształt to czereśniak. Mieliśmy już jednego Dembele.

0

Co za interwencja van de Vena... Jak to nie wpadło

1

@jacobFCB Giertych, Lis i teraz ona to najlepsi pomocnicy w kampanii Karola Nawrockiego.

2

Powiedziałbym "panie Turek kończ pan ten mecz", ale wtedy doszłoby do dogrywki, której nikt nie chce. Więc może najlepiej rzucić monetą i wylosować zwycięzcę, oszczędzając przy tym piłkarzy, trenerów i przede wszystkim widzów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?