Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 w pierwszej dekadzie wieku bardzo dobry, później komercha i tyle.
1
@Kgorecki2500 zapewne totalnie odrębna historia, tylko pojawi się parę postaci z jedynki. Ciężko kontynuować w jakikolwiek sposób historię V i Johnny'ego, bez jaj.
1
@RinooniR nie przypilnowałeś i Polska wykipiła.
3
Mazurek OUT w trybie natychmiastowym. Ten człowiek kompromituje zawód dziennikarza.
5
@arasz1819 wytrzymaliście długo, ja wyłączyłem po 10 minutach. Nie ze względu na prezydenta, tylko pisowskiego podnóżka Mazurka, którego po prostu nie da się już słuchać.
0
Przez tą flagę Katalonii sobie przypomniałem, że Guiu w ogóle istnieje.
0
@D10SLEO to nie jest moje Chelsea!
0
Ciekawe co sobie myśli James (chyba jedyny, który został ze składu 2021), nie tak dawno wygrywający Ligę Mistrzów, a teraz Puchar Tymbarka zrobiony przez UEFA pod Ekstraklasę :)
Ale dla mnie git, i tak dobrze wygrać jakieś europejskie trofeum ze składem będącym pralnią pieniędzy.
0
@Coutinho007 a jakie znaczenie ma ich kasa, skoro i tak w składzie mają samych cieniasów?
11
Kiedy jest najbliższa okazja na wydalenie Tebasa ze stanowiska? Przecież to się w głowie nie mieści, co on uczynił z ligą hiszpańską... Real Betis jest drużyną z takim potencjałem, że spokojnie mogliby być takim hiszpańskim Newcastle czy Aston Villą i odnosić sukcesy w Lidze Mistrzów, a zamiast tego wegetuje w Lidze Konferencji przez te ograniczenia. O Valencii nawet nie wspomnę, bo to przecież woła o pomstę do nieba.
0
@Hosh proszę natychmiast przeprosić Pana Piłkarza Jadona Sancho!
0
@michal26 myślałem, że to żartobliwy wpis, aż zobaczyłem jej komentarze niżej..
1
Bakambu schodzi!
0
Jedyne co może uratować Chelsea jako klub to natychmiastowa dymisja Boehly'ego.
3
@CurryTheGoat30 Lampard, Mikel, Terry... nawet ten niedawny skład, który wygrywał Ligę Mistrzów wyglądał potężnie przy tej dzisiejszej nędzy. Amerykanie zaorali ten klub
3
Betis robi dzisiaj reklamę ligi hiszpańskiej i Konferencji.
0
Chelsea.. ja was błagam, grać!
6
Jedno muszę Nawrockiemu przyznać, mianowicie jego mimika jest normalna i nie irytuje jak uśmieszek Rafała czy te minki Dudy, jak ja ich miałem dość przez tą dekadę
1
Bardzo udany stand-up, można było się zaśmiać parę razy. Brawo Republika!!
6
@KamQiX no właśnie, dla niego Republika jest tym czym TVP jest dla prawicowych kandydatów, tyle że tamci podjęli wyzwanie. Rozumiem samą ideę protestu, ale o wiele lepszym ruchem byłoby pokazanie, że radzi sobie na każdym froncie.. Nawet tym najbardziej wrogim
3
@MessiForeverTheBest ciekawe czy jeden z tych kiboli Chelsea/Betisu będzie kiedyś kandydował na prezydenta.
1
@MessiForeverTheBest Mentzen chyba nie uwierzył, że podpisy Batyra pod tą jego deklaracją mają jakieś znaczenie? Trzaskowski przynajmniej się nie zobowiązał do czegoś, czego nie ma zamiaru zrobić..
0
@Consigliere oni by jeszcze dopłacili ze 20 milionów.
1
@FcPortoFan1999 tu na pewno się zgadzam. Kiedyś w Bayernie taki Robben czy Ribery wprowadzał ten element indywidualności, dzisiaj ten klub stał się bardziej zmechanizowany.
0
@Deathwing112 ja nadal ekscytuję się piłką nożną, zwłaszcza jak gra Barcelona. Po prostu coraz ciężej mi za nią nadążać
23
Też odnosicie wrażenie, że z roku na rok kojarzycie coraz mniej piłkarzy? Parę lat temu byłbym w stanie wymienić pełny skład choćby Ajaxu Amsterdam, dziś wiem w sumie tyle, że w Feyenoordzie gra na pomocy Timber, a w PSV Luuk De Jong. Co do ligi włoskiej też tragedia. Jakby coraz mniej charakterystycznych piłkarzy było względem poprzedniej dekady. Chyba robię się starym dziadem i to jest jeden z objawów.
6
@sokot postowanie go tutaj powinno być zakwalifikowane jako prowokacja xD
4
@D10SLEO ten kraj zamiast iść naprzód, cofa się w ewolucji. Niedługo będą nami rządzić małpy, wytaczając nowy standard dla społeczeństwa.
0
@KrychaFCB a mecz z Chelsea w 2009 roku?!
3
A potem się dziwią, że nie lubi ich cała Europa i głosują przeciwko takiemu Viniemu w Złotej Piłce :)