Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 "może chcecie go z powrotem? Nawet dopłacimy i dorzucimy Griezmanna. Wspaniały zawodnik, na pewno wpasuje się do waszej drużyny."
2
@Stinger_ nudy. PSG gra swoje przy czym i tak ewidentnie się oszczędzają, a Atletico poziom Elche czy Getafe.
1
@Kgorecki2500 niech zgadne, tryb klasyczny? Próbowałem parę dni, aż po godzinach męki wpadłem w furię i zmieniłem poziom.
1
Jest jakiś sens robienia przedsezonu dla drużyn, które grają w KMŚ?
4
@MateS nikt lepiej chyba tego śmiesznego turnieju nie podsumował.
0
@FcPortoFan1999 dlaczego taki wysoki kurs?
0
@Kuchar Morrowind i GTA, jeśli chodzi o Baldurs Gate to mam w bibliotece pierwszego.
0
Ostatnio robię maraton klasycznych gier na PC, był Gothic, Wiedźmin oraz Deus Ex. Co jeszcze wymienilibyście wśród najlepszych gier sprzed powiedzmy 2005, w które absolutnie każdy musi zagrać w życiu?
3
Czasami odpalam Kanał Zero, zobaczyć czy Mazurek się odkleja i znowu się nie zawiodłem. Chora obsesja na punkcie stóp Poli Matysiak.
2
@Kgorecki2500 Geralt by wybrał Yennefer, ale ja wybieram zawsze Triss.
0
@Walpiano to był transfer w stylu Manchesteru, ale tego drugiego.
1
Nuno Mendes wygrał więcej w tym roku, zagrał na o wiele lepszym piłkarsko poziomie, niż Carvajal rok temu. Jeśli tamtego pchali tak mocno do ZP, dlaczego Mendes ma niemal zerową kampanię?
6
@kanver_ opieramy przyszłość naszego ataku na bocznym obrońcy.
17
Wypada docenić Santosa, który w przeciwieństwie do reszty wuefistów nie robił naiwnemu Polakowi nadziei na początku, tylko od razu przegrał z Czechami. Klasa
0
@Lanosss ogromny upadek. Nawet w Bayernie był niezły przez dwa sezony, później już gorzej. Zmarnowany potencjał.
2
Co zrobili dzisiaj nasi kibice? Oglądam (niestety) od drugiej połowy
0
Stanowski po raz kolejny się ośmiesza, tym razem wpisami na temat Lewandowskiego... Kulesza obiecał mu stołek?
10
To będzie piękna era reprezentacji, pod przewodnictwem Zielińskiego z tymi swoimi przemowami, jakby był na Jasełkach i zapomniał swojej kwestii...
1
Z tymi "Małymi Rzeczami" to naprawde nie był fejk? Co za kabaret, w jakim kraju ja żyję...
15
Z ciekawości - co Pedri musiałby zrobić, żeby według redakcji zasłużyć przynajmniej na 9? Ocena De Jonga to też nieporozumienie, zaczął przeciętnie, ale od nowego roku był kluczowy.
7
Szacun za zrezygnowanie z dużych pieniędzy. Dziękuję za sezon 2018/19, wszystko później do zapomnienia.
7
Jak widzę ruchy transferowe Liverpoolu czy City to mnie krew zalewa na myśl o Deco i jego genialnym planie transferu Diaza za 60 baniek..
1
Zubimendi miał wstrzymać transfer do Arsenalu, gdy dowiedział się o staraniach Realu. Znowu kupią wszystkich?
4
@Danny Gaucho w momencie, gdy wchodzi temat reprezentacji większość tych "ekspertów" zamienia się w pijanego wuja przy stole.
0
@pluszek a co, chciałbyś ustawę ograniczającą wolność słowa?
0
@Aragorn33 oczywiście fan Realu hahaha
0
@Aragorn33 to dałem się nabrać na fejka, że wstawił swoje pazury na stopie po meczu.
0
Co ten Yamal wstawił na ig XD
2
Kibice Realu nie mają prawa nawet wspominać PR-u Yamala po tym, jak po dwóch meczach okrzyknęli Asencio nowym Ramosem i stawiali ponad Cubarsim, 2 lata młodszym a nadal grającym rok dłużej na wysokim poziomie.
0
@JordiAlbion i o to mi chodzi, kiedyś jeszcze był Ramos, Casillas czy Alonso a dziś bieda i dlatego repr. Hiszpanii kojarzy się głównie z Barceloną.