0

Co to miało być.

0

A mogłem teraz oglądać mecz bez napinki zamiast ślepo stawiać na PSG..

0

@Traba727 mecz meczowi nierówny. Inter przegrał ten finał przed pierwszym gwizdkiem, byli kompletnie zgaszeni. Z nami wyglądali inaczej

0

@Mezocyklon87 Casino Royale to świetny film akcji i w tym momencie wspaniały wehikuł czasu do lat 2000, co za klimat. Później Goldfinger i Pozdrowienia z Rosji.

1

@ali3gator Inter, Real i Atletico byli wybitnie słabi w meczu z nimi. Wygrali co prawda z Arsenalem i Live, które faktycznie podjęły walkę, ale już na Aston Villi prawie się potknęli.

4

Z PSG już robiono giganta na poziomie Barcelony Guardioli, a tu Chelsea z odrobiną zaangażowania prowadzi w finale. To nie tak, że wystarczy ledwie grać by ich pokonać, bo z Bayernem wygrali. To mega mocna drużyna, ale co się naczytałem porównań w Internecie do najlepszych drużyn w historii...

0

Ostrzegajcie przed pokazywaniem takich gęb na trybunach..

5

@macio_944 nadal żałuję tej czerwonej kartki, bo tam naprawdę mogło dojść do dwucyfrówki..

0

@Kgorecki2500 cokolwiek. To przerażające, że oryginalny Battlefront 2 ma więcej funkcji niż obydwa produkty EA i jest sto razy lepszą grą.

0

@Aragorn33 za każdym razem jego priorytetem jest najgorsza opcja, przy okazji blokuje wszystko inne. W tym przypadku chce Diaza zamiast Rashforda i najpewniej właśnie z nim zostaniemy.

2

@Sulimo w nowych AC parkour jest mocno zautomatyzowany, dlatego z perspektywy czasu ciągłe spadanie i pomyłki mogą być nieźle frustrujące. Ja i tak stawiam II ponad wszystkie inne, ten klimat robił niesamowite wrażenie swego czasu

7

Jak jest chociaż cień szansy na pozyskanie tego gościa to trzeba w to brnąć. Zdecydowanie najlepsza opcja na rynku

2

Deco jest niesamowitym sabotażystą w zarządzie. Z takimi partaczami ćwierćfinał LM znowu będzie sufitem dla nas. Jego odejście to byłby w tym momencie najlepszy transfer klubu.

1

@bartekvisca przynajmniej jako jedyny próbował, koledzy go zawiedli.

0

@ViscaelBarca2007 wielka szkoda tego finału, ale jakbyśmy mieli dostać taki wynik jak inni giganci przeciwko nim, to może faktycznie lepiej odpaść wcześniej z Interem.

0

Ktoś wie czy Gala i Emdope żyją po tym meczu?

0

@Encore no i to jest zawodnik, a nie jakieś tuptanie na imprezie w dniu śmierci klubowego kolegi. Dawać go

1

Czemu przestali strzelać :(
Co jak co, ale Real naprawdę zasługuje na jakieś porządne 0:6 albo wyżej. Niby niedawno dostali łomot od nas i od City, ale to i tak mało.

0

@Pawlak1992 sam Enrique jest super, ale trochę ciężko kibicować PSG nawet jeśli grają ładnie.

1

@Comentateiro no dokładnie. Miał być turniej interkontynentalny, a jest Liga Mistrzów B.

0

@RozowaPantera nawet jeśli nie dadzą, nie ma co za nimi płakać. Gorzej, że Real najpewniej zgarnie wtedy trofeum

0

@betonito widziałem w Internecie, że spieszył się na prom, bo lekarze odradzili mu podróżowanie samolotem, więc najpewniej szybko jechał. Na ile to prawda, nie wiem

0

@Herato to musiał być Mundial, więc Niemcy - Brazylia 7:1.

0

To się nie dzieje... Jak można było z tej dwójki wybrać Diaza

1

@pt9 co to w ogóle za moda na filmy wygenerowane przez AI?

1

@vangoor w sensie z kupowaniem wszystkich naraz? Faktycznie, zbliża się do poziomu PSG z lat 2017-2022.

20

To musiało być jakieś pranie pieniędzy, aż się przypomina transfer Pjanicia. Ale City "przecież nie przepala pieniędzy, to nie PSG"..

0

@FcPortoFan1999 z drugiej strony pierwszy mecz z Bayernem wygrany i to 3:1. Dzięki, będzie któryś z tych dwóch.

1

@FcPortoFan1999 11 i wcześniej niestety nie posiadam, ale może były jakieś dobre sezony po 2012?

0

@FcPortoFan1999 do którego sezonu i składu Porto masz największy sentyment? Pytam, bo ostatnio kariera w jakiejś starej fifie za mną chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?