2

@blakkudium co im tak zależy na tym drewniaku?

3

@macio_944 świetna obsada, której odbiór mocno psuje ten jeden wybór castingowy.. Istnieje teoria, że wielkie studia celowo robią takie castingi jak ze Snape'm, wystawiając obsadzonego aktora na pośmiewisko i hejt w celu zwiększenia kliknięć i rozgłosu. Kiedyś wydawało mi się to głupie, ale po latach zaczynam się nad tym zastanawiać.

5

@JohnKennedy uff. Pewnie ci ulżyło?

1

@FcPortoFan1999 nigdy nie oglądałem polskiej ligi, ale widziałem ich dwa mecze w tym sezonie i nawet spoko grają. Do tego stopnia, że dzisiaj też ich odpaliłem z własnej, nieprzymuszonej woli i na nich postawiłem. Nie zagrali widowiskowo, ale dowieźli na szczęście

2

@Sulimo Assassin's Creed 2.

Co do Odyssey, ostatni raz grałem 5 lat temu i wbiłem platynę, gra mi się podobała, ale cholera jak robiłem kolejne podejście w tamtym miesiącu to z trudem dotarłem do końca fabuły, nawet nie robiłem tych Czcicieli czy innych minotaurów i cyklopów.

2

@escarabajo to drugie

1

Enrique naprawdę wyszedł drugim garniturem na inaugurację ligi.. Napluł w twarz kibicom

0

Wisła Płock gol na początku spotkania, od tamtej pory tragedia.. Nawet różnych nie robią

2

@Shad0wK1ng w topce, jeszcze Balotelli na Euro 2012 przychodzi do głowy.

1

@mrboom może postawił na gole w obu połowach.

0

@Lanosss gdybyśmy byli City, sprzedalibyśmy go za 25 milionów..

0

@Crashynski Wirtz to samo

0

@JohnKennedy Arsenal gra akurat mega nudną piłkę. Myślałem, że coś ruszą po pozyskaniu 9, ale chyba będzie trzeba poczekać aż złapie formę.

1

A propos Gyokeresa, przypominam, że Haaland w debiucie w City nie strzelił na pustaka i przez następne parę meczy mówiono, że w lidze zostanie zdominowany przez Darwina Nuneza.

0

Ale ten mecz to okropieństwo

0

@FcPortoFan1999 szczerze się dziwię, że mając takich placków na bramce ani Chelsea, ani United nie ściągnęli go za darmo. Można o nim wiele mówić, ale gorszy niż Sanchez czy Onana nie będzie...

Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem byłoby to, że oba kluby wolą Donnarumę.

0

@Hshdhrhdh wow, ta kadra United nadal jest okropna.

3

@NeroTFP1 w 2016 po pokonaniu Bayernu autentycznie sądziłem, że sięgną po LM i na dobre zasiądą w światowym topie. A później przegrali z Realem i po roku czy dwóch było jasne, że to nigdy się nie stanie. Jedyny realny sukces to była wygrana liga w 2021, też trzeba wspomnieć, że Real i my byliśmy wtedy niesamowicie słabi.

0

@Uukasz_93 to po co właściwie ta pierwsza seria w takim układzie?

0

@FCBparasiempre Chelsea wygrało z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że w samym finale zagrali doskonale i zupełnie stłamsili PSG w każdym aspekcie. Drugi to taki, że to turniej towarzyski, który nie ma żadnego znaczenia, ani przekładu na realny poziom.

0

Kto wczoraj zagrał najlepiej, a kto najgorzej (oprócz sędziego)?

0

@Hshdhrhdh piękna przygoda w Interze.

0

@takisobiektos oceniając czysto technikę, tez bym tak powiedział. Problem w tym, że Benzema przez większość kariery był mega średni jeśli chodzi o strzelanie goli i większość fanów Realu chciało jego odejścia, dopiero na starość się odblokował.
@Herato Lewy 2020 >>> Benzema kiedykolwiek.

0

@Eklerek prawda, przecież wcale nie tak dawno zagrał życiówkę na Mundialu.

0

Czy w historii tej dyscypliny była większa farsa, niż te 3 Ligi Mistrzów pod rząd Realu Madryt?

0

@JohnKennedy a ja uwielbiam, kiedy ludzie myślą, że całkowicie odmieniona formacja defensywna będzie działać perfekcyjnie od pierwszego meczu..

1

Moment, Mamardashvili będzie ich bramkarzem na puchary? Chyba nie wydali na niego grubych milionów po to, by grzał ławę

0

Canal+ nie będzie już transmitować Premier League na swoich podstawowych kanałach?

4

@MaziFCB kanoniczny wynik to 6:3. Robercik strzeliłby karnego po ręce Tchouameniego, a gol Fermina powinien zostać uznany.

3

@greedo sprawa jest już zamknięta od dawna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?