Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium co im tak zależy na tym drewniaku?
3
@macio_944 świetna obsada, której odbiór mocno psuje ten jeden wybór castingowy.. Istnieje teoria, że wielkie studia celowo robią takie castingi jak ze Snape'm, wystawiając obsadzonego aktora na pośmiewisko i hejt w celu zwiększenia kliknięć i rozgłosu. Kiedyś wydawało mi się to głupie, ale po latach zaczynam się nad tym zastanawiać.
5
@JohnKennedy uff. Pewnie ci ulżyło?
1
@FcPortoFan1999 nigdy nie oglądałem polskiej ligi, ale widziałem ich dwa mecze w tym sezonie i nawet spoko grają. Do tego stopnia, że dzisiaj też ich odpaliłem z własnej, nieprzymuszonej woli i na nich postawiłem. Nie zagrali widowiskowo, ale dowieźli na szczęście
2
@Sulimo Assassin's Creed 2.
Co do Odyssey, ostatni raz grałem 5 lat temu i wbiłem platynę, gra mi się podobała, ale cholera jak robiłem kolejne podejście w tamtym miesiącu to z trudem dotarłem do końca fabuły, nawet nie robiłem tych Czcicieli czy innych minotaurów i cyklopów.
2
@escarabajo to drugie
1
Enrique naprawdę wyszedł drugim garniturem na inaugurację ligi.. Napluł w twarz kibicom
0
Wisła Płock gol na początku spotkania, od tamtej pory tragedia.. Nawet różnych nie robią
2
@Shad0wK1ng w topce, jeszcze Balotelli na Euro 2012 przychodzi do głowy.
1
@mrboom może postawił na gole w obu połowach.
0
@Lanosss gdybyśmy byli City, sprzedalibyśmy go za 25 milionów..
0
@Crashynski Wirtz to samo
0
@JohnKennedy Arsenal gra akurat mega nudną piłkę. Myślałem, że coś ruszą po pozyskaniu 9, ale chyba będzie trzeba poczekać aż złapie formę.
1
A propos Gyokeresa, przypominam, że Haaland w debiucie w City nie strzelił na pustaka i przez następne parę meczy mówiono, że w lidze zostanie zdominowany przez Darwina Nuneza.
0
Ale ten mecz to okropieństwo
0
@FcPortoFan1999 szczerze się dziwię, że mając takich placków na bramce ani Chelsea, ani United nie ściągnęli go za darmo. Można o nim wiele mówić, ale gorszy niż Sanchez czy Onana nie będzie...
Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem byłoby to, że oba kluby wolą Donnarumę.
0
@Hshdhrhdh wow, ta kadra United nadal jest okropna.
3
@NeroTFP1 w 2016 po pokonaniu Bayernu autentycznie sądziłem, że sięgną po LM i na dobre zasiądą w światowym topie. A później przegrali z Realem i po roku czy dwóch było jasne, że to nigdy się nie stanie. Jedyny realny sukces to była wygrana liga w 2021, też trzeba wspomnieć, że Real i my byliśmy wtedy niesamowicie słabi.
0
@Uukasz_93 to po co właściwie ta pierwsza seria w takim układzie?
0
@FCBparasiempre Chelsea wygrało z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że w samym finale zagrali doskonale i zupełnie stłamsili PSG w każdym aspekcie. Drugi to taki, że to turniej towarzyski, który nie ma żadnego znaczenia, ani przekładu na realny poziom.
0
Kto wczoraj zagrał najlepiej, a kto najgorzej (oprócz sędziego)?
0
@Hshdhrhdh piękna przygoda w Interze.
0
@takisobiektos oceniając czysto technikę, tez bym tak powiedział. Problem w tym, że Benzema przez większość kariery był mega średni jeśli chodzi o strzelanie goli i większość fanów Realu chciało jego odejścia, dopiero na starość się odblokował.
@Herato Lewy 2020 >>> Benzema kiedykolwiek.
0
@Eklerek prawda, przecież wcale nie tak dawno zagrał życiówkę na Mundialu.
0
Czy w historii tej dyscypliny była większa farsa, niż te 3 Ligi Mistrzów pod rząd Realu Madryt?
0
@JohnKennedy a ja uwielbiam, kiedy ludzie myślą, że całkowicie odmieniona formacja defensywna będzie działać perfekcyjnie od pierwszego meczu..
1
Moment, Mamardashvili będzie ich bramkarzem na puchary? Chyba nie wydali na niego grubych milionów po to, by grzał ławę
0
Canal+ nie będzie już transmitować Premier League na swoich podstawowych kanałach?
4
@MaziFCB kanoniczny wynik to 6:3. Robercik strzeliłby karnego po ręce Tchouameniego, a gol Fermina powinien zostać uznany.
3
@greedo sprawa jest już zamknięta od dawna.