4

Niby ładny gol, ale co z tego, skoro według @PuszkinFan z taką grą nie powalczymy o LM? Słaby mecz, wygrana na farcie.

12

Mocne odklejenie na forum dzisiaj

3

@PuszkinFan kontrolujemy mecz, z lepszym napastnikiem byłoby już 3:0. Co ci nie pasuje?

2

@zadyma922 przecież fajnie gra.

1

@TR3YWAY no jest aktywny, bardzo często ma piłkę i ją natychmiast traci.

2

Dobry mecz Erika Garcii i Rashforda na razie.

0

Jak to jest, że za każdym razem, kiedy Ferran gra od początku marnuje on setkę za setką i każdy na niego narzeka, a później dalej widzę jego fanów tutaj piszących, że powinien grać za Lewego bo "więcej daje drużynie"?

2

Dobrze, że Fermin został

2

Eric brawo, chociaż na granicy faulu.

0

Ołłowski będzie znowu jakieś smuty pieprzył w przypadku naszej wygranej, masakra

1

Może i stracimy punkty, ale przynajmniej Flick nauczył Raphinhę dyscypliny.. Bo to przecież jest najważniejsze, żadna pogoń za tytułem.

1

To co mnie fascynuje w "wielkich" transferach United, których Mbuemo jest po prostu idealnym przykładem jest to, że widzisz ich ogłoszenie i od razu wiadomo, że to będzie flop. Wydane dziesiątki milionów, z których United odzyska może 10%

1

Nadal nie rozumiem oddania Donnarumy przez PSG. Gość był bezcenny w tamtym sezonie

0

@mekston raczej United, ale za duży wstyd się przyznawać, więc powiem City.

2

Haaland 5 goli zapakował Mołdawii a dzisiaj znika z nawet słabszym rywalem.

1

@Arden często jedno wynika z drugiego, jak w przypadku Columbine.

1

@MessiForeverTheBest dopatrzyłem i rzeczywiście, tylko jego rodzice mają taką rejestrację

4

@Kgorecki2500 jestem przekonany, że dziad dowiedział się o istnieniu Kirka przed chwilą, jak wlazł w twittera i zobaczył post o jego śmierci.
@MessiForeverTheBest podobno tak właśnie było, gość był zarejestrowany jako republikanin.

1

@macio_944 może i jawni ruscy kolaboranci, ale przynajmniej nie elyty i elgebete

0

Lille ratuje kupon w 99 minucie... Niesamowite

1

Z Liverpoolu taki jest lider jak z Realu. Punkty są i nic więcej.

0

@FcPortoFan1999 według mnie tak powinno zostać, Real ma tam za dużego farta.

1

OFICJALNIE: Kylian Mbappe królem strzelców La Liga w sezonie 2025/26.

0

Francja to żenada
Gola może i nie zaliczyli, ale od pewnego czasu nie da się ich oglądać

0

Uff, Portugalia niezłego pranka wycięła.

0

Nasz Marcus wchodzi XD

0

Komentarz usunięty

1

Mam nadzieję, że wszyscy kibice Bayernu zapatrzeni w Olise oglądają teraz mecz Francji.

0

Ustępujecie miejsca starym babom?

2

A tyle żeście narzekali z Holandią.. Obawiałem się tego Urbana, ale te dwa mecze rozwiały wątpliwości. Z drugiej strony, zaczynaliśmy dobrze chyba z każdym selekcjonerem oprócz Santosa, więc nigdy nie wiadomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?