Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niby ładny gol, ale co z tego, skoro według @PuszkinFan z taką grą nie powalczymy o LM? Słaby mecz, wygrana na farcie.
12
Mocne odklejenie na forum dzisiaj
3
@PuszkinFan kontrolujemy mecz, z lepszym napastnikiem byłoby już 3:0. Co ci nie pasuje?
2
@zadyma922 przecież fajnie gra.
1
@TR3YWAY no jest aktywny, bardzo często ma piłkę i ją natychmiast traci.
2
Dobry mecz Erika Garcii i Rashforda na razie.
0
Jak to jest, że za każdym razem, kiedy Ferran gra od początku marnuje on setkę za setką i każdy na niego narzeka, a później dalej widzę jego fanów tutaj piszących, że powinien grać za Lewego bo "więcej daje drużynie"?
2
Dobrze, że Fermin został
2
Eric brawo, chociaż na granicy faulu.
0
Ołłowski będzie znowu jakieś smuty pieprzył w przypadku naszej wygranej, masakra
1
Może i stracimy punkty, ale przynajmniej Flick nauczył Raphinhę dyscypliny.. Bo to przecież jest najważniejsze, żadna pogoń za tytułem.
1
To co mnie fascynuje w "wielkich" transferach United, których Mbuemo jest po prostu idealnym przykładem jest to, że widzisz ich ogłoszenie i od razu wiadomo, że to będzie flop. Wydane dziesiątki milionów, z których United odzyska może 10%
1
Nadal nie rozumiem oddania Donnarumy przez PSG. Gość był bezcenny w tamtym sezonie
0
@mekston raczej United, ale za duży wstyd się przyznawać, więc powiem City.
2
Haaland 5 goli zapakował Mołdawii a dzisiaj znika z nawet słabszym rywalem.
1
@Arden często jedno wynika z drugiego, jak w przypadku Columbine.
1
@MessiForeverTheBest dopatrzyłem i rzeczywiście, tylko jego rodzice mają taką rejestrację
4
@Kgorecki2500 jestem przekonany, że dziad dowiedział się o istnieniu Kirka przed chwilą, jak wlazł w twittera i zobaczył post o jego śmierci.
@MessiForeverTheBest podobno tak właśnie było, gość był zarejestrowany jako republikanin.
1
@macio_944 może i jawni ruscy kolaboranci, ale przynajmniej nie elyty i elgebete
0
Lille ratuje kupon w 99 minucie... Niesamowite
1
Z Liverpoolu taki jest lider jak z Realu. Punkty są i nic więcej.
0
@FcPortoFan1999 według mnie tak powinno zostać, Real ma tam za dużego farta.
1
OFICJALNIE: Kylian Mbappe królem strzelców La Liga w sezonie 2025/26.
0
Francja to żenada
Gola może i nie zaliczyli, ale od pewnego czasu nie da się ich oglądać
0
Uff, Portugalia niezłego pranka wycięła.
0
Nasz Marcus wchodzi XD
0
Komentarz usunięty
1
Mam nadzieję, że wszyscy kibice Bayernu zapatrzeni w Olise oglądają teraz mecz Francji.
0
Ustępujecie miejsca starym babom?
2
A tyle żeście narzekali z Holandią.. Obawiałem się tego Urbana, ale te dwa mecze rozwiały wątpliwości. Z drugiej strony, zaczynaliśmy dobrze chyba z każdym selekcjonerem oprócz Santosa, więc nigdy nie wiadomo.