1

Gra Cubarsiego od paru miesięcy to okropieństwo.

1

Będzie ten sam scenariusz co rok temu? XD

1

Może Real by i dostał, ale tutaj jest cywilizowany futbol, nie czarujmy się.

edit: Dobra myślałem że sprawdzają incydent z De Jongiem. Zwracam honor

0

Oby nie było spalonego. Co za podanie Rashforda, precyzyjne wykończenie Torresa, co za błąd wielkiego Vitinhi

2

Co ten Yamal wyprawia dzisiaj na boisku... To jest niepojęte, żeby tak grać w wieku 28 lat, co dopiero 18

1

Cholera jasna, no... Tutaj nie mogę nawet winić Ferrana, bo zrobił co mógł, ale tutaj powinno być 1:0

0

Ajj, szkoda że Kounde tego nie wyłuskał

0

Wiedziałem, że z tym Vitinha to był jakiś chwyt PSG.

1

@Kgorecki2500 daj znać, czy walka jest tam do ogarnięcia, czy wymaga 6 godzin tutorialu

3

Coś czuję, że jeśli dzisiaj wygramy, to będą głosy, że bez kontuzji połowy składu PSG byłoby drugie 8:2.

1

@wyrek mogliby dac zeby wszedl kupon

0

Liverpool... Jak to nie ma karnego

1

Liverpool i Real to najlepsze dowody na to, że napakowanie drużyny gwiazdami za 100 milionów prowadzi do najbardziej bezjajecznej i nudnej gry możliwej. Najlepsze co można o nich powiedzieć, to że punktują, ale jak widzimy i tak nie zawsze

0

Ile dzisiaj straciliście? xd

0

@Marcelinho99 Złota Piłka to trofeum drużynowe. Niech Real coś wygra najpierw

1

Atletico nauczyło się grać, szkoda

0

Jakoś dziwnie laguje ten mecz Chelsea

3

@4drian0 jakoś ostatnio by z nami odpadł, gdyby nie odklejka Araujo.

0

Słuszny przynajmniej był ten karny dla Realu ? Cyrk

1

Eintracht dzisiaj wygrywa z Atletico. Derby Madrytu mi nie zamydliły oczu

1

@Herato Perisic?

2

@norbi77 według mnie granie w Cyberpunka nawet po raz dziesiąty ma sens, nawet dla odkrywania najmniejszych funkcji.
Ale zmiana klasy nie zrobi większej różnicy, jeśli o to pytasz

2

@norbi77 raczej wpływ tylko na prolog i niektóre dialogi. Np. jako korposzczur możesz załatwić misje inaczej dogadując się z innym korpo.

0

Jeszcze jeden różny, panowie z Napoli... Tylko jeden...

1

Arsenal w cudownym stylu ratuje kupon. Takie Premier League to ja rozumiem

0

Komentarz usunięty

0

Coś czuję, że zmarnujemy stratę punktów Realu.

0

Kurde szkoda, że akurat dzisiaj i nie miałem okazji obejrzeć tego meczu. Demolka totalna. Brawo Atletico

1

Postawiłem na Real. Gdybym mógł cofnąć czas, postawiłbym drugi raz

2

Nie mogę wyjść z podziwu, jak genialnym piłkarzem jest Mbappe... Dlaczego wybrał Real? Dlaczego nie mogliśmy konkurować z nimi na rynku transferowym? Bardzo żałuję..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?