Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gra Cubarsiego od paru miesięcy to okropieństwo.
1
Będzie ten sam scenariusz co rok temu? XD
1
Może Real by i dostał, ale tutaj jest cywilizowany futbol, nie czarujmy się.
edit: Dobra myślałem że sprawdzają incydent z De Jongiem. Zwracam honor
0
Oby nie było spalonego. Co za podanie Rashforda, precyzyjne wykończenie Torresa, co za błąd wielkiego Vitinhi
2
Co ten Yamal wyprawia dzisiaj na boisku... To jest niepojęte, żeby tak grać w wieku 28 lat, co dopiero 18
1
Cholera jasna, no... Tutaj nie mogę nawet winić Ferrana, bo zrobił co mógł, ale tutaj powinno być 1:0
0
Ajj, szkoda że Kounde tego nie wyłuskał
0
Wiedziałem, że z tym Vitinha to był jakiś chwyt PSG.
1
@Kgorecki2500 daj znać, czy walka jest tam do ogarnięcia, czy wymaga 6 godzin tutorialu
3
Coś czuję, że jeśli dzisiaj wygramy, to będą głosy, że bez kontuzji połowy składu PSG byłoby drugie 8:2.
1
@wyrek mogliby dac zeby wszedl kupon
0
Liverpool... Jak to nie ma karnego
1
Liverpool i Real to najlepsze dowody na to, że napakowanie drużyny gwiazdami za 100 milionów prowadzi do najbardziej bezjajecznej i nudnej gry możliwej. Najlepsze co można o nich powiedzieć, to że punktują, ale jak widzimy i tak nie zawsze
0
Ile dzisiaj straciliście? xd
0
@Marcelinho99 Złota Piłka to trofeum drużynowe. Niech Real coś wygra najpierw
1
Atletico nauczyło się grać, szkoda
0
Jakoś dziwnie laguje ten mecz Chelsea
3
@4drian0 jakoś ostatnio by z nami odpadł, gdyby nie odklejka Araujo.
0
Słuszny przynajmniej był ten karny dla Realu ? Cyrk
1
Eintracht dzisiaj wygrywa z Atletico. Derby Madrytu mi nie zamydliły oczu
1
@Herato Perisic?
2
@norbi77 według mnie granie w Cyberpunka nawet po raz dziesiąty ma sens, nawet dla odkrywania najmniejszych funkcji.
Ale zmiana klasy nie zrobi większej różnicy, jeśli o to pytasz
2
@norbi77 raczej wpływ tylko na prolog i niektóre dialogi. Np. jako korposzczur możesz załatwić misje inaczej dogadując się z innym korpo.
0
Jeszcze jeden różny, panowie z Napoli... Tylko jeden...
1
Arsenal w cudownym stylu ratuje kupon. Takie Premier League to ja rozumiem
0
Komentarz usunięty
0
Coś czuję, że zmarnujemy stratę punktów Realu.
0
Kurde szkoda, że akurat dzisiaj i nie miałem okazji obejrzeć tego meczu. Demolka totalna. Brawo Atletico
1
Postawiłem na Real. Gdybym mógł cofnąć czas, postawiłbym drugi raz
2
Nie mogę wyjść z podziwu, jak genialnym piłkarzem jest Mbappe... Dlaczego wybrał Real? Dlaczego nie mogliśmy konkurować z nimi na rynku transferowym? Bardzo żałuję..