Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden Valverde niestety zmarnował go na niewłaściwej pozycji. Na wypożyczeniu w Bayernie spisywał się dobrze (nawet dołożył cegiełkę do naszej kompromitacji w LM). Myślę, że spełniłby oczekiwania przy innym składzie i trenerze.
2
@Lionel_Messi10 niedawno były jakieś plotki, ale do dziś pamiętam viralowe hasło "Wenger Out". Niestety pod koniec przygody z Arsenalem chyba się wypalił
0
To będzie rzeź totalna. Pytanie tylko, czyja...
0
@Faro patrzcie ludzie, to znowu ten z 26838 komentarzami.
0
Szkoda, dla nas to dobrze, ale sporo bym dał by zobaczyć Chelsea w najlepszej wersji z Palmerem grających na nas.
0
@TR3YWAY po tytule "PSG masakruje Barcelonę" już przestałem.
2
@RozowaPantera po takim tygodniu? Nie godzi się być trzeźwym dzisiaj
0
Brawo GKS... Eh
0
Anglicy jeszcze jednego gola i się nie znamy.
0
Pozdrawiam wszystkich, którzy się nabrali na pogrom w meczu Hiszpanii z Gruzją
9
Norwegia może zająć miejsce Belgów w Europie. Patrząc na ich skład, to ich złota generacja. Haaland, Odegaard, Sorloth, Berge, Nusa wygląda to dobrze.
4
@ViscaelBarca2007 wiem tyle, że wyżej niż Benzema.
1
@CurryTheGoat30 od jakichś dwóch lat tam nie grają Realowcy. Dlatego Hiszpania to teraz najbardziej znienawidzona reprezentacja fanów Realu
2
@Kgorecki2500 tacy dobrzy, ale dwóch różnych nie nabiją.
1
Fajnie, że Izrael przegrywa, ale boli, że w ogóle zostali dopuszczeni do tych rozgrywek.
1
Brawo Norwedzy, teraz rożniaki nabijać.
2
@Kgorecki2500 druga część jest jakimś cudem jeszcze lepsza. W ogóle lubię każdą część Shreka, choć dwóch pierwszych już raczej nic nie przebije.
0
@maciekofcb tak jak wyżej, 4 pierwsze sezony są niemal idealne. Od momentu, gdy scenarzyści przestali trzymać się oryginału, coraz gorzej aż do żałosnego 8 sezonu. Niemniej ze względu na pierwszą połowę serialu stawiam go bardzo wysoko w rankingu najlepszych seriali.
2
Oby nie było wstydu.
0
Medvedev zombi już nie wyrabia
1
@Aragorn33 on chyba dużo zieleni zażył przed komentowaniem
3
"Obserwuj mistrza Zielińskiego", "najlepszych się kopiuje" Borek nieźle odlatuje na mikrofonie
4
Kozłowski xD Skąd się tacy biorą w naszej kadrze
2
Znowu mnie złodzieje nabrali tymi boostami (over 2.5 w meczu Czechów)
0
@PIWOSZ89 wierzę, że Chelsea zdobywa w tym sezonie Premier League, a Barcelona bierze Ligę Mistrzów. To prawie jakbym wierzył w dinozaury
1
@Nazio_87 będziemy
5
Kreowanie sytuacji wygląda o wiele mniej koślawo, niż za Probierza
0
Panie Profesorze Zieliński.. Proszę przyjąć moje przeprosiny
1
@MaFCB w przypadku Realu czarna komedia
0
Każdy nasz selekcjoner ma ten jeden czy dwa mecze na początku, a później równia pochyła.