2

@Arden Valverde niestety zmarnował go na niewłaściwej pozycji. Na wypożyczeniu w Bayernie spisywał się dobrze (nawet dołożył cegiełkę do naszej kompromitacji w LM). Myślę, że spełniłby oczekiwania przy innym składzie i trenerze.

2

@Lionel_Messi10 niedawno były jakieś plotki, ale do dziś pamiętam viralowe hasło "Wenger Out". Niestety pod koniec przygody z Arsenalem chyba się wypalił

0

To będzie rzeź totalna. Pytanie tylko, czyja...

0

@Faro patrzcie ludzie, to znowu ten z 26838 komentarzami.

0

Szkoda, dla nas to dobrze, ale sporo bym dał by zobaczyć Chelsea w najlepszej wersji z Palmerem grających na nas.

0

@TR3YWAY po tytule "PSG masakruje Barcelonę" już przestałem.

2

@RozowaPantera po takim tygodniu? Nie godzi się być trzeźwym dzisiaj

0

Brawo GKS... Eh

0

Anglicy jeszcze jednego gola i się nie znamy.

0

Pozdrawiam wszystkich, którzy się nabrali na pogrom w meczu Hiszpanii z Gruzją

9

Norwegia może zająć miejsce Belgów w Europie. Patrząc na ich skład, to ich złota generacja. Haaland, Odegaard, Sorloth, Berge, Nusa wygląda to dobrze.

4

@ViscaelBarca2007 wiem tyle, że wyżej niż Benzema.

1

@CurryTheGoat30 od jakichś dwóch lat tam nie grają Realowcy. Dlatego Hiszpania to teraz najbardziej znienawidzona reprezentacja fanów Realu

2

@Kgorecki2500 tacy dobrzy, ale dwóch różnych nie nabiją.

1

Fajnie, że Izrael przegrywa, ale boli, że w ogóle zostali dopuszczeni do tych rozgrywek.

1

Brawo Norwedzy, teraz rożniaki nabijać.

2

@Kgorecki2500 druga część jest jakimś cudem jeszcze lepsza. W ogóle lubię każdą część Shreka, choć dwóch pierwszych już raczej nic nie przebije.

0

@maciekofcb tak jak wyżej, 4 pierwsze sezony są niemal idealne. Od momentu, gdy scenarzyści przestali trzymać się oryginału, coraz gorzej aż do żałosnego 8 sezonu. Niemniej ze względu na pierwszą połowę serialu stawiam go bardzo wysoko w rankingu najlepszych seriali.

2

Oby nie było wstydu.

0

Medvedev zombi już nie wyrabia

1

@Aragorn33 on chyba dużo zieleni zażył przed komentowaniem

3

"Obserwuj mistrza Zielińskiego", "najlepszych się kopiuje" Borek nieźle odlatuje na mikrofonie

4

Kozłowski xD Skąd się tacy biorą w naszej kadrze

2

Znowu mnie złodzieje nabrali tymi boostami (over 2.5 w meczu Czechów)

0

@PIWOSZ89 wierzę, że Chelsea zdobywa w tym sezonie Premier League, a Barcelona bierze Ligę Mistrzów. To prawie jakbym wierzył w dinozaury

1

@Nazio_87 będziemy

5

Kreowanie sytuacji wygląda o wiele mniej koślawo, niż za Probierza

0

Panie Profesorze Zieliński.. Proszę przyjąć moje przeprosiny

1

@MaFCB w przypadku Realu czarna komedia

0

Każdy nasz selekcjoner ma ten jeden czy dwa mecze na początku, a później równia pochyła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?