Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak zupełnie szczerze, to faktycznie może być TEN sezon Arsenalu. W tamtym sezonie byli świetny w wielu aspektach, ale ewidentnie nie wiedzieli co robić pod bramką. Jak na dłoni było widać brak rasowej 9, zwłaszcza z PSG. Być może Gyokeres był tym brakującym elementem układanki, jak niedawno Haaland w City
1
"Flop okienka", "Premier League zweryfikowała".
Mental.
1
@ViscaelBarca2007 źle oznaczyłem, na miejscu Alvareza też poszukałbym lepszego transferu, ale mimo wszystko jak najbardziej zrozumiały ruch.
3
Pierwszy raz Real się na coś przydał... Choć to też pokazuje, jak mocno trzymają władze tej ligi na smyczy
2
@OskP zawsze stawiam na Real, żeby przynajmniej coś zarobić w przypadku najgorszego scenariusza.
0
Madryciaki budzą się do życia po tym występie Doue
0
Te dwie czerwone kartki w meczu PSG faktycznie miały miejsce, czy Manzano znowu robi show?
1
@ViscaelBarca2007 Falcao, mówi ci to coś? Torres, Aguero, Forlan, Costa?
2
Nie wydaje się wam, że okropnie klatkuje obraz na TVP2? Przełączyłem na PSG na Canal Plusie i różnica jest ogromna.. Jakbym streama odpalił
1
@FcPortoFan1999 Węgrzyn absolutny top. Wierny wyznawca teorii "na trzeźwo nie komentuję"
1
@ZwyklyKibicBarcy04 mimo wszystko miło było zobaczyć znowu piłkarzy Barcelony skutecznych pod bramką. Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna
5
Ludzie nie róbcie wstydu i nie brońcie tej drugiej kartki, wyobraźcie sobie w tej sytuacji Viniego zamiast Casado. Przez tą akcję mimo fantastycznego meczu mam pewien niedosyt. Nie rozumiem, dlaczego nie można weryfikować drugich żółtych kartek na VAR
3
Niesłuszna czerwona kartka ustawiła mecz, pamiętajcie
0
@AmigoBlancos i nadal się z niego śmiejemy
0
Wcale się nie dziwię, że Chelsea chciało za niego dać 90 milionów
4
Strasznie irytuje Kounde w tym sezonie
2
Uuu, ale pięknie to zrobił Yamal. Podanie fałszem wcześniej też klasa.
2
Szykuje się spektakularne 0:0 w Haramball Derby
27
@norbi77 to nie tak! Po prostu po przejściu do United nagle mu coś przeskoczyło i stał się agresywny. Wcześniej przez całą karierę był potulny jak baranek!
3
Na notatniku sroga krytyka występu Bellinghama, narzekanie, że bez niego drużyna wyglądała lepiej... Ale przynajmniej komentatorom się podobał jego mecz
5
Ale ten Vinicius jest tragiczny, aż mnie to irytuje nawet jako fana Barcelony..
22
Szkoda, że nie wpadł ten strzał Getafe.
0
@Cyzix różnica jest taka, że Rodrygo jest piłkarzem, a Vinicius imitacją piłkarza.
4
Leszek nieźle podekscytowany każdą akcją Realu.
8
To jest przerażające, jakie protokoły wchodzą w końcówkach meczu, w przypadku problemów Realu... W cywilizowanym świecie ktoś już dawno by się temu przyjrzał.
3
Co tu się dzieje... Ktoś to włączył w 76 minucie?
3
Koniec mistrzostw, do widzenia
0
Piękny Nyom jak zwykle wszystkim krzyżuje plany.
0
Ze Slota się robi drugi Amorim. Przy takiej formie ciężko będzie choćby o Ligę Konferencji
0
@adamek20151 dlatego właśnie tyle warte jest to drugie miejsce City na razie... Na takim etapie sezonu ciężko stwierdzić faktyczny poziom tych drużyn