2

Tak zupełnie szczerze, to faktycznie może być TEN sezon Arsenalu. W tamtym sezonie byli świetny w wielu aspektach, ale ewidentnie nie wiedzieli co robić pod bramką. Jak na dłoni było widać brak rasowej 9, zwłaszcza z PSG. Być może Gyokeres był tym brakującym elementem układanki, jak niedawno Haaland w City

1

"Flop okienka", "Premier League zweryfikowała".

Mental.

1

@ViscaelBarca2007 źle oznaczyłem, na miejscu Alvareza też poszukałbym lepszego transferu, ale mimo wszystko jak najbardziej zrozumiały ruch.

3

Pierwszy raz Real się na coś przydał... Choć to też pokazuje, jak mocno trzymają władze tej ligi na smyczy

2

@OskP zawsze stawiam na Real, żeby przynajmniej coś zarobić w przypadku najgorszego scenariusza.

0

Madryciaki budzą się do życia po tym występie Doue

0

Te dwie czerwone kartki w meczu PSG faktycznie miały miejsce, czy Manzano znowu robi show?

1

@ViscaelBarca2007 Falcao, mówi ci to coś? Torres, Aguero, Forlan, Costa?

2

Nie wydaje się wam, że okropnie klatkuje obraz na TVP2? Przełączyłem na PSG na Canal Plusie i różnica jest ogromna.. Jakbym streama odpalił

1

@FcPortoFan1999 Węgrzyn absolutny top. Wierny wyznawca teorii "na trzeźwo nie komentuję"

1

@ZwyklyKibicBarcy04 mimo wszystko miło było zobaczyć znowu piłkarzy Barcelony skutecznych pod bramką. Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna

5

Ludzie nie róbcie wstydu i nie brońcie tej drugiej kartki, wyobraźcie sobie w tej sytuacji Viniego zamiast Casado. Przez tą akcję mimo fantastycznego meczu mam pewien niedosyt. Nie rozumiem, dlaczego nie można weryfikować drugich żółtych kartek na VAR

3

Niesłuszna czerwona kartka ustawiła mecz, pamiętajcie

0

@AmigoBlancos i nadal się z niego śmiejemy

0

Wcale się nie dziwię, że Chelsea chciało za niego dać 90 milionów

4

Strasznie irytuje Kounde w tym sezonie

2

Uuu, ale pięknie to zrobił Yamal. Podanie fałszem wcześniej też klasa.

2

Szykuje się spektakularne 0:0 w Haramball Derby

27

@norbi77 to nie tak! Po prostu po przejściu do United nagle mu coś przeskoczyło i stał się agresywny. Wcześniej przez całą karierę był potulny jak baranek!

3

Na notatniku sroga krytyka występu Bellinghama, narzekanie, że bez niego drużyna wyglądała lepiej... Ale przynajmniej komentatorom się podobał jego mecz

5

Ale ten Vinicius jest tragiczny, aż mnie to irytuje nawet jako fana Barcelony..

22

Szkoda, że nie wpadł ten strzał Getafe.

0

@Cyzix różnica jest taka, że Rodrygo jest piłkarzem, a Vinicius imitacją piłkarza.

4

Leszek nieźle podekscytowany każdą akcją Realu.

8

To jest przerażające, jakie protokoły wchodzą w końcówkach meczu, w przypadku problemów Realu... W cywilizowanym świecie ktoś już dawno by się temu przyjrzał.

3

Co tu się dzieje... Ktoś to włączył w 76 minucie?

3

Koniec mistrzostw, do widzenia

0

Piękny Nyom jak zwykle wszystkim krzyżuje plany.

0

Ze Slota się robi drugi Amorim. Przy takiej formie ciężko będzie choćby o Ligę Konferencji

0

@adamek20151 dlatego właśnie tyle warte jest to drugie miejsce City na razie... Na takim etapie sezonu ciężko stwierdzić faktyczny poziom tych drużyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?