1

Kursy 4.5+ na Aston Villę bardzo mnie zadowalają.

2

Przeraża mnie fakt, że to on jest w ostatnich spotkaniach najlepszym obrońcą w naszej drużynie...

0

Ale to Spotify w nazwie Camp Nou kłuje w oczy.

0

@adamek20151 Cavani, ewentualnie Thiago Silva.

1

@insp1re oglądałem, polecam. Serial na tyle kultowy, że warto nadrobić.

0

@Bogan "Ba - co do analizy Darka na stronie mówi: „i ja nie mowie że to ja mam rację, a on nie ma - ja się po prostu z jego artykułem nie zgadzam”. Nie wiem czy celowo tu manipulujesz bo sam się obrażasz na jego opinie czy nie zrozumiałeś tych lekko ponad 3 minut."

Przecież napisałem jak byk "nie zgadza się z analizą". Czytaj ze zrozumieniem.

0

@Emenems "Chciałbym zobaczyć takiego @Gibbon_FCB mającego za brata/siostrę kibica Realu. Przecież ten dzieciak pozbyłby/wyrzekłby się własnego rodzeństwa :D"

Naturalnie. A co innego miałbym zrobić w takiej sytuacji?

1

Chelsea tego jeszcze nie wygra

0

You're getting sacked in the morning panie Slot

1

W której minucie sędzia przekręci Crystal Palace?

3

@norbi77 czyli film trafił do docelowej grupy odbiorców, tak się robi karierę na Youtube.

0

@ricardo0705 bo miał ostatnio parę słabych meczy? No nie ma mowy.

1

Szkoda, że ten Zaniolo większej kariery nie zrobił. Swego czasu go zawsze kupowałem w karierze w Fifie.

3

@MirusAmisz oczywiście, najlepiej temat spłycić do tego, że nie lubimy jakiejkolwiek krytyki Barcelony. Kibice klubu mają całkowite prawo do krytykowania swojego zespołu. Mi przeszkadza jego niekonsekwencja i przymykanie oka Realowi na coś, czego nie odpuściłby Barcelonie.

1

No właśnie, marzeń. Na taki transfer Laporta będzie musiał sprzedać stadion, albo znowu robić wały z finansami.

4

@Dosq przede wszystkim jest to rażąca niekonsekwencja. Prowokacje Yamala przed meczem były "kretyńskie" i go nie lubimy, ale Bellingham targający drugiego zawodnika za włosy i "Negreira" to już spoko, bo mental El Classico rządzi się własnymi prawami?

3

@Dosq przecież mnie nie interesuje, że was nie wyzywa, tylko robi wybitne fikołki byle was usprawiedliwiać, czego nie robi z klubem, któremu rzekomo kibicuje.

8

@Lanosss odruch wymiotny na widok tego typa. Na całą ścianę walnął swoją paskudną twarz i gdzieś tam obok mniejszy Lamine Yamal, który go utrzymuje xD

4

@MirusAmisz Real Madryt to najobrzydliwszy klub na świecie, kropka. Też uważam, że w pewnych sytuacjach trzeba oddać cesarzowi co cesarskie, więc nie mam problemu ze stwierdzeniem, że Real zagrał o wiele lepiej od nas, robi mądrzejsze transfery, grają w nim bardzo utalentowani piłkarze. Ale nie mam zamiaru przymykać oczy na ich wyrachowanie i hipokryzję, "bo tak wypada".

1

@ProMILs nie widzę problemu z kolegowaniem się z kibicem Realu, zwłaszcza jak często przecinają im się drogi na jutubie, problem zaczyna się przy sileniu się na obiektywizm do tego stopnia, że zaczynasz brzmieć jak Madridista

0

@clyde dzisiaj wyjątkowo odpaliłem do kotleta, po części spodziewałem się w którą stronę pójdzie jego narracja, ale materiał totalnie przerósł oczekiwania

45

Upadek Footrolla w ogóle też powinien być studiowany. Odpalam dzisiejszy film o El Classico. Najpierw 5 minut gratuluje sobie zachowania obiektywizmu przez te wszystkie lata prowadzenia kanału.

Przechodzi do meczu i na początek nie zgadza się z analizą na tej stronie i mówi, że faktycznie byliśmy zdeklasowani. Okej, Real faktycznie zaprezentował o wiele większe zaangażowanie i poziom w tym meczu, mogło być wyżej. Co się dzieje potem? Nagle słyszę, że każda decyzja sędziego na niekorzyść Realu była niesłuszna, typ broni Bellinghama i atakuje Pedriego, ogólnie słowa Angola o Negreirze były spoko, ale Lamina o Realu to już nie.

Co się wydarzyło z tym gościem? Zawsze zdarzało mu się umniejszać Barcelonie, ale mimo wszystko w granicach dobrego smaku i można było zrozumieć punkt widzenia.

0

W 2014/15 też przegraliśmy pierwszy Klasyk i mecz z PSG w Lidze Mistrzów, na obronie Pique w bardzo słabej formie, połamany Vermaelen i Mathieu... Jak się skończyło każdy pamięta.

0

@Firestone tamten sezon już miał być sezonem przejściowym...

1

@Kasy wieloletnia tradycja kupowania tytułów, w tym roku ewidetnie podtrzymywana. Takie przywiązanie do własnych wartości trzeba docenić

2

Nie pomaga fakt, że Yamal był całkowicie pozbawiony zaangażowania i grał na wyje...

8



Valverde xD

2

@Filipem ojciec Yamala też jest normalny inaczej, ale to nie wina ich dzieci jednak.

2

@LeszekFCB Mbappe, Rodrygo są w porządku, choć ten pierwszy strzela za dużo goli.
Carreras na razie mi nie podpadł, Huijsen poza tym łokciem wczoraj też.

16

@Filipem tak, na pewno po latach gry takich piłkarzy jak Ramos czy Alba, kiedy nic się nie działo nagle jakiś dzieciak rujnuje morale zespołu. Litości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?