Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kursy 4.5+ na Aston Villę bardzo mnie zadowalają.
2
Przeraża mnie fakt, że to on jest w ostatnich spotkaniach najlepszym obrońcą w naszej drużynie...
0
Ale to Spotify w nazwie Camp Nou kłuje w oczy.
0
@adamek20151 Cavani, ewentualnie Thiago Silva.
1
@insp1re oglądałem, polecam. Serial na tyle kultowy, że warto nadrobić.
0
@Bogan "Ba - co do analizy Darka na stronie mówi: „i ja nie mowie że to ja mam rację, a on nie ma - ja się po prostu z jego artykułem nie zgadzam”. Nie wiem czy celowo tu manipulujesz bo sam się obrażasz na jego opinie czy nie zrozumiałeś tych lekko ponad 3 minut."
Przecież napisałem jak byk "nie zgadza się z analizą". Czytaj ze zrozumieniem.
0
@Emenems "Chciałbym zobaczyć takiego @Gibbon_FCB mającego za brata/siostrę kibica Realu. Przecież ten dzieciak pozbyłby/wyrzekłby się własnego rodzeństwa :D"
Naturalnie. A co innego miałbym zrobić w takiej sytuacji?
1
Chelsea tego jeszcze nie wygra
0
You're getting sacked in the morning panie Slot
1
W której minucie sędzia przekręci Crystal Palace?
3
@norbi77 czyli film trafił do docelowej grupy odbiorców, tak się robi karierę na Youtube.
0
@ricardo0705 bo miał ostatnio parę słabych meczy? No nie ma mowy.
1
Szkoda, że ten Zaniolo większej kariery nie zrobił. Swego czasu go zawsze kupowałem w karierze w Fifie.
3
@MirusAmisz oczywiście, najlepiej temat spłycić do tego, że nie lubimy jakiejkolwiek krytyki Barcelony. Kibice klubu mają całkowite prawo do krytykowania swojego zespołu. Mi przeszkadza jego niekonsekwencja i przymykanie oka Realowi na coś, czego nie odpuściłby Barcelonie.
1
No właśnie, marzeń. Na taki transfer Laporta będzie musiał sprzedać stadion, albo znowu robić wały z finansami.
4
@Dosq przede wszystkim jest to rażąca niekonsekwencja. Prowokacje Yamala przed meczem były "kretyńskie" i go nie lubimy, ale Bellingham targający drugiego zawodnika za włosy i "Negreira" to już spoko, bo mental El Classico rządzi się własnymi prawami?
3
@Dosq przecież mnie nie interesuje, że was nie wyzywa, tylko robi wybitne fikołki byle was usprawiedliwiać, czego nie robi z klubem, któremu rzekomo kibicuje.
8
@Lanosss odruch wymiotny na widok tego typa. Na całą ścianę walnął swoją paskudną twarz i gdzieś tam obok mniejszy Lamine Yamal, który go utrzymuje xD
4
@MirusAmisz Real Madryt to najobrzydliwszy klub na świecie, kropka. Też uważam, że w pewnych sytuacjach trzeba oddać cesarzowi co cesarskie, więc nie mam problemu ze stwierdzeniem, że Real zagrał o wiele lepiej od nas, robi mądrzejsze transfery, grają w nim bardzo utalentowani piłkarze. Ale nie mam zamiaru przymykać oczy na ich wyrachowanie i hipokryzję, "bo tak wypada".
1
@ProMILs nie widzę problemu z kolegowaniem się z kibicem Realu, zwłaszcza jak często przecinają im się drogi na jutubie, problem zaczyna się przy sileniu się na obiektywizm do tego stopnia, że zaczynasz brzmieć jak Madridista
0
@clyde dzisiaj wyjątkowo odpaliłem do kotleta, po części spodziewałem się w którą stronę pójdzie jego narracja, ale materiał totalnie przerósł oczekiwania
45
Upadek Footrolla w ogóle też powinien być studiowany. Odpalam dzisiejszy film o El Classico. Najpierw 5 minut gratuluje sobie zachowania obiektywizmu przez te wszystkie lata prowadzenia kanału.
Przechodzi do meczu i na początek nie zgadza się z analizą na tej stronie i mówi, że faktycznie byliśmy zdeklasowani. Okej, Real faktycznie zaprezentował o wiele większe zaangażowanie i poziom w tym meczu, mogło być wyżej. Co się dzieje potem? Nagle słyszę, że każda decyzja sędziego na niekorzyść Realu była niesłuszna, typ broni Bellinghama i atakuje Pedriego, ogólnie słowa Angola o Negreirze były spoko, ale Lamina o Realu to już nie.
Co się wydarzyło z tym gościem? Zawsze zdarzało mu się umniejszać Barcelonie, ale mimo wszystko w granicach dobrego smaku i można było zrozumieć punkt widzenia.
0
W 2014/15 też przegraliśmy pierwszy Klasyk i mecz z PSG w Lidze Mistrzów, na obronie Pique w bardzo słabej formie, połamany Vermaelen i Mathieu... Jak się skończyło każdy pamięta.
0
@Firestone tamten sezon już miał być sezonem przejściowym...
1
@Kasy wieloletnia tradycja kupowania tytułów, w tym roku ewidetnie podtrzymywana. Takie przywiązanie do własnych wartości trzeba docenić
2
Nie pomaga fakt, że Yamal był całkowicie pozbawiony zaangażowania i grał na wyje...
8
Valverde xD
2
@Filipem ojciec Yamala też jest normalny inaczej, ale to nie wina ich dzieci jednak.
2
@LeszekFCB Mbappe, Rodrygo są w porządku, choć ten pierwszy strzela za dużo goli.
Carreras na razie mi nie podpadł, Huijsen poza tym łokciem wczoraj też.
16
@Filipem tak, na pewno po latach gry takich piłkarzy jak Ramos czy Alba, kiedy nic się nie działo nagle jakiś dzieciak rujnuje morale zespołu. Litości