2

@Kgorecki2500 jest okazja stracić Epizod 9 z piedestału (najgorszej części)

0

Śmiejemy się z Liverpoolu, ale oni umieją w ważne mecze bardziej niż my w tym sezonie. Pomijam City, bo tamci nie są wielką drużyną od roku.

1

@Frimpong chyba jednak wygrają te leszcze.. A tak wierzyłem w potęgę Bayernu

0

@Barceloniarz987 Neves też u nich niedawno zdobył hat-tricka, i to dosyć spektakularnego.

0

Każde imperium musi upaść i na Bayern przyszła pora, tylko czemu to musiał być dzień, gdy postawiłem na nich pieniądze, ku....

1

Jeśli chodzi o wyniki okropny wieczór w UCL dzisiaj. Jedyny plus to taki, że Tottenham przegrywa, ale za to z PSG...

1

Czy można już mówić o Mbappe jako piłkarzu lepszym od Messiego?

1

@kuz pewien Hiszpan nam sporo w tym przeszkodził. I nie chodzi mi tu o Cucurellę.

2

Spokojnie, zaraz szatnia Realu się rozpadnie i wtedy nawet Bilbao im da radę. A my spokojnie i swoim tempem obejmiemy fotel lidera i ich zdystansujemy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mielcarski piękna reakcja na gola Bayernu xD

0

Na porażkę Realu chyba będzie trzeba czekać do meczu z City, bo wcześniej nie mają mocnego rywala.

10

To się żeśmy posmiali z Realu...

2

Nie spodziewałem się, że to Arsenal na razie będzie przeważał. W każdym razie, kolejny mecz topowych drużyn, przy którym od pierwszych minut mam wrażenie, że jakakolwiek z nich zniszczyłaby nas tak samo jak Chelsea.

7

@noface co jeśli po prostu słucha wytycznych Flicka ? Powiedział co wiedział.

1

@Sulimo w sumie moglbym wymienić każdą scenę z trylogii i nazwać ją wybitną pod każdym względem. Ale ta powyżej już w szczególności

0

@tbas ja na Fortunie gram

0

Bayern wygra i gol Kane'a po kursie 5.00. Święta przyszły wcześniej w tym roku

1

@Derean nie dziwota, że tyle lat nas upokarzano w LM z taką ekipą.

2

@L4ngusta Arsenal - Bayern bez wątpienia. Dwa najlepsze kluby na świecie w bezpośrednim starciu.

0

Była wypowiedź pomeczowa Araujo?

2

@Hosh z dumą przyznaję, że Gregor Schlirenzauer to była moja pierwsza myśl.

0

@karci0 Włosi zdobyli ostatnie mistrzostwo świata w 2006, Liverpool jest OBECNYM mistrzem Anglii.

3

Nie da się logicznie wytłumaczyć tego, co tu zaszło i to już od pierwszej minuty meczu. Gramy tragiczny sezon. Może Flick szykuje formę na wiosnę, może dojdą jakieś transfery, nie wiem, na razie jesteśmy piłkarsko dwie klasy gorsi od Chelsea. A La Liga jest sto lat za Premier League.

1

@karci0 z mistrzem Anglii, chciałeś powiedzieć.

14

Bądźmy szczerzy, mecz wyglądał podobnie nawet przed wyrzuceniem Araujo.

2

CHYBA nie odczarujemy Stamford Bridge dzisiaj.

1

Ten drewniak jeszcze strzela przeciwko nam xD Pierwszy gol w tym sezonie, nie mógł mieć łatwiejszego rywala na to

0

Cubarsiego jest w stanie objechać każdy. KAŻDY

0

Jeśli zajdziemy gdziekolwiek w tym turnieju, to tylko jeśli Araujo dostanie 0 minut w fazie pucharowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?