Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 jest okazja stracić Epizod 9 z piedestału (najgorszej części)
0
Śmiejemy się z Liverpoolu, ale oni umieją w ważne mecze bardziej niż my w tym sezonie. Pomijam City, bo tamci nie są wielką drużyną od roku.
1
@Frimpong chyba jednak wygrają te leszcze.. A tak wierzyłem w potęgę Bayernu
0
@Barceloniarz987 Neves też u nich niedawno zdobył hat-tricka, i to dosyć spektakularnego.
0
Każde imperium musi upaść i na Bayern przyszła pora, tylko czemu to musiał być dzień, gdy postawiłem na nich pieniądze, ku....
1
Jeśli chodzi o wyniki okropny wieczór w UCL dzisiaj. Jedyny plus to taki, że Tottenham przegrywa, ale za to z PSG...
1
Czy można już mówić o Mbappe jako piłkarzu lepszym od Messiego?
1
@kuz pewien Hiszpan nam sporo w tym przeszkodził. I nie chodzi mi tu o Cucurellę.
2
Spokojnie, zaraz szatnia Realu się rozpadnie i wtedy nawet Bilbao im da radę. A my spokojnie i swoim tempem obejmiemy fotel lidera i ich zdystansujemy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mielcarski piękna reakcja na gola Bayernu xD
0
Na porażkę Realu chyba będzie trzeba czekać do meczu z City, bo wcześniej nie mają mocnego rywala.
10
To się żeśmy posmiali z Realu...
2
Nie spodziewałem się, że to Arsenal na razie będzie przeważał. W każdym razie, kolejny mecz topowych drużyn, przy którym od pierwszych minut mam wrażenie, że jakakolwiek z nich zniszczyłaby nas tak samo jak Chelsea.
7
@noface co jeśli po prostu słucha wytycznych Flicka ? Powiedział co wiedział.
1
@Sulimo w sumie moglbym wymienić każdą scenę z trylogii i nazwać ją wybitną pod każdym względem. Ale ta powyżej już w szczególności
0
@tbas ja na Fortunie gram
0
Bayern wygra i gol Kane'a po kursie 5.00. Święta przyszły wcześniej w tym roku
1
@Derean nie dziwota, że tyle lat nas upokarzano w LM z taką ekipą.
2
@L4ngusta Arsenal - Bayern bez wątpienia. Dwa najlepsze kluby na świecie w bezpośrednim starciu.
0
Była wypowiedź pomeczowa Araujo?
2
@Hosh z dumą przyznaję, że Gregor Schlirenzauer to była moja pierwsza myśl.
0
@karci0 Włosi zdobyli ostatnie mistrzostwo świata w 2006, Liverpool jest OBECNYM mistrzem Anglii.
3
Nie da się logicznie wytłumaczyć tego, co tu zaszło i to już od pierwszej minuty meczu. Gramy tragiczny sezon. Może Flick szykuje formę na wiosnę, może dojdą jakieś transfery, nie wiem, na razie jesteśmy piłkarsko dwie klasy gorsi od Chelsea. A La Liga jest sto lat za Premier League.
1
@karci0 z mistrzem Anglii, chciałeś powiedzieć.
14
Bądźmy szczerzy, mecz wyglądał podobnie nawet przed wyrzuceniem Araujo.
2
CHYBA nie odczarujemy Stamford Bridge dzisiaj.
1
Ten drewniak jeszcze strzela przeciwko nam xD Pierwszy gol w tym sezonie, nie mógł mieć łatwiejszego rywala na to
0
Cubarsiego jest w stanie objechać każdy. KAŻDY
0
Jeśli zajdziemy gdziekolwiek w tym turnieju, to tylko jeśli Araujo dostanie 0 minut w fazie pucharowej.