1

Vinicius faulował xD

1

@majkiii a jak inaczej?

3

Młody Ramos też znakomita interwencja, prawdziwy mur nie do przejścia.

2

Ależ komentator się wydarł, a ja wraz z nim!

2

Nienawidzę Realu Madryt.

3

@greedo akurat nam się słabsza forma na ten mecz wylosowała...

0

Dobry ten Andre Silva jak na nieboszczyka.

0

Przynajmniej te koszulki niebieskie Real ma naprawdę ładne.

0

Ależ PSG ugotuje ten Tottenham.

1

Stoch świetny skok.. Klasa

6

Tak dziadu, sędzia wam strzelił 5 goli i kazał grać piach w legendarnym Klasyku. Sędzia przedryblował boisko pełne waszych piłkarzy i strzelił gola w półfinale Ligi Mistrzów. Niech on już skończy się produkować.

3

@tomek8756 pierwszy raz poprę Prezydenta.

0

Ale co City miało wracać do wielkiej formy to ich.

1

Raphinha.. Jak dobrze, że ten dzik wraca. Nawet bez formy zrobi gola z niczego

0

W ogóle nie zauważyłem, że seria zwycięstw Bayernu zakończyła się jeszcze przed przerwą reprezentacyjną. Szkoda

7

@RoberDzik jeszcze nas bezczelnie wyeliminują, zero wdzięczności !

4

Dawajcie kogokolwiek w tych barażach. Urban stworzył potwora, który zmiażdży każdego na swojej drodze. Nie boimy się żadnego rywala

4

W ogóle mnie to nie dziwi. Marciniak to najbardziej antypolski sędzia.

8

Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach.

1

Było ciężko, ale mimo popisów sędziego Polska znowu z dobrym rezultatem. Na takiego selekcjonera chyba czekaliśmy od Nawałki.

0

Jakiego maltańskiego towaru się nafukał sędzia przed meczem? Albo ile pieniędzy przytulił, opcje są dwie...

0

Chorwacja niesamowity zjazd. Chociaż te medale na Mundialach i tak zakłamywały ich faktyczny poziom..

4

Tak coś myślałem, że Norwegowie ich rozwalą. Wynik z początku mnie zdziwił, ale ostatecznie już 1:4. Niesamowicie się zapowiada Mundial dla Norwegii, oby doszli jak najwyżej.

7

2.50 za gol Haalanda jak w masełko.

6

@blakkudium większość miga się kontuzjami od gry w reprezentacji, ten przeleży cały klubowy sezon by być gotowy na parę meczy w kadrze.

5

Remis ch... pokazuje! W takich dnIch jestem dumny z bycia Polakiem, chociaz nie tylko... co za mecz... najlepszy jaki widziałem w wykonaniu Polaków od dawna. Wielki Urban...

4

Cała rodzina wielce poruszona tym wynikiem... przy golu i asyście Lewego ryczeli nawet najtwardsi... co zamagiczny wieczór dla wielkiej Polski...

3

Prowadzimy z Holandią.. Szczere łzy w oczach.....

0

Sędzia w cudownym stylu gasi nasze kontry. Holenderski służbista

1

Kamiński jesteś wielki chłopaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?