Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vinicius faulował xD
1
@majkiii a jak inaczej?
3
Młody Ramos też znakomita interwencja, prawdziwy mur nie do przejścia.
2
Ależ komentator się wydarł, a ja wraz z nim!
2
Nienawidzę Realu Madryt.
3
@greedo akurat nam się słabsza forma na ten mecz wylosowała...
0
Dobry ten Andre Silva jak na nieboszczyka.
0
Przynajmniej te koszulki niebieskie Real ma naprawdę ładne.
0
Ależ PSG ugotuje ten Tottenham.
1
Stoch świetny skok.. Klasa
6
Tak dziadu, sędzia wam strzelił 5 goli i kazał grać piach w legendarnym Klasyku. Sędzia przedryblował boisko pełne waszych piłkarzy i strzelił gola w półfinale Ligi Mistrzów. Niech on już skończy się produkować.
3
@tomek8756 pierwszy raz poprę Prezydenta.
0
Ale co City miało wracać do wielkiej formy to ich.
1
Raphinha.. Jak dobrze, że ten dzik wraca. Nawet bez formy zrobi gola z niczego
0
W ogóle nie zauważyłem, że seria zwycięstw Bayernu zakończyła się jeszcze przed przerwą reprezentacyjną. Szkoda
7
@RoberDzik jeszcze nas bezczelnie wyeliminują, zero wdzięczności !
4
Dawajcie kogokolwiek w tych barażach. Urban stworzył potwora, który zmiażdży każdego na swojej drodze. Nie boimy się żadnego rywala
4
W ogóle mnie to nie dziwi. Marciniak to najbardziej antypolski sędzia.
8
Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach.
1
Było ciężko, ale mimo popisów sędziego Polska znowu z dobrym rezultatem. Na takiego selekcjonera chyba czekaliśmy od Nawałki.
0
Jakiego maltańskiego towaru się nafukał sędzia przed meczem? Albo ile pieniędzy przytulił, opcje są dwie...
0
Chorwacja niesamowity zjazd. Chociaż te medale na Mundialach i tak zakłamywały ich faktyczny poziom..
4
Tak coś myślałem, że Norwegowie ich rozwalą. Wynik z początku mnie zdziwił, ale ostatecznie już 1:4. Niesamowicie się zapowiada Mundial dla Norwegii, oby doszli jak najwyżej.
7
2.50 za gol Haalanda jak w masełko.
6
@blakkudium większość miga się kontuzjami od gry w reprezentacji, ten przeleży cały klubowy sezon by być gotowy na parę meczy w kadrze.
5
Remis ch... pokazuje! W takich dnIch jestem dumny z bycia Polakiem, chociaz nie tylko... co za mecz... najlepszy jaki widziałem w wykonaniu Polaków od dawna. Wielki Urban...
4
Cała rodzina wielce poruszona tym wynikiem... przy golu i asyście Lewego ryczeli nawet najtwardsi... co zamagiczny wieczór dla wielkiej Polski...
3
Prowadzimy z Holandią.. Szczere łzy w oczach.....
0
Sędzia w cudownym stylu gasi nasze kontry. Holenderski służbista
1
Kamiński jesteś wielki chłopaku.