Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tyle hałasu o ten Dom Dobry, a mnie zastanawia jakim cudem Smarzowski nadal robi takie zasięgi po ostatnim Weselu. Oryginalne Wesele z 2004 oraz Dom Zły były świetnymi filmami, teraz oglądanie jego filmów to w sumie sprawianie sobie bezcelowej psychicznej udręki.
6
Bellingham ze złym występem i od razu humor lepszy
2
@JanuszKorwinMikke miał genialnych piłkarzy na każdej pozycji, którzy wyjątkowo skutecznie egzekwowali tą prostą taktykę, jak i pomoc sędziów w każdych rozgrywkach.
3
Festiwal kółeczek w wykonaniu De Jonga. Do Antonego mu trochę brakuje
1
@jakub1906 de Bruyne, Salah, Pulisic. Wystarczy spojrzeć na Chelsea.
3
@Arden chyba nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie jak na razie
18
Myślałem, że coś mu się stało w rękę po tym jak uderzyła w nią piłka na polu karnym.
1
@AmigoBlancos ego wzięło górę. Przy Mbappe ciężko mu jest dochodzić do tylu okazji bramkowych, co kiedyś, więc próbuje poprawić liczby z karnych.
4
@norbi77 nie rozumiem hejtu na niego. Garcia był kapitalny przed kontuzją, ale też nie miałbym problemu jakby Wojtek nadal był naszym pierwszym bramkarzem.
1
@DonAndresFCB no przecież próbował dzisiaj ładnego loba w pole karne.
0
@clyde no i spoko, mam nadzieję że moja dziewczyna ułoży sobie życie na nowo po mojej ewentualnej śmierci.
19
@tbas jeśli ktoś krytykuje Szczęsnego w tym sezonie to po prostu nie ogląda naszych meczów. Gramy najzwyczajniej bez obrony. Szczęsny i tak wybronił co miał do wybronienia, uratował nas przed kompromitacją z Realem i porażką z Gironą.
4
Jako widowisko mecz świetny, absolutnie. Lamine Yamal i cała ofensywa Brugii zagrała topowy mecz. Ale jako kibic Barcelony jestem załamany stanem naszej obrony. W klubie, gdzie niegdyś grali Puyol i Mascherano teraz na obronie biegają piłkarze na poziomie Cadiz, przynajmniej w obecnej formie. Jestem absolutnie przekonany, że gdyby Christensen nie był najbardziej kruchym piłkarzem na świecie, mielibyśmy przynajmniej odrobinę stabilności w defensywie
5
Ludzie, i tak przytrzymał 2 minuty czekając, aż strzelimy w końcu tego gola. Jakby pozwolił jeszcze na różnego to by była przesada.
2
@macio_944 a szkoda, bo Yamal naprawdę gra za trzech i zdecydowanie nawiązuje do formy sprzed sezonu.
1
Ale ich trener wiedział, co robi. Każdy gołym okiem widzi, że nasza wysoka linia obrony jest naszą piętą achillesową, ale chyba nikt w tym sezonie tego nie wykorzystał tak jak Brugia.
0
Przyszedłem w 20 minucie, wyniku nie widziałem.. Zarząd nam koncertowo zaprzepaścił ten sezon.
4
@norbi77 ...tylko 1:0. Jak na razie tylko Atletico ich potrafiło adekwatnie skarcić.
18
Proszę o tytuł artykułu "Real ZDEKLASOWANY przez Liverpool. Wielopłaszczyznowe upokorzenie"
1
Niech Bayern to dowiezie, tak nie może to wyglądać
1
Ale uczciwie trzeba przyznać - Courtois jest obok Neuera zdecydowanie najlepszym bramkarzem ostatnich 20 lat
1
Dobrze, że postawiłem na Real. Można oglądać prawdziwe meczycho i koncert Bayernu na spokojnie.
1
Po co przy wyniku 2:0 robić takie wejścia? Teraz Bayern będzie miał pod górkę
3
Tchouameni gra w inny sport niż wszyscy, po prostu! Zresztą jak Camavinga. Tamten może faulować do woli, Tchou może grać rękami.
2
@Kgorecki2500 człowiek nauczył się na błędach (powtarzanych od lat)
1
Tak, pokona. Zaoszczędźcie energii na oglądanie tego.
1
@Vegeta88 pierwszy sezon jest świetny, więc przynajmniej ten polecam. Drugi jest jeszcze spoko, choć powoli fabuła robi się zagmatwana, a trzeci już na własne ryzyko.
3
@blakkudium myślę, że tak naprawdę nigdy nie poznaliśmy jego prawdziwego potencjału. Zupełnie strzelił sobie w stopę wybierając United i to zahamowało jego rozwój
2
Dzisiaj nie ma co się zastanawiać nad wyborem meczu, muszę obejrzeć jak niemiecka machina rozjeżdża ten dream team PSG. Liverpool jak zwykle zrobi nadzieję na początku, a później Real (bądź sędzia) dokona na nich brutalnej egzekucji.
3
W tej historii musi być jednak ziarno prawdy...