1

Tyle hałasu o ten Dom Dobry, a mnie zastanawia jakim cudem Smarzowski nadal robi takie zasięgi po ostatnim Weselu. Oryginalne Wesele z 2004 oraz Dom Zły były świetnymi filmami, teraz oglądanie jego filmów to w sumie sprawianie sobie bezcelowej psychicznej udręki.

6

Bellingham ze złym występem i od razu humor lepszy

2

@JanuszKorwinMikke miał genialnych piłkarzy na każdej pozycji, którzy wyjątkowo skutecznie egzekwowali tą prostą taktykę, jak i pomoc sędziów w każdych rozgrywkach.

3

Festiwal kółeczek w wykonaniu De Jonga. Do Antonego mu trochę brakuje

1

@jakub1906 de Bruyne, Salah, Pulisic. Wystarczy spojrzeć na Chelsea.

3

@Arden chyba nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie jak na razie

18

Myślałem, że coś mu się stało w rękę po tym jak uderzyła w nią piłka na polu karnym.

1

@AmigoBlancos ego wzięło górę. Przy Mbappe ciężko mu jest dochodzić do tylu okazji bramkowych, co kiedyś, więc próbuje poprawić liczby z karnych.

4

@norbi77 nie rozumiem hejtu na niego. Garcia był kapitalny przed kontuzją, ale też nie miałbym problemu jakby Wojtek nadal był naszym pierwszym bramkarzem.

1

@DonAndresFCB no przecież próbował dzisiaj ładnego loba w pole karne.

0

@clyde no i spoko, mam nadzieję że moja dziewczyna ułoży sobie życie na nowo po mojej ewentualnej śmierci.

19

@tbas jeśli ktoś krytykuje Szczęsnego w tym sezonie to po prostu nie ogląda naszych meczów. Gramy najzwyczajniej bez obrony. Szczęsny i tak wybronił co miał do wybronienia, uratował nas przed kompromitacją z Realem i porażką z Gironą.

4

Jako widowisko mecz świetny, absolutnie. Lamine Yamal i cała ofensywa Brugii zagrała topowy mecz. Ale jako kibic Barcelony jestem załamany stanem naszej obrony. W klubie, gdzie niegdyś grali Puyol i Mascherano teraz na obronie biegają piłkarze na poziomie Cadiz, przynajmniej w obecnej formie. Jestem absolutnie przekonany, że gdyby Christensen nie był najbardziej kruchym piłkarzem na świecie, mielibyśmy przynajmniej odrobinę stabilności w defensywie

5

Ludzie, i tak przytrzymał 2 minuty czekając, aż strzelimy w końcu tego gola. Jakby pozwolił jeszcze na różnego to by była przesada.

2

@macio_944 a szkoda, bo Yamal naprawdę gra za trzech i zdecydowanie nawiązuje do formy sprzed sezonu.

1

Ale ich trener wiedział, co robi. Każdy gołym okiem widzi, że nasza wysoka linia obrony jest naszą piętą achillesową, ale chyba nikt w tym sezonie tego nie wykorzystał tak jak Brugia.

0

Przyszedłem w 20 minucie, wyniku nie widziałem.. Zarząd nam koncertowo zaprzepaścił ten sezon.

4

@norbi77 ...tylko 1:0. Jak na razie tylko Atletico ich potrafiło adekwatnie skarcić.

18

Proszę o tytuł artykułu "Real ZDEKLASOWANY przez Liverpool. Wielopłaszczyznowe upokorzenie"

1

Niech Bayern to dowiezie, tak nie może to wyglądać

1

Ale uczciwie trzeba przyznać - Courtois jest obok Neuera zdecydowanie najlepszym bramkarzem ostatnich 20 lat

1

Dobrze, że postawiłem na Real. Można oglądać prawdziwe meczycho i koncert Bayernu na spokojnie.

1

Po co przy wyniku 2:0 robić takie wejścia? Teraz Bayern będzie miał pod górkę

3

Tchouameni gra w inny sport niż wszyscy, po prostu! Zresztą jak Camavinga. Tamten może faulować do woli, Tchou może grać rękami.

2

@Kgorecki2500 człowiek nauczył się na błędach (powtarzanych od lat)

1

Tak, pokona. Zaoszczędźcie energii na oglądanie tego.

1

@Vegeta88 pierwszy sezon jest świetny, więc przynajmniej ten polecam. Drugi jest jeszcze spoko, choć powoli fabuła robi się zagmatwana, a trzeci już na własne ryzyko.

3

@blakkudium myślę, że tak naprawdę nigdy nie poznaliśmy jego prawdziwego potencjału. Zupełnie strzelił sobie w stopę wybierając United i to zahamowało jego rozwój

2

Dzisiaj nie ma co się zastanawiać nad wyborem meczu, muszę obejrzeć jak niemiecka machina rozjeżdża ten dream team PSG. Liverpool jak zwykle zrobi nadzieję na początku, a później Real (bądź sędzia) dokona na nich brutalnej egzekucji.

3

W tej historii musi być jednak ziarno prawdy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?