Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ten Real jest słaby (wygrają to 0:2)
2
@Adran360 cała Europa chciała go zdobyć.
0
@Stinger_ a w 2024 nie byli nijacy? To nie oni zdobędą mistrzostwo, tylko Arsenal je przegra.
2
@BorzyKrzys
2
@Stinger_ dla Manchesteru City*
0
Arteta. Chłopie, ty się zastanów.
1
To co Saka dzisiaj gra to jest kryminał
0
No to 30 zł do kosza, będzie VAR?
1
@Filipem i ten podpis "I live fast"
Chłopak jest niestety niereformowalny, wychowanie starego zrobiło już swoje, on faktycznie skończy jak wszyscy Brazylijczycy futbolu.
@Filipem jest. Wejdź w najnowszy post i przewiń parę zdjęć.
1
Chelsea zginie od tej samej broni, co my w meczu z nimi. Druga połowa to będzie rzeź
0
Ten mecz się skończy jakimś nudnym 1:0. Jestem tego pewien
0
@RosjaninBut chyba mi nie powiesz, że ktokolwiek woli Kielecki xD Nie ma mowy, że jest w ogóle taka debata.
1
@blakkudium flop okienka z golem? Ale jak to... jak to możliwe....
0
@FcPortoFan1999 ja nie zauważyłem, gram na wersji z goga i raz w życiu mnie wywaliło.
@Kgorecki2500 też zwykle wolę grać tam, ale w wersji ze Steama brakuje połowy contentu z goga.
6
Kto jeszcze nie grał, być może znajdzie się jakaś osoba... Heroes III na promocji na Black Friday, tylko pod żadnym pozorem nie kupujcie wersji ze Steama!!! Lepiej dopłacić te 5 złotych i dostać lepszą, uzupełnioną o DLC wersję z GOG i w dodatku zainstalować za darmo moda stamtad
0
@BorzyKrzys wymyślił sobie idiotyczny i pretensjonalny limit 10 filmów. Od tamtej pory nie może wymyślić tego idealnego ostatniego i wyrzuca do kosza wszystkie pomysły, przez co pogrążył się w szaleństwie. Teraz widzimy tego skutki, ta wypowiedź jest właśnie przykładem.
0
@AmigoBlancos o jeden Ramadan za dużo. W tym roku, jak zwykle miał zjazd formy w styczniu i od tamtej pory się nie podniósł.
1
Mount im strzelił xD
Klub Crystal Palace w tym momencie można już rozwiązać.
1
@MesQueUnClub_87 Obecność 4 to faktycznie był syf. Zresztą ta seria od zawsze była mocno przeceniona. Najlepszy horror jaki wyszedł w ostatnich latach to Nosferatu, dzisiaj Eggers jest absolutnym nr 1 jeśli chodzi o horrory.
0
@FcPortoFan1999 wolałbym Chelsea, ale kasa na Arsenal juz poszła, więc....
1
@lukaszmatusiewicz ja bym jeszcze Di Marię dorzucił.
6
Nigdy nie zrobiłem tak szybkiego cashoutu jak przy meczu Tottenhamu.
1
Kiedy Olmo okazuje się być lepszym napastnikiem, niż Ferran
12
Kolejna żenująca akcja Ferrana... A pamiętacie jakich obrońców miał na tym forum?
6
Barcelona w 89 minucie drży o wynik z Alaves i wybija na oślep z własnego pola karnego. Jakich czasów ja dożyłem...
1
@Bilon87 szkoda tego farta w końcówce, bo mogliby w końcu wypaść poza top 4.
0
Olmo strzela gola i jego następne 20 kontaktów z piłką jest nieudane.
3
Irytuje mnie mentalność niektórych naszych piłkarzy... Rashford wywraca się bez faulu, Balde zamiast atakować piłkę stoi i wyciąga łapy do sędziego.
7
W końcu Pedri wraca
0
My tu coś stracimy jeszcze, bez wątpienia. Cała nadzieja w naszej ofensywie