1

Ale ten Real jest słaby (wygrają to 0:2)

2

@Adran360 cała Europa chciała go zdobyć.

0

@Stinger_ a w 2024 nie byli nijacy? To nie oni zdobędą mistrzostwo, tylko Arsenal je przegra.

2

2

@Stinger_ dla Manchesteru City*

0

Arteta. Chłopie, ty się zastanów.

1

To co Saka dzisiaj gra to jest kryminał

0

No to 30 zł do kosza, będzie VAR?

1

@Filipem i ten podpis "I live fast"
Chłopak jest niestety niereformowalny, wychowanie starego zrobiło już swoje, on faktycznie skończy jak wszyscy Brazylijczycy futbolu.
@Filipem jest. Wejdź w najnowszy post i przewiń parę zdjęć.

1

Chelsea zginie od tej samej broni, co my w meczu z nimi. Druga połowa to będzie rzeź

0

Ten mecz się skończy jakimś nudnym 1:0. Jestem tego pewien

0

@RosjaninBut chyba mi nie powiesz, że ktokolwiek woli Kielecki xD Nie ma mowy, że jest w ogóle taka debata.

1

@blakkudium flop okienka z golem? Ale jak to... jak to możliwe....

0

@FcPortoFan1999 ja nie zauważyłem, gram na wersji z goga i raz w życiu mnie wywaliło.
@Kgorecki2500 też zwykle wolę grać tam, ale w wersji ze Steama brakuje połowy contentu z goga.

6

Kto jeszcze nie grał, być może znajdzie się jakaś osoba... Heroes III na promocji na Black Friday, tylko pod żadnym pozorem nie kupujcie wersji ze Steama!!! Lepiej dopłacić te 5 złotych i dostać lepszą, uzupełnioną o DLC wersję z GOG i w dodatku zainstalować za darmo moda stamtad

0

@BorzyKrzys wymyślił sobie idiotyczny i pretensjonalny limit 10 filmów. Od tamtej pory nie może wymyślić tego idealnego ostatniego i wyrzuca do kosza wszystkie pomysły, przez co pogrążył się w szaleństwie. Teraz widzimy tego skutki, ta wypowiedź jest właśnie przykładem.

0

@AmigoBlancos o jeden Ramadan za dużo. W tym roku, jak zwykle miał zjazd formy w styczniu i od tamtej pory się nie podniósł.

1

Mount im strzelił xD
Klub Crystal Palace w tym momencie można już rozwiązać.

1

@MesQueUnClub_87 Obecność 4 to faktycznie był syf. Zresztą ta seria od zawsze była mocno przeceniona. Najlepszy horror jaki wyszedł w ostatnich latach to Nosferatu, dzisiaj Eggers jest absolutnym nr 1 jeśli chodzi o horrory.

0

@FcPortoFan1999 wolałbym Chelsea, ale kasa na Arsenal juz poszła, więc....

1

@lukaszmatusiewicz ja bym jeszcze Di Marię dorzucił.

6

Nigdy nie zrobiłem tak szybkiego cashoutu jak przy meczu Tottenhamu.

1

Kiedy Olmo okazuje się być lepszym napastnikiem, niż Ferran

12

Kolejna żenująca akcja Ferrana... A pamiętacie jakich obrońców miał na tym forum?

6

Barcelona w 89 minucie drży o wynik z Alaves i wybija na oślep z własnego pola karnego. Jakich czasów ja dożyłem...

1

@Bilon87 szkoda tego farta w końcówce, bo mogliby w końcu wypaść poza top 4.

0

Olmo strzela gola i jego następne 20 kontaktów z piłką jest nieudane.

3

Irytuje mnie mentalność niektórych naszych piłkarzy... Rashford wywraca się bez faulu, Balde zamiast atakować piłkę stoi i wyciąga łapy do sędziego.

7

W końcu Pedri wraca

0

My tu coś stracimy jeszcze, bez wątpienia. Cała nadzieja w naszej ofensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?