0

@AmigoBlancos mam złe wieści.

1

Miałem nie oglądać, ale wszedłem w komentarze i chyba trzeba odpalić.. Nie wierzę, że grają aż takie gówno

5

Co się dziennikarzyny popisały z tym Szczęsnym po południu..

1

@sokot o jednego śmietankowego za dużo jednak.

0

@mientusek1407 Real mimo grania piachu rywalizował z nami o mistrzostwo do maja. Chyba nie dzięki Viniciusowi.

5

Czy Raphinhę możemy już nazywać najbardziej niedocenianym piłkarzem na świecie?

3

@Variouspeak7 przecież to jest jakiś chory żart. Yamalowi wypominają PR, tymczasem on dostał wyróżnienie za niezrobienie absolutnie niczego przez cały rok (ok, miał parę dobrych meczów w styczniu i dostawił nogę w ostatnim Klasyku)

0

@BezglutenowyPedri żaden klub trzeci nie powinien mieć żadnego wpływu na mecz między dwoma drużynami. Jeśli to prawda, to jest kolejnym dowodem na to, że Real to ściek.

0

@OBSERWATOR2021 Tom Hulce i F. Murray Abraham w "Amadeuszu".

20

@NeroTFP1 6% Polaków, tylko przypominam.

9

United, jeden różny ja was błagam... już nie mam na rachunki..

4

@Kessie dzisiaj chwała wielkiemu United, no chyba że następnym razem przegrają. To znowu będę za Liverpoolem.

4

I co panowie Liverpoolczycy? ;)

0

@Hasszz a Ślepnąc od Świateł?

4

@ShawnC widzę, że cię "obiektywni" grillują w odpowiedziach. Jak zwykle po wygranej Madrytu wypływa mnóstwo podszywek, których jakimś cudem nikt wcześniej nie widział!

2

@Sulimo ja tylko parafrazuje braunistow.

0

Komentarz usunięty

0

Ten Karl będzie kiedyś naszym piłkarzem.

3

@Comentateiro wyjątkowo głupia decyzja ze strony PSG. No i ze strony reszty Europy, z tego co pamiętam oprócz City tylko Chelsea starała się go pozyskać.

1

@fart no właśnie z takim samym wnioskiem zostałem po obejrzeniu obydwu po latach

5

Bardzo ważne pytanie. Wolicie Kilera czy Kilerów 2?

2

@bartekvisca Odyssey był lepszy, choć mocno rozwleczony.

19

@Bernard777 to raczej świadczy o tym, że nie interesujesz się kinem niż o stanie popkultury.

0

@norbi77 no właśnie, dlaczego liga? Mistrzostwa kraju zdobywaliśmy już niejednokrotnie i jeszcze zdobędziemy je nieraz. A Ligi Mistrzów nie zdobyliśmy od 10 lat (!!), co jest wręcz wstydliwe biorąc pod uwagę naszą renomę. Te upokorzenia w Europie mając Messiego, Suareza, Rakiticia czy Iniestę w składzie to był wręcz brak szacunku dla barw. A teraz znowu trafiła nam się mocna kadra i szansa jest spora. Taka Liga Mistrzów byłaby wspaniałym ukoronowaniem pracy Flicka w klubie

3

@PatrychoO właśnie w tym tkwi problem, brakuje tego zaangażowania i dzikości co wtedy, teraz jest wrażenie jakby lecieli już tylko na oparach z tamtego sezonu. Z drugiej strony, jeśli to oznacza, że szykują formę na de facto istotniejszy etap sezonu to jestem za i mogę to wytrzymać

0

@kamyk_23 Solari owszem, zaimponował podczas swojej kadencji posadzeniem leniwych gwiazd na ławce i dawania szansy młodym wówczas zawodnikom takim jak Vini czy Reguilon. Ale zapominasz o jednej istotnej rzeczy. Wyniki nie poprawiły się choćby o milimetr, wręcz przeciwnie. On w tydzień przegrał cały sezon. Najpierw w Pucharze Króla dostał od nas 0:3. Później absolutna kompromitacja w LM i porażka z Ajaxem 1:4 - po trzech tytułach to był totalny szok dla tego klubu. A na koniec, na dobicie znowu z nimi wygraliśmy 0:1, a w praktyce była to ich ostatnia szansa na walkę o ligę. Za jego sterami Real zaliczył być może najbardziej wstydliwy tydzień w historii, a wszystkie trzy spotkania były przed własną publicznością.

1

@LOPEZ16 to nie starość, faktycznie od dawna już nie wyszedł serial tego kalibru. Złota era telewizji dobiegła końca

0

Arteta musi być najwierniejszym fanem Manchesteru City w historii

2

To jest TEN sezon brawo Arsenal

0

@TR3YWAY kogo obchodzą jakieś świece chanukowe??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?