Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak mi się podobają takie akcje. Raphinha i Fermin, nic dodać nic ująć
0
@JimMorrisonFCB Araujo nadal jest piłkarzem tego klubu, wciąż jest bezkonkurencyjny.
0
@kanver_ kolejnego strzeli za 10 zmarnowanych setek.
1
@SinMistico Pedri. Nie bójmy się go wspomnieć
1
A na notatniku przeczytacie, że to my opłaciliśmy sędziego...
0
Miałem pisać, że bardzo mi się podobają koszulki dzisiaj.. Aż dali na nie zbliżenie. Co to ma być za wzór? Wyglądają jakby grali w swetrach geometrycznych.
0
Nie wygląda to dobrze... Chyba trzeba się skupić na lidze.
0
@MatBac1991 myślę, że jest to raczej przesądzone.
2
@4drian0 nigdzie nie pójdzie.. Pewnie wywiera presję na Szejku by dostać korzystniejszy kontrakt.
1
No to Wojtka już chyba nie zobaczymy w bramce Barcelony. Szkoda, ale przynajmniej jest spokój o tą pozycję, co innego gdyby grał Ter Stegen
7
Mata to polski Vinicius.
4
Nawet jeśli Cancelo jest mierny w defensywie, to na słabsze kluby będzie wystarczył, a zawsze coś da w ofensywie. Na tym etapie sezonu bardzo się przyda odciążenie Kounde/Balde i oszczędzanie ich na ważniejsze mecze. Według mnie dobra decyzja
5
@Safrani piłka Southagte'a w United... Świat nie jest na to gotowy.
2
To się w końcu stało, jestem w szoku.. Myślałem, że Amorima będą trzymali do końca sezonu, aż wypadną poza puchary.
11
@Lionel_Messi10 czemu chcesz tak szybkiego zakończenia kariery przez Pepa? Jak na trenera nie jest za stary, niech jeszcze będzie dłużej w świecie futbolu.
3
@AmigoBlancos większym szczęściarzem od ciebie był tylko mój brat, tylko się utopił, jak miał 3 lata.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Za każdym razem jak widzę ten środek obrony Chelsea i myślę ile pieniędzy na to poszło to czuję ciarki wstydu.
2
@ArcziArtt ja nie widziałem ładnie grającego Realu od roku 2014 i wygranej La Decimy. Od tamtej pory jedyne z czym mi się kojarzą to wrzutki, karne, błędy sędziego, wylewy przeciwnika, ewentualnie sporadycznie jakaś ładna kontra.
5
@Fizzy Womack McTominay taki stary już jest? Wow
1
Należy wspomnieć, że kibice Realu do tego meczu go sprzedawali i wieszali psy na Alonso, że stawia go wyżej w hierarchii niż Endricka. Teraz pewnie będzie lepszy od Yamala...
0
Nie było penalti? :(
0
@Herato po tego mistrza leci Aston Villa. Bezdyskusyjnie !
0
@Eklerek ja nie wywyższam ligi Tebasa, gdzie tylko my jesteśmy na jakimkolwiek poziomie. Po prostu poziom futbolu systematycznie leci w dół od paru lat.
1
Na obecną chwilę Yanited jest 2 punkty od miejsca w Lidze Mistrzów. Wielka Premier League
2
Piękne United nie zawodzi.
6
@skwaszak10 zdecydowanie, za Xaviego gra była zupełnie tragiczna. Ter Stegen nam wtedy wybronił to mistrzostwo.
0
@MirusAmisz niby oglądają każdy mecz Realu, a nie poznali dzisiaj własnego stylu. Żyją we wlasnym swiecie
9
Mocny komentarz z notatnika:
"Oni mają coś czego nie mamy my, szczęście"
XDD
5
Lewy zrobił to, czego Ferran nie potrafił zrobić przez ponad 60 minut. Brutalne zakończenie debaty.