2

Jak mi się podobają takie akcje. Raphinha i Fermin, nic dodać nic ująć

0

@JimMorrisonFCB Araujo nadal jest piłkarzem tego klubu, wciąż jest bezkonkurencyjny.

0

@kanver_ kolejnego strzeli za 10 zmarnowanych setek.

1

@SinMistico Pedri. Nie bójmy się go wspomnieć

1

A na notatniku przeczytacie, że to my opłaciliśmy sędziego...

0

Miałem pisać, że bardzo mi się podobają koszulki dzisiaj.. Aż dali na nie zbliżenie. Co to ma być za wzór? Wyglądają jakby grali w swetrach geometrycznych.

0

Nie wygląda to dobrze... Chyba trzeba się skupić na lidze.

0

@MatBac1991 myślę, że jest to raczej przesądzone.

2

@4drian0 nigdzie nie pójdzie.. Pewnie wywiera presję na Szejku by dostać korzystniejszy kontrakt.

1

No to Wojtka już chyba nie zobaczymy w bramce Barcelony. Szkoda, ale przynajmniej jest spokój o tą pozycję, co innego gdyby grał Ter Stegen

7

Mata to polski Vinicius.

4

Nawet jeśli Cancelo jest mierny w defensywie, to na słabsze kluby będzie wystarczył, a zawsze coś da w ofensywie. Na tym etapie sezonu bardzo się przyda odciążenie Kounde/Balde i oszczędzanie ich na ważniejsze mecze. Według mnie dobra decyzja

5

@Safrani piłka Southagte'a w United... Świat nie jest na to gotowy.

2

To się w końcu stało, jestem w szoku.. Myślałem, że Amorima będą trzymali do końca sezonu, aż wypadną poza puchary.

11

@Lionel_Messi10 czemu chcesz tak szybkiego zakończenia kariery przez Pepa? Jak na trenera nie jest za stary, niech jeszcze będzie dłużej w świecie futbolu.

3

@AmigoBlancos większym szczęściarzem od ciebie był tylko mój brat, tylko się utopił, jak miał 3 lata.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Za każdym razem jak widzę ten środek obrony Chelsea i myślę ile pieniędzy na to poszło to czuję ciarki wstydu.

2

@ArcziArtt ja nie widziałem ładnie grającego Realu od roku 2014 i wygranej La Decimy. Od tamtej pory jedyne z czym mi się kojarzą to wrzutki, karne, błędy sędziego, wylewy przeciwnika, ewentualnie sporadycznie jakaś ładna kontra.

5

@Fizzy Womack McTominay taki stary już jest? Wow

1

Należy wspomnieć, że kibice Realu do tego meczu go sprzedawali i wieszali psy na Alonso, że stawia go wyżej w hierarchii niż Endricka. Teraz pewnie będzie lepszy od Yamala...

0

Nie było penalti? :(

0

@Herato po tego mistrza leci Aston Villa. Bezdyskusyjnie !

0

@Eklerek ja nie wywyższam ligi Tebasa, gdzie tylko my jesteśmy na jakimkolwiek poziomie. Po prostu poziom futbolu systematycznie leci w dół od paru lat.

1

Na obecną chwilę Yanited jest 2 punkty od miejsca w Lidze Mistrzów. Wielka Premier League

2

Piękne United nie zawodzi.

6

@skwaszak10 zdecydowanie, za Xaviego gra była zupełnie tragiczna. Ter Stegen nam wtedy wybronił to mistrzostwo.

0

@MirusAmisz niby oglądają każdy mecz Realu, a nie poznali dzisiaj własnego stylu. Żyją we wlasnym swiecie

9

Mocny komentarz z notatnika:
"Oni mają coś czego nie mamy my, szczęście"
XDD

5

Lewy zrobił to, czego Ferran nie potrafił zrobić przez ponad 60 minut. Brutalne zakończenie debaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?