11

@Lionel_Messi10 czemu chcesz tak szybkiego zakończenia kariery przez Pepa? Jak na trenera nie jest za stary, niech jeszcze będzie dłużej w świecie futbolu.

3

@AmigoBlancos większym szczęściarzem od ciebie był tylko mój brat, tylko się utopił, jak miał 3 lata.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Za każdym razem jak widzę ten środek obrony Chelsea i myślę ile pieniędzy na to poszło to czuję ciarki wstydu.

2

@ArcziArtt ja nie widziałem ładnie grającego Realu od roku 2014 i wygranej La Decimy. Od tamtej pory jedyne z czym mi się kojarzą to wrzutki, karne, błędy sędziego, wylewy przeciwnika, ewentualnie sporadycznie jakaś ładna kontra.

5

@Fizzy Womack McTominay taki stary już jest? Wow

1

Należy wspomnieć, że kibice Realu do tego meczu go sprzedawali i wieszali psy na Alonso, że stawia go wyżej w hierarchii niż Endricka. Teraz pewnie będzie lepszy od Yamala...

0

Nie było penalti? :(

0

@Herato po tego mistrza leci Aston Villa. Bezdyskusyjnie !

0

@Eklerek ja nie wywyższam ligi Tebasa, gdzie tylko my jesteśmy na jakimkolwiek poziomie. Po prostu poziom futbolu systematycznie leci w dół od paru lat.

1

Na obecną chwilę Yanited jest 2 punkty od miejsca w Lidze Mistrzów. Wielka Premier League

2

Piękne United nie zawodzi.

6

@skwaszak10 zdecydowanie, za Xaviego gra była zupełnie tragiczna. Ter Stegen nam wtedy wybronił to mistrzostwo.

0

@MirusAmisz niby oglądają każdy mecz Realu, a nie poznali dzisiaj własnego stylu. Żyją we wlasnym swiecie

9

Mocny komentarz z notatnika:
"Oni mają coś czego nie mamy my, szczęście"
XDD

5

Lewy zrobił to, czego Ferran nie potrafił zrobić przez ponad 60 minut. Brutalne zakończenie debaty.

0

Bez VARu, spoko.
"Po tej dobrej granicy przepisów "

1

Oby z Pedrim nie stało się to, co myślę

1

To co, Real jednak z mistrzostwem?

0

@Messi1992 ale Szczęsnego to ty szanuj.

1

Joan Garcia jest niesamowity... najlepszy transfer od lat

0

Raphinha i te jego rzuty wolne...

1

De Jong... bez komentarza

0

To co tworzy dzisiaj Ferran jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

2

@macio_944 Krzysiek powinien jednak zostać przy komentowaniu sportu. Od tamtego czasu może i coś tam zarobił, ale godność na tym ucierpiała.

3

@JimMorrisonFCB Szejków nie da się zaspokoić. Oni by kupili całą Europę.

0

@FcPortoFan1999 ja podobnie, meczu tych miernot z Liverpoolu już nie odzobaczę.

8

Największym wygranym dzisiaj jest ten, kto odpuścił sobie oglądanie któregokolwiek meczu Premier League.

0

Ta liga nigdy nie wróci do stanu sprzed paru lat. Guardiola ich wszystkich zniszczył

7

@AlexDark00 jak ktoś bardzo chce to zdobędzie broń w tym kraju i urządzi strzelaninę na ulicy, co nie oznacza, że trzeba rozdawać wszystkim karabiny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?