Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Lionel_Messi10 czemu chcesz tak szybkiego zakończenia kariery przez Pepa? Jak na trenera nie jest za stary, niech jeszcze będzie dłużej w świecie futbolu.
3
@AmigoBlancos większym szczęściarzem od ciebie był tylko mój brat, tylko się utopił, jak miał 3 lata.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Za każdym razem jak widzę ten środek obrony Chelsea i myślę ile pieniędzy na to poszło to czuję ciarki wstydu.
2
@ArcziArtt ja nie widziałem ładnie grającego Realu od roku 2014 i wygranej La Decimy. Od tamtej pory jedyne z czym mi się kojarzą to wrzutki, karne, błędy sędziego, wylewy przeciwnika, ewentualnie sporadycznie jakaś ładna kontra.
5
@Fizzy Womack McTominay taki stary już jest? Wow
1
Należy wspomnieć, że kibice Realu do tego meczu go sprzedawali i wieszali psy na Alonso, że stawia go wyżej w hierarchii niż Endricka. Teraz pewnie będzie lepszy od Yamala...
0
Nie było penalti? :(
0
@Herato po tego mistrza leci Aston Villa. Bezdyskusyjnie !
0
@Eklerek ja nie wywyższam ligi Tebasa, gdzie tylko my jesteśmy na jakimkolwiek poziomie. Po prostu poziom futbolu systematycznie leci w dół od paru lat.
1
Na obecną chwilę Yanited jest 2 punkty od miejsca w Lidze Mistrzów. Wielka Premier League
2
Piękne United nie zawodzi.
6
@skwaszak10 zdecydowanie, za Xaviego gra była zupełnie tragiczna. Ter Stegen nam wtedy wybronił to mistrzostwo.
0
@MirusAmisz niby oglądają każdy mecz Realu, a nie poznali dzisiaj własnego stylu. Żyją we wlasnym swiecie
9
Mocny komentarz z notatnika:
"Oni mają coś czego nie mamy my, szczęście"
XDD
5
Lewy zrobił to, czego Ferran nie potrafił zrobić przez ponad 60 minut. Brutalne zakończenie debaty.
0
Bez VARu, spoko.
"Po tej dobrej granicy przepisów "
1
Oby z Pedrim nie stało się to, co myślę
1
To co, Real jednak z mistrzostwem?
0
@Messi1992 ale Szczęsnego to ty szanuj.
1
Joan Garcia jest niesamowity... najlepszy transfer od lat
0
Raphinha i te jego rzuty wolne...
1
De Jong... bez komentarza
0
To co tworzy dzisiaj Ferran jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.
2
@macio_944 Krzysiek powinien jednak zostać przy komentowaniu sportu. Od tamtego czasu może i coś tam zarobił, ale godność na tym ucierpiała.
3
@JimMorrisonFCB Szejków nie da się zaspokoić. Oni by kupili całą Europę.
0
@FcPortoFan1999 ja podobnie, meczu tych miernot z Liverpoolu już nie odzobaczę.
8
Największym wygranym dzisiaj jest ten, kto odpuścił sobie oglądanie któregokolwiek meczu Premier League.
0
Ta liga nigdy nie wróci do stanu sprzed paru lat. Guardiola ich wszystkich zniszczył
7
@AlexDark00 jak ktoś bardzo chce to zdobędzie broń w tym kraju i urządzi strzelaninę na ulicy, co nie oznacza, że trzeba rozdawać wszystkim karabiny.