Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tutaj nie ma żadnego pomysłu, żadnej myśli taktycznej, po prostu pełna wiara w bramkarza i to, że rywalom nie uda się strzelić.. I za każdym razem to działa
4
Jak można rok w rok przechodzić przez kolejne etapy pucharów w TAKIM stylu...
5
W karnych i tak Atletico by to przegrało. Oni by musieli wygrać w regulaminowym czasie, co jest absolutnie niemożliwe.
0
7 strzałów Realu na 16 Atletico, a jednak to oni prowadzą. Jak oni to robią? to są jednak prawdziwi magicy futbolu...
0
Dobrze, że to wyczułem i wcześniej przełączyłem na drugi mecz.. Oby w finale Raphinha nagle nie zapomniał jak się strzela.
0
@Czajka90 zależy, kto wygra.
0
Tu już się nic nie wydarzy. Przełączam na Liverpool
0
@Stinger_ wiadomo, ale tak jak nie cieszyłem się z trypletu Guardioli w City, tak nie cieszę się teraz. Spory niesmak pozostaje.
0
@Stinger_ przykre, że ten petroklub jest teraz obok Bayernu i Barcy w tej kategorii.
0
@buglikos to, że oni to wygrywają jest przerażające.
15
Cóż za zaskoczenie. Nie spodziewałem się kontrowersji w meczu Realu.
5
@macio_944 - jak cos postuje to zwykle z rozumem i godnością człowieka.
@Kgorecki2500 - za całokształt, wrzucanie typów, które wygrały mi kilka razy pieniądze oraz wrzucanie dobrych gier.
@blakkudium za wrzucanie powtórek i tym samym ułatwianie życia wszystkim użytkownikom strony.
@FcPortoFan1999 - całokształt oraz do kategorii somsiad roku.
@AmigoBlancos - również do kategorii somsiad roku oraz za wygranie mi sporo pieniędzy.
1
@AmigoBlancos pierwszy raz oglądasz Real, co?
1
Przecież to jest klasyczny mecz w Fifie. Przeciwnik prowadzi już w pierwszej minucie po kick off glitchu, ty próbujesz gonić wynik, ale po 20 strzałach nadal 0:1.
0
Alvarez masakra. Byle z dala od Barcelony
5
Bellingham popisał się ładnym dryblingiem, po czym uznał, że lepszą decyzją niż posunięcie akcji dalej będzie symulka, po której poszła kontra. On ma to DNA Realu we krwi, faktycznie powinien być ich kapitanem
0
Nie będę ujmował Valverde, bo strzał piękny i nie do wyjęcia, ale mam wrażenie, że Atletico zawsze popełnia jakieś babole w derbach, czy to bramkarza czy obrony.
0
Pozdrawiam każdego, kto liczył na Atletico xD
Ten mecz we wrześniu to była anomalia
1
Messi podobno na wypożyczeniu w Liverpoolu, według Romano wszystko klepnięte.
1
Kolejny Nico, który się na nas wypiął i zostanie skarcony w najbliższym bezpośrednim starciu.
2
@NeroTFP1 "Widzieliśmy, że Benjamin Sesko grał w ostatnich kilku spotkaniach, ale gdy przychodzi mecz z nami, zmieniają skład. To nie pierwszy raz, kiedy nasz przeciwnik tak robi."
2
@kanver_ Real nie zasługuje na ten finał.
7
Lololololo
Lololololo
Arsenal Win
0
Pedri nadal na boisku. Mam wrażenie, że Flick z biegiem lat traci wyczucie do tego sportu. Weźcie tego szaleńca z ławki trenerskiej
1
@regatta52 no to dobrze słyszałeś. Lamine Yamal ma się UCZYĆ od Szweda.
8
Ja nie mam nic do Yamala, ale raz w sezonie nie oglądamy tych jego zewniaków czy prób dryblingu na pięciu rywali i w końcu gramy bezbłędny mecz.
1
Takie mecze można oglądać. Początek sezonu mnie strasznie wymęczył tym minimalizmem, niedokładnościami czy na ogół beznadzieją jak z Chelsea, tutaj znowu czuję się jak w tamtym sezonie.
1
Jakby co, to można przestać się cieszyć. Kibice Realu stwierdzili, że ten mecz to skandal sędziowski.
0
Bardzo mi się podoba jak ciśniecie tu Nico Williamsa. Umysł tęgi jak u Balotelliego.
2
Jak mi się podobają takie akcje. Raphinha i Fermin, nic dodać nic ująć