Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Olmo zalicza najgorszy indywidualny występ w tym klubie, jaki widziałem od bardzo dawna... Trzeba by się cofnąć do czasów Semedo i Lengleta
4
Jeśli Lewy nie wejdzie przed 70 minutą, wina będzie po stronie Flicka. Niezależnie, ile setek zmarnują dwaj parodyści na ataku.
2
Czuję się jakbyśmy grali z Realem Madryt a nie Sociedad przez rozmiar ich farta w tym meczu
0
Olmo i Ferran.. Z boiska
4
Senegal szacun za zejście z boiska. My powinniśmy zrobić to samo
1
Założyli nam pułapkę ofsajdową jak w tym Klasyku, gdy wygraliśmy 4:0..
0
Nie da się tego k... oglądać...
2
Przecież to jest jawna powtórka z poprzedniego sezonu xD
1
Kounde zdecydowanie najgorszy zawodnik w tym sezonie, choć Cubarsi bardzo się stara mu dorównać.
0
I pchają dalej ten Real.. Przecież oczywisty spalony był
2
Dziękujemy Negreira!
0
@JanuszKorwinMikke Ter Stegen. Jakoś mniej wpuszcza, niż za Xaviego
1
Real Madrid TV musi nagrać o tym materiał.
0
Arsenal właśnie przegrał sobie mistrzostwo Anglii?
3
Sean Dyche rozegrał Artetę taktycznie.
2
Wirtz strzelił gola :0
On jeszcze rzuci Anglię na kolana
1
@Fake69 kibicowali.
1
Vinicius się załamie po tym meczu xD Już wygląda, jakby miał się rozpłakać na boisku.
10
Co ten Al Pacino ugotował
4
Vinicius pięknie zanurkował. Najlepsza akcja w jego karierze
17
Gol strzelony przez nielegalnie zarejestrowanego zawodnika, bo powinien on być w więzieniu. Nadal 1:0
1
Ależ City ma farta z tym VAR-em, bo tak wysoko od United od dawna nie dostali. Powinno być wyżej.
0
@Piotrek1993 nie taki dobry, bo jednocześnie City przegrywa.
1
Skąd Guardiola bierze tych Khusanovów i Rico Lewisów?
0
Przypominam, że nasz zarząd chciał wziąć tego Dalota, bodajże za Xaviego.
4
Oglądam tylko od drugiej połowy, ale United bardzo przyjemnie gra. Jak dobrze, że Amorim poleciał
2
Brawo United, bardzo zasłużony gol
0
@kamiVeB jak to, najzimniejszy piłkarz z największą aurą w historii dostaje gwizdy?
3
Co ten Casemiro tutaj stworzył..
1
@Katalończyk 99 w sumie pod względem stosunku kadry do gry, może coś w tym jest.