2

Olmo zalicza najgorszy indywidualny występ w tym klubie, jaki widziałem od bardzo dawna... Trzeba by się cofnąć do czasów Semedo i Lengleta

4

Jeśli Lewy nie wejdzie przed 70 minutą, wina będzie po stronie Flicka. Niezależnie, ile setek zmarnują dwaj parodyści na ataku.

2

Czuję się jakbyśmy grali z Realem Madryt a nie Sociedad przez rozmiar ich farta w tym meczu

0

Olmo i Ferran.. Z boiska

4

Senegal szacun za zejście z boiska. My powinniśmy zrobić to samo

1

Założyli nam pułapkę ofsajdową jak w tym Klasyku, gdy wygraliśmy 4:0..

0

Nie da się tego k... oglądać...

2

Przecież to jest jawna powtórka z poprzedniego sezonu xD

1

Kounde zdecydowanie najgorszy zawodnik w tym sezonie, choć Cubarsi bardzo się stara mu dorównać.

0

I pchają dalej ten Real.. Przecież oczywisty spalony był

2

Dziękujemy Negreira!

0

@JanuszKorwinMikke Ter Stegen. Jakoś mniej wpuszcza, niż za Xaviego

1

Real Madrid TV musi nagrać o tym materiał.

0

Arsenal właśnie przegrał sobie mistrzostwo Anglii?

3

Sean Dyche rozegrał Artetę taktycznie.

2

Wirtz strzelił gola :0
On jeszcze rzuci Anglię na kolana

1

@Fake69 kibicowali.

1

Vinicius się załamie po tym meczu xD Już wygląda, jakby miał się rozpłakać na boisku.

10


Co ten Al Pacino ugotował

4

Vinicius pięknie zanurkował. Najlepsza akcja w jego karierze

17

Gol strzelony przez nielegalnie zarejestrowanego zawodnika, bo powinien on być w więzieniu. Nadal 1:0

1

Ależ City ma farta z tym VAR-em, bo tak wysoko od United od dawna nie dostali. Powinno być wyżej.

0

@Piotrek1993 nie taki dobry, bo jednocześnie City przegrywa.

1

Skąd Guardiola bierze tych Khusanovów i Rico Lewisów?

0

Przypominam, że nasz zarząd chciał wziąć tego Dalota, bodajże za Xaviego.

4

Oglądam tylko od drugiej połowy, ale United bardzo przyjemnie gra. Jak dobrze, że Amorim poleciał

2

Brawo United, bardzo zasłużony gol

0

@kamiVeB jak to, najzimniejszy piłkarz z największą aurą w historii dostaje gwizdy?

3

Co ten Casemiro tutaj stworzył..

1

@Katalończyk 99 w sumie pod względem stosunku kadry do gry, może coś w tym jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?