1

@Kgorecki2500 nie dziwne, skoro nawet politycy nadużywają AI i tworzą jakieś gównofilmiki

6

@chavez gdyby poszedł do tego syfu sporo by stracił w moich oczach. Za pracę w Aston Villi należy mu się szacunek. Jeden z najlepszych trenerów na świecie w mojej opinii.

2

Emery rzekomo pierwszym kandydatem na trenera Realu Madryt w przypadku zmiany. Unai nie daj się!

0

@Frimpong a jak pewien gimnazjalista się zachwycał nowym odmienionym Realem za Arbeloi..

1

@Filipem PSG nie zagra z Newcastle

1

Nie ma co się bać PSG w ewentualnej 1/8. Oni nie potrafili wygrać ze Sportingiem, Athletikiem Bilbao i Newcastle, u siebie w lidze byli długo za Lens, na dodatek prawie przegrali Superpuchar. Jakoś nie wierzę, że znowu zrobią wielki comeback jak w poprzednim sezonie.

0

PSG to są takie leszcze... Nie można na nich liczyć, czy w sprawie wyrzucenia Realu czy gdy są na kuponie

1

Mister Champions League

4

Karny był, wy wszyscy chyba żartujecie. Ewidentny faul.

0

Real niestety odrabia.

1

Kounde był fantastyczny w poprzednim sezonie, nagle w jednym momencie stał się nieudacznikiem jakich mało w naszej kadrze.

0

Strzelić tylko jednego gola do przerwy, zapomnieć o pierwszej połowie i drugą wygramy. Tylko trzeba zacząć strzelanie

0

Napoli z golem, teraz tylko wygrać.

1

Rapinia jest dzisiaj zupełnie nieprzytomny

1

Oczywiście Kotarski akurat z nami mecz życia będzie miał..

0

Guirassy xD Dobrze, że do nas nie trafił

0

Mam wrażenie, że już nawet za Xaviego nasza obrona to nie były takie niedojdy..

0

Na jednym ekranie Barcelona, na drugim Borussia. Tylko szkoda, że Podolinskiego dali na mikrofon w TVP.

9

Przecież PSG powstało 10 lat temu, to ile on ma lat?

15

Cholera... Jak się wszyscy trzymacie? Ja się nadal z tym nie mogę pogodzić.

2

@Sulimo to ja tak też miałem z misją w posiadłości Olgierda w DLC.

6

@Roobo z jakiegoś powodu wiedziałem, że to będzie ta sytuacja z Marcelo. Jedna z gorszych kontuzji jakie widziałem.

2

@Frimpong nie bądź dużym dzieckiem. Po każdej kompromitacji Arsenalu powinno się pisać: "Panie Arteta, nie martw się! Następnym razem będzie lepiej i już na pewno wygracie mistrza. Powodzenia!"

1

Po raz pierwszy od bardzo dawna wyłączam mecz Barcelony. I to nawet nie z winy naszej słabej gry, choć rzeczywiście gramy zły mecz. Styl gry Oviedo, połączony z tym sędziowaniem jest tak paskudny, że nie da się tego oglądać, po prostu

0

Cancelo chyba za dużo imprezował w tej Arabii.

0

@goldmetaxa mam nadzieję, że podczas naszego meczu na Elevenie nie zapomną wspomnieć, że Mastantuono jest WIELKI.

8

@Barcafan2020 co za różnica, czy powołał? Otwarcie je legitymizuje, a tyle wystarczy.

0

Można wiele zarzucać Realowi, ale co jak co, dzisiaj pokazali mental.

7

Penbappe ustanowi jakiś rekord strzelonych karnych w historii. Nawet dla Cristiano tyle nie gwizdali

3

Ołłowski to sie ucieszył jak zobaczył tego karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?