Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 nie dziwne, skoro nawet politycy nadużywają AI i tworzą jakieś gównofilmiki
6
@chavez gdyby poszedł do tego syfu sporo by stracił w moich oczach. Za pracę w Aston Villi należy mu się szacunek. Jeden z najlepszych trenerów na świecie w mojej opinii.
2
Emery rzekomo pierwszym kandydatem na trenera Realu Madryt w przypadku zmiany. Unai nie daj się!
0
@Frimpong a jak pewien gimnazjalista się zachwycał nowym odmienionym Realem za Arbeloi..
1
@Filipem PSG nie zagra z Newcastle
1
Nie ma co się bać PSG w ewentualnej 1/8. Oni nie potrafili wygrać ze Sportingiem, Athletikiem Bilbao i Newcastle, u siebie w lidze byli długo za Lens, na dodatek prawie przegrali Superpuchar. Jakoś nie wierzę, że znowu zrobią wielki comeback jak w poprzednim sezonie.
0
PSG to są takie leszcze... Nie można na nich liczyć, czy w sprawie wyrzucenia Realu czy gdy są na kuponie
1
Mister Champions League
4
Karny był, wy wszyscy chyba żartujecie. Ewidentny faul.
0
Real niestety odrabia.
1
Kounde był fantastyczny w poprzednim sezonie, nagle w jednym momencie stał się nieudacznikiem jakich mało w naszej kadrze.
0
Strzelić tylko jednego gola do przerwy, zapomnieć o pierwszej połowie i drugą wygramy. Tylko trzeba zacząć strzelanie
0
Napoli z golem, teraz tylko wygrać.
1
Rapinia jest dzisiaj zupełnie nieprzytomny
1
Oczywiście Kotarski akurat z nami mecz życia będzie miał..
0
Guirassy xD Dobrze, że do nas nie trafił
0
Mam wrażenie, że już nawet za Xaviego nasza obrona to nie były takie niedojdy..
0
Na jednym ekranie Barcelona, na drugim Borussia. Tylko szkoda, że Podolinskiego dali na mikrofon w TVP.
9
Przecież PSG powstało 10 lat temu, to ile on ma lat?
15
Cholera... Jak się wszyscy trzymacie? Ja się nadal z tym nie mogę pogodzić.
2
@Sulimo to ja tak też miałem z misją w posiadłości Olgierda w DLC.
6
@Roobo z jakiegoś powodu wiedziałem, że to będzie ta sytuacja z Marcelo. Jedna z gorszych kontuzji jakie widziałem.
2
@Frimpong nie bądź dużym dzieckiem. Po każdej kompromitacji Arsenalu powinno się pisać: "Panie Arteta, nie martw się! Następnym razem będzie lepiej i już na pewno wygracie mistrza. Powodzenia!"
1
Po raz pierwszy od bardzo dawna wyłączam mecz Barcelony. I to nawet nie z winy naszej słabej gry, choć rzeczywiście gramy zły mecz. Styl gry Oviedo, połączony z tym sędziowaniem jest tak paskudny, że nie da się tego oglądać, po prostu
0
Cancelo chyba za dużo imprezował w tej Arabii.
0
@goldmetaxa mam nadzieję, że podczas naszego meczu na Elevenie nie zapomną wspomnieć, że Mastantuono jest WIELKI.
8
@Barcafan2020 co za różnica, czy powołał? Otwarcie je legitymizuje, a tyle wystarczy.
0
Można wiele zarzucać Realowi, ale co jak co, dzisiaj pokazali mental.
7
Penbappe ustanowi jakiś rekord strzelonych karnych w historii. Nawet dla Cristiano tyle nie gwizdali
3
Ołłowski to sie ucieszył jak zobaczył tego karnego