Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No tak, był cień szansy na podjęcie walki to sędzia temu zapobiegł.
1
No nie podoba mi się ten mecz.
1
@macio_944 no to trypletu chyba nie będzie, co?
0
To Highway to Hell w tle, co za okrutny żart na stadionie. Rzeczywiście nasi piłkarze jadą na autostradzie do piekła albo i niżej
0
Nasz skład dzisiaj
https://www.telegraph.co.uk/multimedia/archive/03147/neymarap_3147597c.jpg
5
No wynik ciężki do przełknięcia, jednak jeśli tego trzeba, by Flick w końcu zrozumiał, że brawura w defensywie nie działa a zarząd, że trzeba na wczoraj kupić obrońcę... To niech się dzieje, co ma się dziać
7
Vibe Brazylia - Niemcy 2014. To nie mecz, to starcie gołej dupy z batem
2
Ale przynajmniej nie odpadliśmy z Albacete.
2
Synalek El Cholo to kawał piłkarza.
0
Meczu już nie uratujemy, ale dwumecz jeszcze nie jest stracony. Takie 3:2 dawałoby nadzieję
0
@kuz nieraz gra mecze na tym poziomie, po prostu pierwszy raz obnażył to mocny rywal.
0
Ktoś jeszcze broni tej wysokiej linii obrony? W tej chwili to wygląda jak PRL-owski futbol
0
Negreira najlepszy nasz zawodnik dzisiaj. Gdyby nie dobitka Lookmana, uratowałby nas też przed samobójem.
2
Trypletu nie będzie. Sprzedać całą kadrę, wyrzucić zarząd, wrócić do korzeni i znowu zacząć wszystko od podstaw.
0
@damcio24 tak, oglądam Barcę w tym sezonie.
0
My bronimy wyniku, czy jak?
0
A na co komu ten Puchar? Skupiamy się na Lidze Mistrzów i La Liga.
1
To będzie manita. Tego już można być pewnym
0
Hansi, coś ty narobił z tym składem... Będzie trudny wieczór
3
A ten potężny Bayern to zamierza ratować kupon czy nie zamierza?
2
@AmigoBlancos oj, niezła suma. Gratuluje
1
@Azi "Jak jest szkodliwy to nie oglądaj. Masz coś z głową czy ktoś Cię zmusza do oglądania?"
Cholera piękny argument, jeden z najlepszych jakie istnieją. Jak uważasz przekaz za szkodliwy, nie oglądaj i się nie wypowiadaj na ten temat. Jak rozumiem, sam stosujesz się do tej zasady i nie wyrażasz żadnej krytyki w kierunku polityków/dziennikarzy, którzy szerzą przekaz nie pasujący tobie?
2
United strzelać dwa gole. Ratujcie kupon
0
United chyba dzisiaj nie wygra.
1
@Comentateiro ale będą ryczeć pod tym komentarzem. Doskonała robota, mistrzu. Nabiorą się bez wątpliwości
3
@Lionel_Messi10 Romero w Barcelonie to tak obrzydliwa wizja, że aż mi wstyd za ten komentarz.
3
@Popitek12 tylko dzieci ślepo zapatrzone w Barcelonę się nie zgodzą. Bardzo dobra lista!
0
Obie strzelą, powyżej 2.5 gola w meczu Porto - Sporting siądzie?
1
Cholerny Szwab.....