2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No tak, był cień szansy na podjęcie walki to sędzia temu zapobiegł.

1

No nie podoba mi się ten mecz.

1

@macio_944 no to trypletu chyba nie będzie, co?

0

To Highway to Hell w tle, co za okrutny żart na stadionie. Rzeczywiście nasi piłkarze jadą na autostradzie do piekła albo i niżej

5

No wynik ciężki do przełknięcia, jednak jeśli tego trzeba, by Flick w końcu zrozumiał, że brawura w defensywie nie działa a zarząd, że trzeba na wczoraj kupić obrońcę... To niech się dzieje, co ma się dziać

7

Vibe Brazylia - Niemcy 2014. To nie mecz, to starcie gołej dupy z batem

2

Ale przynajmniej nie odpadliśmy z Albacete.

2

Synalek El Cholo to kawał piłkarza.

0

Meczu już nie uratujemy, ale dwumecz jeszcze nie jest stracony. Takie 3:2 dawałoby nadzieję

0

@kuz nieraz gra mecze na tym poziomie, po prostu pierwszy raz obnażył to mocny rywal.

0

Ktoś jeszcze broni tej wysokiej linii obrony? W tej chwili to wygląda jak PRL-owski futbol

0

Negreira najlepszy nasz zawodnik dzisiaj. Gdyby nie dobitka Lookmana, uratowałby nas też przed samobójem.

2

Trypletu nie będzie. Sprzedać całą kadrę, wyrzucić zarząd, wrócić do korzeni i znowu zacząć wszystko od podstaw.

0

@damcio24 tak, oglądam Barcę w tym sezonie.

0

My bronimy wyniku, czy jak?

0

A na co komu ten Puchar? Skupiamy się na Lidze Mistrzów i La Liga.

1

To będzie manita. Tego już można być pewnym

0

Hansi, coś ty narobił z tym składem... Będzie trudny wieczór

3

A ten potężny Bayern to zamierza ratować kupon czy nie zamierza?

2

@AmigoBlancos oj, niezła suma. Gratuluje

1

@Azi "Jak jest szkodliwy to nie oglądaj. Masz coś z głową czy ktoś Cię zmusza do oglądania?"
Cholera piękny argument, jeden z najlepszych jakie istnieją. Jak uważasz przekaz za szkodliwy, nie oglądaj i się nie wypowiadaj na ten temat. Jak rozumiem, sam stosujesz się do tej zasady i nie wyrażasz żadnej krytyki w kierunku polityków/dziennikarzy, którzy szerzą przekaz nie pasujący tobie?

2

United strzelać dwa gole. Ratujcie kupon

0

United chyba dzisiaj nie wygra.

1

@Comentateiro ale będą ryczeć pod tym komentarzem. Doskonała robota, mistrzu. Nabiorą się bez wątpliwości

3

@Lionel_Messi10 Romero w Barcelonie to tak obrzydliwa wizja, że aż mi wstyd za ten komentarz.

3

@Popitek12 tylko dzieci ślepo zapatrzone w Barcelonę się nie zgodzą. Bardzo dobra lista!

0

Obie strzelą, powyżej 2.5 gola w meczu Porto - Sporting siądzie?

1

Cholerny Szwab.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?